Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Czesc Arniko,

 

Przykro mi z powodu ostatnich wydarzeń, co do rozbitego samochodu (pewnie za późno o tym piszę) to zapewne TU sprawcy będzie chciało zaniżyć kosztorys. Można rozważyć wynajęcie firmy, któa specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań od TU, robią to skutecznie i jest ich całe mnóstwo).

 

W Twoim poście znalazłem informację o kotle VIKING K-WRM i bardzo mnie to zaciekawiło (ja miałem upatrzonego Zębca KWKD 22kw też dolengo spalania), ale ten Twój kocioł w suchych parametrach prezentuję się lepiej, ma na wyposażeniu miarkownik ciągu i ma bardzo dużą komorę zasypową.

 

W związku z tym bardzo Cię proszę o obszerną relację z działania tego pieca, oczywiście jak to działanie się zacznie, czego życzę Ci jak najszybciej.

 

Z góry dziękuję.

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No i zajechałam w 10min. do szkoły...

Ściągnęłam męża...

 

Wcześniej do pielęgniarki mówię, że ja bez auta, to niech wzywają pogotowie, w końcu to szkoła pod specjalnym nadzorem....

Ona na to, że i tak musiałabym przyjechać... i może coś się stało, może wszystko Ok będzie , może pęknięcie, bo nie wygląda źle, może stłuczenie.... rentgena w oczach nie ma....

 

Wpadam do szkoły...

Młody leży u pielęgniarki na leżance... mina raczej OK (inaczej wyglądał jak złamał nogę... zupełnie inaczej...), na mój widok lekki uśmieszek... wiec mówię, że chyba nie jest źle...

Wstał z leżanki i poszedł się ubierać z tatą...

Ja do wychowawcy... co się stało...

 

Kobieta była tak zdenerwowana, było jej tak głupio, zamartwiała się okropnie.... Pocieszyłam ją, że są to jakby nie było dzieci specjalnej troski i gdyby były zdrowe to też mogło by się coś wydarzyć... Uspokoiłam ją, że nie mam do nikogo pretensji, żeby była spokojna...

 

Młody ze szkoły już wyleciał....

Więc do szpitala ... wizyta u chirurga, pooglądanie nogi, zdjęcie... i już w sterowni widzę na ekranie, że chyba jest dobrze...

Powrót do gabinetu lekarza.. pooglądał zdjęcie... mają już na kompie, a nie na kliszy... , i mówi to co ja już wiem, że jest OK

Noga tylko mocno stłuczona...

Czasami go boli, a jak się zapomni to go nie boli...

 

Skończyło się na wielkim strachu....

 

Zmobilizowało to mojego męża do pojechania na komendę, po dowód rej... Był już drugi raz, bo rano nie chcieli mu go dać, chociaż wszyscy zastanawiali się dlaczego go nam zabrali... Musiał pojechać na diagnostykę i z powrotem na komendę, odebrać dowód...

 

Już go mam :p Mogę jeździć :lol:

 

Chociaż nie mogę z zewnątrz otwierać drzwi, ale od środka da się otworzyć.

 

Boże jaka ja stałam się wygodna....

Kiedyś przecież nie zawsze miałam autko....

 

 

I takim sposobem z młodym OK i jeździć też mogę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Arniko,

 

Przykro mi z powodu ostatnich wydarzeń, co do rozbitego samochodu (pewnie za późno o tym piszę) to zapewne TU sprawcy będzie chciało zaniżyć kosztorys. Można rozważyć wynajęcie firmy, któa specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań od TU, robią to skutecznie i jest ich całe mnóstwo).

 

W Twoim poście znalazłem informację o kotle VIKING K-WRM i bardzo mnie to zaciekawiło (ja miałem upatrzonego Zębca KWKD 22kw też dolengo spalania), ale ten Twój kocioł w suchych parametrach prezentuję się lepiej, ma na wyposażeniu miarkownik ciągu i ma bardzo dużą komorę zasypową.

 

W związku z tym bardzo Cię proszę o obszerną relację z działania tego pieca, oczywiście jak to działanie się zacznie, czego życzę Ci jak najszybciej.

 

Z góry dziękuję.

Artur

 

 

Polecam kocioł Viking, bo już chyba wszystkie liczące sie kotły pooglądałam, pomacałam, posłuchałam o nich...

Nie najlepiej wygląda Zębiec, Dakon Dor, Junkers, czy Buderus.... Wszystkie takie niedopracowane są...

Jak czytałam na forum to każdy użytkownik kotła coś w nim przerabia, uszczelnia, dorabia...

A dlaczego tego nie robią w fabryce?

 

Pojechaliśmy kiedyś z JerzymN na rekonesans kotłów (łebski facet też z forum i wie o stokroć więcej niż ja i mój mąż razem), i stwierdziliśmy razem, że ten kocioł jest naprawdę dobrze i dokładnie zrobiony, dopracowany i jeszcze Jerzy stwierdził, że ma wszystko prosto zbudowane, dobre do czyszczenie, obsługi, z dobrych materiałów...

Więc już nie szukam innego kotła, bo będzie dolniak Viking chyba 18kw.

Jeszcze nie mamy kotłowni, więc go nie użytkuję, i nic na jego temat teraz Ci nie powiem... Ale czytałam dobre recenzje...

 

Pozostawiam do przemyślenia.

 

Pozdrawiam Arnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oops: :oops: :oops:

Za namową dziewczyn :oops:

 

Trochę się wstydzę... Ale kto pyta.....

 

 

 

W zeszłym roku zbierałam na 1% dla Emila... Nie uzbierało się togo w milionach, ale i tak bardzo dużo... 2200zł ze wszystkich wpłat znajomych....

Było to na połowę turnusu rehabilitacyjnego dla miśka, na którym byłam w grudniu.

 

Proszę podpowiedzcie mi jak wkleić link, aby dać informację o 1% dla Emila?

 

 

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą

ul. Łomiańska 5

01-685 Warszawa

KRS 0000037904

 

Kosałka Emil 2986

 

 

 

 

 

Jeśli dziewczyny macie kogoś wśród znajomych kto leczy, lub rehabilituje dziecko, to przekażcie swój 1%.

To nic nie kosztuje.

Nawet jak to będzie 0,50 groszy... to przynajmniej o tyle rządzący będą mieli mniej na przeturmanienie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...