Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Wiecie, że ja już straciłam rachubę kto z kim przyjeżdża i ile osób będzie..... Czy z mężami, czy z wynajętymi, czy same czy z koleżanką....

Nie będę robić list już żadnych... bo się pogubiłam... Nawet nie wiem... No tak .......naprawdę to nic nie wiem.....

 

 

Ale duszonki, duszaki, prażonki, kartofle w dym czy jak tam kto nazwie to będę robić jak najwięcej... Będą gotowe około 17-18.00... Już nie później bo się spalą, a zimne niedobre są... Więc proszę jakoś tak po ludzku zajechać coby jeszcze troszkę widno było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Przywieźli mi dzisiaj 2 tony węgla ( pewnie nie było tyle.... ale jak zważyć.... ) mąż o zmroku zaczął wwozić do garazu ten węgiel... Emil to zobaczył i dalej ... poleciał " tatowi" pomagać .... Lekcje beeee... później zrobię.... tata potrzebuje pomocy... załadował około 10 taczek sam węgla łopatą.... Namachało się dziecko jak nie wiem.... Przyszedł do domu wykończony... Zjadł i padł... Lekcje nieodrobione.... I znowu będę oczami świecić.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elena OKi

 

 

 

Znalazłam wątek Rasi ... już miałam napisać coby nie zapomniała do mnie przyjechać... w końcu była kierowniczką zamieszania sufitu w salonie... I go skasowałam.... Już nie mam siły szukać... Jak wysyłałam priv to pisało po anglijsku... jakbym Polką nie była... - że nie moe wysłać wiadomości.... Noż kuźwa... rasia odezewij się.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...