Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Właśnie mąż jechał moim autkiem na budowę i facet przyłożył mu w bok. Mam obydwoje drzwi do wymiany i lusterko.

Nie mam dowodu rejestracyjnego :evil: :evil: :evil:

 

 

Nie mam czym jeździć :evil: :evil: :evil: :evil:

 

Mam teraz jeszcze załatwianie z autem od poniedziałku :-?

 

A miałam tylko 16 000km przejechane, autko OK, i zastanawialiśmy się czy go nie sprzedać, bo kasa potrzebna na budowę :evil: :evil: :evil:

 

No i już go sprzedałam, i mam już bite auto!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil:

 

Jestem Wściekła :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No tak.

 

Ale... facet ubezpieczony nie wiem gdzie... czyli firma kogucik :evil:

 

Dowód rejestracyjny zabrany, czyli jeździć nie wolno :evil:

 

Samochód stracił na wartości jakieś ładnych kilka tysięcy :evil:

 

A wczoraj zastanawialiśmy się czy go nie sprzedać, bo będzie za co wykończyć i się szybko wprowadzić, a tak zostaje z załatwianiem spraw auta.

I to ja , a nie mąż, bo jest autko na mnie.

 

 

I najgorsze, że jeździć nie ma czym...

Tzn zabiorę moje bardzo stare auto od teścia (kiedyś mu je dałam , żeby jeździł), żeby było czym się pokulać... ale komfortu żadnego i bezpieczeństwa przede wszystkim w nim nie ma. Przy tej stłuczce w AX gdybym miała co dzisiaj, to bym biodra miała bardzo poturbowane. A tak z mojego i mąż i dziecko wyszli bez szwanku.

 

 

Najważniejsze, że syn i mąż cali :roll: I nikomu nic się nie stało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś ale wiesz odszkodowanie to jedno a bite traci na wartości jak dobrze zrobią drzwi i ktoś się niekoniecznie zna to przejdzie ale tak to zerwą z ceny :-?

 

W przypadku mojego autka to nieźle stracę :evil:

 

A drzwi kierowcy do całkowitej wymiany, drzwi pasażera też i lusterko boczne lewe do wymiany + cała elektronika lusterka. Auta z zewnątrz nie otworzysz... i chyba słupek przestawiony, bo drzwi zachodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem jakieś <

 

Policje mąż wezwał, pospisywali, facet dostał mandat 500zł, a ja od poniedziałku walczę z papierkami.

Najpierw na policje po notatkę, że była szkoda, (bez policji nie chcieliśmy, bo potem może być trudno o odszkodowanie, już raz tak mieliśmy, jak sprawca i jego ubezpieczyciel, nie chcieli nam wypłacić odszkodowania), potem ją zgłosić... Bóg wie gdzie?....

Potem oględziny... nie wiadomo kiedy i gdzie...

Potem do blacharza.... i kolejne tygodnie....

Potem na diagnostykę, że samochód jest już sprawny, z tym papierkiem do urzędu po dowód rejestracyjny.

 

A wszystko to za nasze pieniądze, bo nie wiadomo kedy ubezpieczyciel wypłaci nam odszkodowanie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że auto duże bezpieczne to nikt nie miał ani jednego siniaczka.

Więc z jednej strony bardzo dobrze.

 

A po dane z policji musimy się zgłosić dopiero w poniedziałek :evil:

 

Wtedy będziemy poszukiwać gdzie oględziny zrobić itd......

 

Kuźwa..... wściekła jestem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezle :cry:

Ja mialam tez tak caly bok skasowany, moj mial szkode calkowita, ale akurat nam to dobrze zrobilo, sprzedalismy do warsztatu, dostalismy odszkodowanie i kupilismy wiekszy i w lepszym stanie. Tyle ze nasze clio mialo juz 8lat i to byl dobry moment na zmiane samochodu.

Najgorsze to zalatwianie papierkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nasze autko wymieniliśmy w lipcu... akurat zbiegło się to z moimi urodzinami :oops:

Było prawie nowe, miał przejechane tylko 6800km. Jest duże, wygodne i szybkie, a co najważniejsze bezpieczne i pojemne kombi.

Kupiliśmy je tuz przed poważną chorobą męża.... potem parę rzeczy się nałożyło, i teraz zastanawiałam się czy nie sprzedać...

No i już mam nie bita auto....

Ale szkody całkowitej za dwoje drzwi i lusterko nie wyjdzie... Dobrze by było, miałabym kilkadziesiąt tysięcy do zagospodarowania w domek :wink:

 

 

A tak w ogóle to witam w skromnych progach :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jak myślałam nad domem to chcieliśmy z poddaszem.

Ale jak nasz synuś nam dołożył i był ze mną 3 miesiące, i jak co chwilę latałam do niego to cośtam, po kliknięcie na lkawiaturze czegośtam, to stwierdziłam, że warto wybudować parterowy, pomimo, że większy, iecej miejsca zajmuje, że droższy, to na stare lata za własne pieniądze nie zafunduję sobie niewygodnego domu.

 

Więc jest parterówka :wink:

I z tego bardzo się cieszę :D :D :D

I podoba się nam :D

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze jak ktoś do mnie zajrzy i przeczyta to proszę kliknijcie i przeczytajcie.

to dla Oli http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?p=3930963#3930963

 

A kliknąć żeby zagłosować to tu:

 

http://www.akademiatroskliwejmamy.pl/konkurs/pokoj/1593

 

Może razem pokonamy , i Ola zwycięży?

Czasu jest niewiele, bo do 10.01.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też tak zrobimy, tym bardziej, że myśleliśmy nad sprzedażą, bo po co mi wypasiony samochód, jak domu nie ma za co skończyć...

Przeproszę starego AX a i będę się kulać.

Ale 17-sto letnim AX-em nie pojadę już w Polskę na rehabilitacje z młodym:(

Tylko mi dowód rejestracyjny zabrali :evil: I po naprawie muszę zrobić diagnostykę i z papierkiem z diagnostyki po dowód :roll:

 

Z drugiej strony sprawca miał rozbite światło w lumpie i z przodu (już wcześniej musiał przygrzmocić) i z tyłu i mu nie zabrali dowodu, a u nas drzwi rozbite i lusterko, ale jak szybkę z lusterka mąż wepchnął to widać wszystko było, ale żadna elektryka nie działała.

Więc odwołamy się od decyzji panów niesympatycznych policjantów w poniedziałek i może zwrócą dowód, zanim odeślą do Urzędu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...