Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasia cieszę sie jak nie wiem, bo turbolot już naprawdę posypał się baaardzo....

Co prawda będzie do odbioru pewnie dopiero po świętach ( papiery... ) ale będzie...

Zastanawiam się nad gazem... koszt spory, ale oszczędności też spore, a tym bardziej, że autko jest jak nóweczka i na pewno jakiś czas się zadomowi u nas....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najserdeczniejsze życzenia:

Cudownych Świąt Bożego Narodzenia,

rodzinnego ciepła i wielkiej radości,

pod choinką zaś dużo prezentów,

a w Waszych pięknych duszach wiele sentymentów.

Świąt dających radość i odpoczynek,

oraz nadzieję na Nowy Rok 2011,

żeby był jeszcze wspanialszy pełen szczęścia i miłości.

http://foto1.m.onet.pl/_m/655ffa5a71fdc3723c4080b037887289,10,19,0.jpg

WESOŁYCH ŚWIĄT życzy Bogusia:rolleyes:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolcia bo jak sobie doliczysz koszt instalacji gazowej plus większe zużycie gazu bo zawsze autko bierze gazu więcej niż benzyny plus szybsze zużywanie pewnych części droższe przeglądy autka z gazem to przy stosunkowo wysokiej cenie gazu to już nie jest aż tak tanio:) co innego jak już kupujesz autko z instalacją gazową i odchodzi Ci koszt jej montażu:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogusiu :)

 

 

Wusia i masz troszkę racji i nie...

Nie kupuję z gazem ale cena za autko + gaz nowiutki i przebieg tej iskierki to i tak mam jakieś kilka koła w kieszeni. Naprawdę tanio mam to autko. Wiec jak założę gaz to za rok mi się zamortyzuje i mam dalej jazdę za połowę ceny....

Zużycie części powiadasz.... A co się nie zużywa.....

Aaaa jeśli pojeżdżę dwa/ trzy lata to jak sprzedam to wezmę podobnie jak dałam za to autko... to chyba nie jest źle.....

Inaczej chyba bym turbolota naprawiała, ale te usterki co już są to naprawdę przewyższa 3-4 razy wartość auta....

 

A na razie to czytam i się zastanawiam... , bo jak więcej czytam i dzwonię to wcale takie pierdki mało nie palą..... I dlatego nad tym gazem Myślę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bramer... duży to ja już miałam kilka lat jeden, później drugi... Jak krążowniki... ale teraz czas troszkę mniejszym pojeździć........ no cóż jak się nie ma co się lubi to się ma pierdka....

 

 

 

 

Aaaaaaaaaaa o kiełbasach mówisz.....

Jak naładuję baterię to zrobię zdjęcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W święta Bożego Narodzenia najpiękniejszych snów spełnienia i miłości, i radości, w Nowym Roku życzliwości i wspaniałych chwil radości.

Bo Boże Narodzenie to święta, gdy każdy o kimś pamięta, więc nie zapomnij przypadkiem podzielić się ze mną opłatkiem…

 

http://lh6.ggpht.com/_K-fCOjG1kfo/TRDtr0GGIbI/AAAAAAAAB-8/MG3ye7mD7VA/s576/kartka2.jpg

 

Arnika :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małgoś... absolutnie NIE....

 

Zostałam sama z chłopcami, bałagan w domu masakryczny, zakupy nie zrobione, ale tylko jutro targ i Biedronka czy Lidl.

Do posprzątania wszystko, bo co posprzątam to za mną znowu bałagan...

A do załatwiania mam jeszcze sporo papierków. Dzisiaj załatwiłam Cło....

Jutro mam do załatwienia US i odebrać papiery za rozliczenie vatu.... i znowu do US, a że mam męża to muszę poczekać na to aż wróci....

Nawet gałązki zielonej nie mam i jemioły....

 

Wiesz,... bardziej mi się płakać chce niż cieszyć z tych świąt...

Bardzo zdołowana jestem, wykończona psychicznie i udenerwowana.... Już nie mogę sobie z nerwami poradzić...

No i chyba serce mi coś dzisiaj dokuczało.... bardzo słabo mi było....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam dzisiaj obraz , który malował mój Emil... na obrazie są gęsi białe i jedna czarna, .... Olej chyba, albo akryle... Nie miałam siły się nawet przyjrzeć....

Musiałam kupić raz , że to praca Miśka, a dwa, ze to na szczytny cel na szkołę .... No i jak tu nie pomóc dzieciakom...

Oczywiście obraz wisi w pokoju Emila... W/g mnie zupełnie nie pasuje, al co tam... Emil się cieszy jak nie wiem...

Przewierciliśmy wspólnymi siłami dziury na obrazki . i Wiszą... :)

Kupiłam też jakieś światełka na choinkę, bo nasze gdzieś zagrzebane w garażu u kolegi.... no może na przyszłą zimę odgruzujemy mu garaż....

 

Od wczoraj jestem posiadaczką luster w łazience. Pan kuchenny miał mi wysłać wycenę mebli do łazienki, ale nie wysłał, a ja nie wiem co mam robić... czy zapłacić za przyłącze prądu czy zostawić kasę na meble.... Ale nie mam siły nawet zadzwonić... taka wykończona jestem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę przełożyć na później, bo to jest konieczne załatwienie cła i US , bo na każdy papierek się czeka, a bez tych świstków nie będę mogła zarejestrować samochodu...

A zwrot Vatu też dla mnie ważny jak nie wiem,..... Przecież tu o kasę chodzi, a ona potrzebna jest.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...