Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dotarliśmy szczęśliwie do domu, ufff :D

 

Arnika, bardzo serdecznie dziękuję za fantastyczną imprezkę i przepyszną jajecznicę rano :D

Domek masz prześliczny i bardzo zazdroszczę ci, że już mieszkasz. A salon rzeczywiście powala na kolana. Jeszcze jak dojdą kaflę jako obudowa kominka, to będzie po prostu cudnie.

Pozdrowienie dla męża, jesteście obydwoje kochani, buźka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

 

 

Chciałam serdecznie podziękować za wspaniałe odwiedziny Wspaniałych Gości.

 

Bardzo , Bardzo Dziękuję za prezenty ..... Bardzo Duże Dzięki :)

 

Bardzo dziękuje za komplementy .... Nawet nie wiecie jakie dla mnie to miłe.....:):yes:

 

Cieszę się , że jedzonko smakowało i na zdrówko... ale proszę o pomoc w zjedzeniu tej całej masy jedzenia, która została.... Która pomoże :) Aaaaaaa i jeszcze ile wina mam do wypicia......

 

 

Markotka... o których kaflach mówisz?

 

Neli dzięki :) przyjedziemy ..... Na pewno.....

 

Efi.... nie rozpakowałam... obejrzę się za jakąś odżywka... może pomoże :)

 

Kasia... Jak fajnie że bez problemów :)

 

 

I powiem Wam, że mój mąż w ogóle nie forumowy i jakoś dał radę.... I podobało mu się.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego Adam wymienial sam :) trzeba wiedziec gdzie lape pchac :)

 

to widocznie ja mam inny model. :) albo większą rękę :) albo koła większe :)

 

arnika

życzę ci dobrego sposobu na odżywkę :) a twój mąż jest rewelacyjny! bo prostu przemiły, przeciepły facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I my właśnie dotarliśmy do domu :) ciutkę nam sie przedłuzyło turne

 

padam........ (Wuska, nie wpadam ;) )

 

Ale przyszłam powiedziec :

 

Bardzo dziękuję za spotkanie, świetne jedzonko i boskie towarzystwo :)

 

uściskaj G. no.... siedem pozegnań jednego dzni to mało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dziękuję Lidszu, Irma, Rasia, Kasia, Malka, Wusia, Neli, Efilo, Markotka I mężom za przemiły wieczór i doborowe towarzystwo:)

Proszę o częściej , bo do mnie zawsze po drodze :)

 

Mój mąż... to stoicki spokój, dopóki się nie wścieknie.... :) I powiem, że on wcale, a wcale nie jest forumowy..... Ale drugiego dnia z M. znalazł wspólny język... z rybami....

 

 

Irma.... cieszę się, że podobała Ci się moja łazienka.... I mam jeszcze w stosunku do niej plan meblowy.... Tak szybko znikłyście , że nawet nie porozmawiałam......

 

 

W zamyśle są meble..... biały lakier, i blat z merbału... Blat u pana kuchennego już jest od czerwca, czy lipca, tylko kasy na resztę brakowało.... Ale może teraz dało by sie zrobić....

Więc mam tylko dylemat taki:

1*) Wysoka szafa do sufitu zaraz przy drzwiach w dolnej części szafy brudownik wysuwany ( teraz stała w kącie pralka ),dalej pralka ( zastanawiam sie czy dawać drzwiczki tam gdzie będzie pralka czy normalnie tylko pralka bez drzwiczek....? ), szafka z sufladami i szafka pod umywalka.... To jest jedna wersja,

2*) Wysoka szafka posadowiona jakby nad pralką w koncie przy drzwiach ( stała pralka w koncie....czyli szfka do sufitu wysoka....) , dalej brudownik, dalej szuflady, szafka pod umywalką..... To jest druga wersja.... I też nie wiem czy dawać drzwiczki do pralki...?

Wszystko biały lakier, a za wysoką szafką będzie blat z merbału czyli od wysokiej szafki do umywalki... pod umywalką szafka wisząca bez blatu....

.... Bardzo mi sie to drewienko podoba.....

 

 

Inny dylemat mam okienny... Czy kupić karnisze stare złoto czy srebrną satynę.... powiem tak... jeden karnisz stare złoto już wisi...

I czy kupić karnisze na dwa drązki czy na jeden?

 

Proszę propozycje firan...

Mnie sie do kuchni podobaja... no pwiedzmy ręcznie robione na szydełku, albo lniane z haftem lub wstawkami z szydełka....

Ale mam tarasowe duże okno i nie wiem czy by grało, tym bardziej, że okno trasaowe z kuchni widzimy z salonu....

 

 

I co to za kolor salonu miałyście Irma z Kasią....? Mąż nieśmiało zapytał, czy trrzeba będzie malować?

 

 

 

 

Aaaaa i dzisiaj jadę zobaczyć kafle piecowe takie 100 letnie z reliefem w kolorze miodowym..... Może będę miała kominek taki jak kiedyś były piece kaflowe...

To wspomnienia z dzieciństwa... i nie ma jak to przytulić sie do takich rozgrzanych kafli..... Przecież ja jestem zmarzluch przeokropny.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa i zapomniałabym sie zapytać co zrobić z wiatrołapem... jest tak malutki, że nie wiadomo co dać... Zmniejszać go nie chcę, ale wieszaki muszą być.... Jak dam wieszaki, to nas jest 4 i bedzie wieczny bałagan , a i butów jest od groma......

Myślałam o szafie takiej na szerokość od 50cm , 100cm do 150cm.... głębokość 35cm... drzwiczki z lustra, są takie w Ikei... I do tego szafka na buty podwieszana na ścianie, tak aby te buty co w nich chodzimy było gdzie wsunąć pod szafkę .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...