Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

znajomy ma gaz ze zbiornika i musze wam powiedziec ze cenowo wychodzi to jak gaz ziemny

 

ja wam dam kocowe !!!!

 

na pewno nie bedzie 20 osob na pepkowym i dlatego bardzo zaluje ale niestety nie bardzo moge zrezygnowac z tamtej imprezki po prostu nie wypada to dosc dobrzy znajomi nie chcielibysmy zakonczenia znajomosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam rozbujane od razu.....

Ile osób tyle charakterów... z jednymi się super pisze, ale w realu to czasem różnie może być.....

Z drugiej strony nie każdemu pasuje....

Jedni mają pępkowe, inni urodziny, inni szkołę, inni dzieci, inni ocieplają.... oj powodów jest mnóstwo.....

Wiedziałam, ze wszystkim termin nie będzie pasował.... Tylko tyle, że moje emocje nad ilością przygotowania jedzenia i trunków też są rozbujane...

Po prostu nie wiem ile czego i co... Ile garnków duszaków, jak dwa to na którą godzinę.... Bo jednym to i 16 by może pasowała... a inni na 19 się nie doturlają....

I bądź tu mądry.....

 

Ty wiesz, że zamiast szykować, sprzątać to ja siedzę i czytam i klikam próbując wydedukować ile , ilu nas będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy ma gaz ze zbiornika i musze wam powiedziec ze cenowo wychodzi to jak gaz ziemny

 

ja wam dam kocowe !!!!

 

na pewno nie bedzie 20 osob na pepkowym i dlatego bardzo zaluje ale niestety nie bardzo moge zrezygnowac z tamtej imprezki po prostu nie wypada to dosc dobrzy znajomi nie chcielibysmy zakonczenia znajomosci :)

 

nie ja to powiedzialam

 

 

Noooo niby nie do nas... ale w stosunku do innych znajomych....

Ale co się odwlecze.....

 

Może jeszcze gdzieś będzie jakaś parapetówa...., może ktoś się wprowadzi do swojego domu i zaprosi kilka szalonych osób... Może.....

 

A Ty Markotka to masz tak blisko...., że rano możesz wpaść jakbyś chciała... będziesz może jedyna trzeźwo myśląca... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuza +1

Lidszu +.Wynajęty :)

Wusia

Pasie +...?

Nitubaga+...?

Kasia + Niespodzianka

Elena + 1

Mario +...?

Irma .... Proszę zabrać Irmę, bo jest bezautkowa

Efi + Luby

Mysza + 1

Malka +.1

Nelisza + mąż

 

Kluczmonia Nie dojedzie :(

Skaba Nie dojedzie :(

Neferka Nie dojedzie :(

Markotka Nie dojedzie :(

Edytowane przez Arnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w porze śniadania mam balet dziecka. wiecie co dom słuzy nam jak hotel. wracam tak późno do domu przez te wszystkie zajęcia dodatkowe że mam tego dosyć. średnio w granicach 19 jestem w domu z dziećmi. kolacja kapiel czytanko i spanko. wtedy jest po21 i mój mąż wraca z pracy. ja padam na twarz, bo wstaje 5:45. i co to za życie. wyżaliłam się. ale ma frustracje z powodu nie spędzania czasu z dziećmi w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w porze śniadania mam balet dziecka. wiecie co dom słuzy nam jak hotel. wracam tak późno do domu przez te wszystkie zajęcia dodatkowe że mam tego dosyć. średnio w granicach 19 jestem w domu z dziećmi. kolacja kapiel czytanko i spanko. wtedy jest po21 i mój mąż wraca z pracy. ja padam na twarz, bo wstaje 5:45. i co to za życie. wyżaliłam się. ale ma frustracje z powodu nie spędzania czasu z dziećmi w domu.

 

Kilka dni temu zapytałam moje Młode, z których zajęć pozalekcyjnych chce zrezygnować (bo mam wrażenie,że ciut tego zbyt dużo), na co słońce moje....hmmmmmm może zrezygnuję ze szkoły , wtedy będzie czas na wszystkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia... rozumiem cie.....

 

A jakbyś młode zawiozła na balet, do nas na kawkę... to może ślubny by ją odebrał, albo jakaś babcia....?

 

 

 

Kurcze ... chyba z 5 razy umyłam dzisiaj w domu podłogi.... Capi mi octem... a kurz jak był tak wychodzi......

Zabierzcie sobie wygodne obuwie, bo o chodzeniu boso to raz, że nie pozwalam, bo dom dla ludzi a nie na odwrót.... a dwa, ze nie wiem jak tam do soboty będzie z tym kurzem.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co malka nie zgodziłas się?

 

no moje jeszcze nie chodzą do szkoły. na szczęście. jak pani dzisiaj odwołała kółko plastyczne to byłam szczęśliwa, ale żeby nie było za pięknie jedziemy do laryngologa. moja frustracja bierze sie pewnie też stąd, że pracowałam całą budowę na 3/4 etatu (bo inaczej nie wiem jakbym to pociągnęła) a teraz pracuje na cały etat dojeżdżam do pracy i na męża nie mam co liczyć bo strasznie dużo pracuje, w co drugi weekend też. dobrze że dziadkowie mogą odebrać dzieci z przedszkola.

 

Arniko niestety cała sobote spędzę w kuchni - jak pisałam mam gości cały tabun. żałuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...