Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nic to....

Ciekawe co jeszcze się przytrafi... a na rozrząd to jeszcze był czas 40 000km.... wiec nieco za wcześnie... Tylko aby silnika nie trzeba było zmieniać, bo ten nasz jest jak dzwon... i nowiuteńkie wtryski co mają dosłownie kilka dni.... we wrześniu już stał samochód na warsztacie bez dwóch dni dwa tygodnie...ledwo mąż wyjechał drugi dzień i kapa... znowu na warsztat....

Nawet na serwis z moim turbolotem nie mam kiedy podjechać, bo ciągle w ruchu... A o jednym turbolocie i dwójce chłopaków chodzących do dwóch rożnych miast do szkół , załatwianie mnóstwa spraw, i dwóch kierowców, gdzie mąż przepakował pod warsztatem do turbolotu towar ( więc teraz jest jakby dwuosobowy van...) Będzie ciężko... A jeszcze w G. mam teścia w szpitalu i pojechać by trzeba było....

Z drugiej strony.... może nie będę musiała wychodzić z domu;)

 

Elena szkoda, że się nie udało :(

 

 

Dziewczyny to która wpadnie w piątek... bo jak się z raz wybiorę do piątku na zakupy to będzie dobrze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koszty to niestety w tysiące... ale jakie to się okaże w końcu tygodnia....

 

A zuch to ja nie jestem, wzięłam przykład z Ciebie, Myszy czy innych dziewczyn...

A humorystycznie rozwala mnie zawsze instrukcja składania mebli z Ikei... Najpierw chłopek przerażony i nic nie rozumiejący się z czytania instrukcji składania mebli, ( wcale się nie dziwie...) a potem jak nie wiesz jak złożyć, to zadzwoń do Ikea.... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniczko, współczuję przebojów z autkiem,ale wiesz nieszczęścia idą parami. U ciebie padło na samochód:(

 

..ale za to piękna elewacja robi się i domek będzie elegancki. Super!

 

Możesz powiedzieć mi ile twoi fachowcy cenią się? Na wiosnę będę tynkować ogrodzenie ( którego jeszcze nie mam) i chciałabym mieć porównanie cen.

 

interesuje mnie cena za m kw. tynku na styropianie i w drugiej wersji tynk bezpośrednio na siatce i na murze.

 

przydałyby się jeszcze ceny za metr b. fundamentów i m kw. muru z bloczków szalunkowych.

 

Co do spotkania to chętnie,ale innym razem, bo w ten piątek mam akurat imprezę firmową. Następnym razem chętnie,ale bardziej sobota ( ta odległość ode mnie :() rozumiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie, ze przyjedziesz :) A mniej więcej o której?

 

Monia... wybór trudny... jakbym napisała , ze chcę taki czy taki tynk, że taki a taki kolor, że ta a nie inna firma... to bym miała po wielu wypowiedziach jeden mętlik. Doszliśmy do wniosku, że trzeba dać silikonowy, albo silikonowo silikatowy ( tego bazy nie było), więc padło na silikonowy.... Ponoć jest samoczyszczący się....

Jak się sam myć nie będzie to go wężem potraktujemy....

A kolorek jasny to dla mnie taki elegancki.... może nie jestem bardzo modna, bo nie szara, ale ja jakoś w szarościach średnio się czuje, zależy też w jakich i w czym....

Aaaa i wybór firmy to wchodziły tylko Kabe i Kreisler... Kreisler miał dobrą cenę koło mojego domu, ale pigment jest z Kabe... Dla mnie to ta sama półka i te same wyroby.... I nie bedę robiła doktoratu wyższości jednej nad drugą....

Pojechałam do składu pooglądaliśmy kolorki ( najtrudniejsze jak z próbki maleńkiej wybrać kolor, który ma nam się podobać na lata.... np blat do kuchni wybrałam zły i mnie się nie podoba ) ale wybraliśmy chyba słusznie i dobrze....

Na razie jestem zadowolona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia je też nie potrafię sobie wyobrazić.... ale chyba utrafiliśmy...

Rano jak majstry mieszali tynk i nałożyli to wydawał mi się ciut za jasny... ale tak miało być , tak mi się wydawało. Jednak teraz jak schnie to ciemnieje....

Podoba mi się :)

 

Dzięki Dardurko :)

 

Panowie zacierają już szczyt nad garażem, zostały im jeszcze 3 ściany przy wejściu i winkiel, oraz na juror ta najdłuższa 22 metrowa ściana....

Ale chyba ta najdłuższa zostanie na jutro. Czyli o mały figiel byłby cały dom wytynkowany w jeden dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...