Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sie chcialam wypowiedziec ad ustawienia w lazience ale widze ze tu znajece sie na rzeczy sie juz wypowiedzialy to nic tu po mnie :) - ale wlasnie ustawilabym jak Irma - i dzrwiczki dorobila - jest opcja ze bedzie to denerwowac ze trzeba dzrwiczki przy wkaldaniu otwierac ale przeciez tak znowu czesto sie nie pierze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę dać niżej niż umywalka blatu, bo wszystkie gniazdka i odpływy i podłączenia wody do pralki bym miała w blacie wycinaną dziurę... Mogę co najwyżej zrównać blat z umywalką...

A to i też dobre rozwiązanie by było......

OK to będzie najpierw pralka i nad nią wysoka zabudowa, później brudownik i dalej szuflady i szafka pod umywalką... To będzie dobre rozwiązanie.

Dzięki Irma :)

 

Wiecie co... przemalowałabym salon... ale najpierw muszę jakieś szmatki powiesić w oknach.... Czyli wybieram jakieś brązy i beże.... To będzie dobre rozwiązanie.

 

 

Młody był dzisiaj ze mną u lekarza... angina jak diabli... A mówiłam wczoraj... wypij duomox... nie , bo niedobry ( zawsze po nim go cofa.... ) ale by już działał....

Dziś dostał hikoncil bo jest w kapsułkach.... Nawet tantum verde nie chce psikać... Co za tyfus z niego... a swoje leki od urodzenia pije garść rano i wieczorem i jest dobrze... Mówi , że te leki są dobre..... I bądź tu mądry....

 

Już wydziwiał dzisiaj.... zostaje do końca tygodnia w domu.....

Jak ja kocham szkołę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo to nic straconego....

Kiedyś trzeba będzie głośno krzyknąć, że się jedzie na zakupy... i może jeszcze którejś dziewczynie będzie pasowało...

Ja w najbliższych dniach będę jechała po prawidła do butów.. te wysuwana do szaf.... Ale kiedy to nie sprecyzuje, bo.... młody chory, ledwie mówi... i gorączkuje... Wiec przymusowe siedzenie.....

Ale ja mam w sumie blisko... i jak będę miała chwilkę to wpadnę.....

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziewczyny jak któraś potrzebuje turkusowe lub szare ręczniki to są teraz w promocji w Lidlu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki ... kupię Ci :)

 

A byłaś popatrzyć na cenki tych firanek i zasłonek....

Młody się rozchorował, hajcuje do 39,5*C ... a jak usnął to pojechałam biegusiem wymienić oponki w autkach moim i mężowym, bo kolejek nie ma.... a jutro pojutrze to już trzeba będzie stać..... .. A w tym czasie miałam dzwonić.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...