Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Kupiłam lampę nad drzwi wejściowe i kinkiet nad garaż...

 

http://img12.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/26/97/63/1826976312

 

http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/18/33/05/09/1833050917

 

Mąż miał montować, ale nie ma czasu i wybył....

 

Kuźwa...on nadal nie ma swojego samochodu, a ja jestem uziemiona jak diabli... Wszystko załatwiam w biegu... Chciałam o te lampy zajechać do LM, ale.... no właśnie nie mam czym... i nie mam kiedy.... wobec czego kupiłam w Casto.. i powiem , że nawet taniej to chyba wychodzi niż na allegro a przesyłką...

 

I przywieźli wreszcie matę na opaskę... Czekałam od wtorku... masakra.... ale jest...

Edytowane przez Arnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arnika....bardzo ładne te lampy kupiłaś..............fajny mają kształt !!!

chciałaś z takimi złotymi przecierkami??

ja bym wybrała całe czarne......ale to jak wiesz kwestia gustu;) poprostu jakoś przejadl mi się złoty kolor - w obecnym mieszkaniu mam lampe, kinkiety i inne ozdoby z mosiądzu :):):) i mam dośc :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych lamp nie ma czarnych, ale nie przeszkadza mi to. U nas będzie chyba nawet ładnie wyglądał, chyba, ze znowu zniknie.... Jest taki krótki łańcuch i kabel....

Tamte małe latarenki zostają koło kotłowni i z winkla. Nie przeszkadza mi to, że są inne... ważne dla mnie że będą świecić i , że nie wyglądają jak latarenki na karawanie....

A te co kupiłam nie wiem dlaczego z morzem mi się kojarzą....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjj dawno zauważyłam... nawet jak Neferka była u mnie to już mówiłam... ale nie potrafię go wymienić...

Nooo chyba, że zrobię zdjęcie jakiegoś kwiatka i będzie na zawsze, chociaż mój domek na FM to mój awatarek...

Jak nic potrzebuję pomocy do zmiany... A że nie umiem to nie zmieniam... :oops:

 

 

Młodego od wczoraj naszło oglądanie "Czterech Pancernych"... Cedzi i wpatrzony w ekran jak zaczarowany... chyba już na pamięć to umie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, dzięki za szczegółową odp na temat odwodnienia.

Rozumiem, że skoro nie napisałaś, studnię masz 1x2 ale jedną?

Mój hydraulik chce robić 3, bo za daleko trzeba ciągnąć rury i generalnie uważa że to optimum.

Też mamy 6 rynien i 380m2 dachu. Nie zrobimy odpływu do lasu, bo go nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko jedną studnię właśnie szeroka na metr głęboka na 2 metry. Nie przelało nam się jeszcze z niej....

A po co wam aż 3 studnie? Mamy jedną i wystarczy, ... też sześc rynien i coś ponad 400m2 dachu... ale dokładnie nie podam, bo i nie pamiętam i ciut majstry dołożyli....

Rury odpływowe są 100 a później jest przejście na 160... Mozna zrobić jedna, ale głębszą studnię.... wyobrażasz sobie trzy wieka na ogródku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, czyli dom podobny.

Nasz mówi, że z takiego domu nie osiągnie się*odpowiedniego spadku do jednej studni. Wieka by miały być pod ziemią. Nie no, ja nie chcę nawet jednego wieka. Ja mam małą działkę i jedno wieko to ju by było głupio.

Kurcze, że też*takimi głupimi tematami się muszę zajmować :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj wierz mi , że to nie są głupie tematy... Co byś zrobiła, jak chcesz mieć ładną trawkę i tony wody by spadły na działkę......

potop murowany... a jeżeli będzie wieko zakryte to OK... my chcemy mieć wgląd co się dzieje. A i jeszcze u nas jest naturalny spadek działki.... Więc spad był jak ta lala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No płaską płaską, a domy chyba podobne (skoro deski zarynnowej tyle samo i powierzchnia dachu zbliżona) i jeszcze dachówkę glazurowaną. Spływa po niej jak złe

 

Ależ ja wybieram dynksy właśnie. Dynksy codziennie i między dynksami jakieś*kręgi betonowe na deserek. Bleh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...