Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nadulka... ale ja szukam czegoś na metry, żeby móc samej uszyć....

No i jeszcze maszynę muszę sobie sprawić... Ten opis normalnie na cały dzień mnie dzisiaj rozwalił.....

Zaraz poszukam linków co mi sie spodobało.....

Kilku nawet nie zaznaczyłam i nie wiem co i gdzie i na której stronie będę teraz szukała.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo Mhk... to Ty wypasiona jesteś w te maszynki.....

Dziś pytałam mojej babci, bo ma dwie maszyny... starą na pedała, ale przerobioną na silniczek, 9nie nadaje się, bo przepuszcza.... )i drugą stary Łucznik.... Też bardzo źle szyje...

Wiec trzeba pomyśleć o nowym zakupie.

Tym bardziej, ze będę miała do szycia cienkie rzeczy..... Nooo tylko czasami dżinsy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa kiedys mialam hopla na punkcie szycia - samouk jestem i uwielbiam wszelkie robotki reczne - mam stos burd, szylam glownie dla dzieci - im sie wszytsko bezgranicznie podobalo a mnie tym bardziej to nakrecalo i szylam szylam szylam nawet przez jakis czas sprzedawalam na allegro - szczegolnie przebrania dla dzieci na bale - i tak pokupowawalm sobie te maszyny - w sumie tylko overloka bo reszte mama mi dala - ale odkad zaczelam pracowac i wyprowadzialam z rybnika gdzie mialam dwa swietne sklepy z materialami - niestety przestalam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa kiedys mialam hopla na punkcie szycia - samouk jestem i uwielbiam wszelkie robotki reczne - mam stos burd, szylam glownie dla dzieci - im sie wszytsko bezgranicznie podobalo a mnie tym bardziej to nakrecalo i szylam szylam szylam nawet przez jakis czas sprzedawalam na allegro - szczegolnie przebrania dla dzieci na bale - i tak pokupowawalm sobie te maszyny - w sumie tylko overloka bo reszte mama mi dala - ale odkad zaczelam pracowac i wyprowadzialam z rybnika gdzie mialam dwa swietne sklepy z materialami - niestety przestalam :(

 

Z Rybnika powiadasz :)

A zdradz które to sklepy,może i ja w nich kupuję:)

Edytowane przez Nadulka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arnika ale miałam u ciebie zaległości :)

widzę, że i ty zaglądnęłaś do pań firankowych :) potrafią kobitki cudeńka uszyć :) ja póki co szyłam u nich firnaki tylko do pokoju synia i do kuchni.,. niestety firnaki do salonu wyceniły mi na 3tys., więc na razie poprzepinałam po raz kolejny moje Leroyowe szmatki i jakoś jest :) teraz jeszcze poluję na firanki do córci.. ale tam jest niebezpiecznie zaglądać - za każdym razem oczopląsu dostaję :)

 

gdybyś się do naszej wsi wybierała to koniecznie zarezerwuj chwilkę na kawkę u mnie!!

 

na Ikeowe spotkanie też się piszę.. mam nawet ochotę wybrać się w najbliższą w sobotę, bo kusi mnie coby dokupić jeszcze dwie szafy do garderoby.. dobrze, że tam można tak po kawałku meble kupować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...