Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Lesiu :)

Jak się nie mylę to po raz pierwszy u mnie:)

 

Wusia... a po co Ci centrala nasienna... Na targu na kilogramy sprzedają....

 

Małgoś masz racje... w necie też są... ale jakoś samemu zrobić to raz, że szybciej, a dwa że duuuużo taniej.

 

Kala... przyglądaj się i oceń jak to wygląda.... A później powiedz co o tym myślisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innym sprzętem?????? Jakim????????:eek:

 

 

Tak już mieszkam... a sprzetu żadnego nie mam.... Tzn jest wypoczynek i stary stolik pod telewizor, co to jeszce komunę pamięta na nim ... centralny ogłupiacz czyli TV... Kominek stoi do zabudowania... I nic wiecej...

Salon ma 50m i mam luuuuuz.

A na inne sprzęty trzeba mi będzie jaszcze pracować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo tak ... masz racje...

A ci sumienni jak mają za 800zł pracować i być przez kierowników poniżani... A jeszcze wyśrubowane targety... , i ci zrażeni... to nawet nie mają szans i siły walczyć z tymi nieuczciwymi.....

 

A jakich pracowników szukasz sumiennych?

Może być na priv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo widzisz Wusia.....

No i po co być sumiennym.... Jak nikt nie docenia, o swoje prosić się trzeba, poszanowania drugiej osoby nie ma....

 

 

Ale my tu na FM same sumienne i pracowite i zaradne....

Bo który z pracowników sam dom postawił, coś osiągnął? Niewielu... i tych niewielu jest na dyrektorskich stołkach...

A Ci którzy dyrektorami nie są... , to albo im dobrze, albo pleców nie mają, albo krzykacze kierownicy nie dopuszczają, żeby się wykazali.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Małgoś... o tym pisała chyba Skaba...

Nie ma uczciwych i sumiennych pracowników wielu...

Ja jakbym była chora... to poszłabym na L4... ale symulować i nadużywać... Wszyscy niestety kradną... Jedni mniej drudzy więcej, jedni mogą drudzy nie... Zobacz co w polityce... Ale nie chciałabym rozpętać politycznej rozmowy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia... no i masz racje... Twoja praca też nie jest najlepsza... tylko nie wiem czy opłacalna... ale jeśli to budżetówka to kokosów niw ma... Ale dzisiaj masz wolne... i 10 przelew na koncie.... A u mojego męża przelew z nad morza idzie od lipca, i przyjść nie moze... A on w hurtowni popłacić musi... podatek i vat odprowadzić.... A żona na kasę poczekać musi... Co to jakiegośtam kontrachenta obchodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...