Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Siedzę i wyję....

Młody śpi... kolanko puchnie :(

Ku.wa.... pies jest taki chory jak nie wiem.... Nie mam pojęcia co i jak mogę mu pomóc...

Codziennie jestem u weta... leki zmieniają i nie mogą trafić.... Dobrze, że teraz Emil śpi i tego co Pinki robi nie widzi...

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, bardzo mi przykro z powodu Emila :( Mam nadzieję, że kolano szybko się wygoi. A ta szyna to jakaś dziwna jest :o Ja miałam kiedyś zakładaną szynę, jak miała zszywane kolano i była sztywna. Też miałam z bandażem, bo co 2-3 dni miałam chodzić do szpitala na zmiany opatrunków. Jeśli nie jesteś pewna czy szyna jest w porządku, to jedź jutro do szpitala na ostry dyżur i niech ci coś doradzą, żeby się coś gorszego nie zrobiło z kolanem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniko przeczytałam Twój wpis u mnie,czytam u Ciebie....i ...nie zazdroszczę kłopotów:( Kierowcy to bym chyba nogi z dooopy powyrywała,za to zrobił i że zwiał.

Jeżeli chodzi o fachową poradę to chyba niewiele Ci pomogę bo...ja jestem od tegohttp://t1.gstatic.com/images?q=tbn:lRwlvs7utHnLNM:http://www.rubica.pl/content/repository/images/ozdobniki/micro-oko.jpg&t=1 ,a na urazówce pracowałam tylko a stażu(to było wieki temu).

Ale tak patrząc na zdjęcie założonej szyny to myślę,że jest źle założona.Do tego jeżeli noga bardzo boli i puchnie,trzeba to na pewno skorygować.Żeby nie doszło do powikłań.

A zdjęcie wykazało tylko pęknięcie? Co do ortezy to stosuję się je głównie przy skręceniach,zwichnięciach,zerwaniach więzadeł-bez uszkodzenia kości.I przy pęknięciu kości mogłaby nie wystarczyć. Chyba podobnie jak szyna...i nie wiem czy nie lepszy byłby gips,ale dobrze założony....Ale ja się na tym tak dobrze nie znam...

Życze zdrówka synusiowi, piesiowi też a Tobie wytrwałości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Emilem byłam w Klimontowie,

 

 

Dzisiaj w nocy odszedł od nas Pinkuś,,,, Pochowałam go od razu. bo mąż nie chciał go w ogóle pochować....

W domu płacz jak diabli,,,,,

 

Nie możemy sobie z tym poradzić,,,,

 

 

Komputer mój ma jakąś awarię,,, i nie mogę pisać od siebie,,,,, Może też umarł.....

Piszę od Jerzego i nie wiem jaki będzie nik i avatarek,,, ale to ja,,,,

 

Dzwoniłam do Kariny do Bielska powiedzieć jej o Pinkim....

Ma teraz sunię. którą moglibyśmy wziąć,,,, jest to córka po siostrze Pinkiego... nawet bardzo do niego podobna,,,,

Nie wiem czy to za wcześnie3 czy nie na następnego psa,,, ale jest taka straszna pustka,,,, Emil też ciągle płacze,,,, tłumaczę mu,,, ale wspomnienia...

Nooo cóż,,,,, kiedyś czas zaleczy rany,,, ale na tego psa przez 8 lat jak był z nami to ani razu nie było się o co na niego zezłościć,,,. nic nie zepsuł, nic nie pogryzł,,,,,

 

Boże,,, jak mi i nam jest ciężko...

W życiu nie myślałam, że będę musiała. kopać dół dla własnego psiaka,,,, mąż nie dał rady....

 

 

 

Emil jutro idzie do kontroli,,, zobaczymy co doktory powiedzą,,,,

 

Arnika

 

 

 

 

(*) (*) (*)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wioluś nie chciałam nic wczoraj mówić ale tak coś czułam:( przykro mi bardzo:( a jeśli psiak jest do wzięcia to może lepiej od razu wziąć Emilowi myślę łatwiej będzie przeboleć jak się zajmie nowym psiakiem:( pamiętać Pinkiego będziecie a łażące po domu futerko zajmie Wasze myśli pozytywnie

 

no i zdrówka Emilowi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika

przykro mi podwójnie bo dopiero teraz doczytałam o co chodziło z tym 'ze względu na emila'

 

co do kolana to koniecznie okłady z altacetu - najwygodniejszy jest w żelu ale tobie jest tego dużo potrzebne wiec wzielabym rozpuszczalny. moczysz gruba warstwe gazy i przykładasz po czym delikatnie obandażowujesz - tylko zeby przytrzymać okład na miejscu. potem jak wysycha możesz nawet przez bandaż polewać.

 

co do pieska ja jestem za tym żeby ze względu na emila jak najszybciej wziąć nowego przyjaciela. ile byście chcieli czekać i po co? to nie nowa żona dla wdowca żeby się w takim stylu łamać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...