Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wczoraj padłam....

Dziś wstaję... na tarasie zostały talerze i.. komórka moja... i pada deszcz.... Wyłączyłam, przełożyłam kartę, do drugiej, a ta archaiczna, ale najlepsza niech schnie....

Sure pisała, że u nich pada, miałam sprawdzić prognozę, ale usnęłam... Dziś pada u mnie...

A jest ciut do zrobienia....

Krawężnik granitowy wkopać jako stopień zejścia z tarasu... Wkopać 5 płytek chodnikowych jako drugie zejście z tarasu, bo tamtędy Niusia biega i ma łapki brudne, została jedna ścianka drewutni do zrobienia i dach, wyrównać w drewutni i przed drewutnią ziemię, wysypać piaskiem w drewutni, położyć paletę, i wkładać drewno pocięte, ciąć drewno, deski pobudowlane, palety... jest tego troszkę, będzie na podpałkę do pieca....

Zabrać się za robienie rabat wokół domu.. brrr... ale powoli jakoś to mi idzie... ale nie lubię się babrać w ziemi....

Nooo i to jest plan na dziś, jak wszystkiego nie zrobimy to jutro też jest dzień ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasiulka i nie oblukłaś ;)

 

Renia.. powstaje, ale i krwią okupiona jest ta drewutnia....;)

 

Bogusia.. do zamiziania... jaka piękna taka i kochana, ale i też wcale jest nieposłuchana... Ale gdzie ja tam i Inka... zawsze obok mnie, a jak jestem na ogródku, to może sobie ją mąż wołać... nie słyszy.... zawsze jest tu gdzie ja i w największym błocie, piachu... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam foty... no i rabata jak się patrzy. Moje obawy na podstawie własnych porażek budzi jedynie prieris. On lubi wymarzać. Więc w cieniu zimą może mu być ciężko bo tam będzie najdłużej zimno i śniegi. Poza tym luksus - wszystko na zimę ginie i nie ma problema z połamanymi roślinkami :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pirisa opatulę na zimę... Wiem, że przemarza, więc będzie w kokoniku.... Jak nie to kosówkę wsadzę.. jej nic nie zaszkodzi... a ja je kocham....

Teraz będę dziergać drugą rabatę po drugiej stronie wejścia....

Zostały mi hosty, dużo żurawek, bo z jednej doniczki wyszło mi wczoraj 9 sadzonek, mam nadzieję , że te porozrywane przeżyją, a mam jeszcze 2 takie doniczki i kilka dostałam od sąsiadki.... mam też bergonie i rozchodniki... W projekcie mam cisy, ale o nie się boję , chodzi o ten śnieg z dachu....

 

U nas leje, siąpi, jest brzydko i zimno... a trzeba się ubrać i iść kopać , dowodzić Bogdanem...

Już robi mi ścieżkę z płytek ....

Oby tylko nie padało....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam foty... no i rabata jak się patrzy. Moje obawy na podstawie własnych porażek budzi jedynie prieris. On lubi wymarzać. Więc w cieniu zimą może mu być ciężko bo tam będzie najdłużej zimno i śniegi. Poza tym luksus - wszystko na zimę ginie i nie ma problema z połamanymi roślinkami :)

pieris się połamie, gdyby były płotki śniegowe to szanse miałby większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

U nas leje, siąpi, jest brzydko i zimno... a trzeba się ubrać i iść kopać , dowodzić Bogdanem...

Już robi mi ścieżkę z płytek ....

Oby tylko nie padało....

zrób sobie trzecią kawę i nadzoruj przez okno, bo się pochorujesz nim skończysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym ćwiekiem będzie rabata koło tarasu.... jak widać na powyższym zdjęciu wszystko tak urosło, że od lipca już prawie nie mogę na ten gąszcz patrzeć....

Tak wszystko się rozrosło, i tak wybujało, że trzeba porządne przesadzenia zrobić, bo ja sama nawet nie miałam pojęcia co ja sadziłam... dużo z tych roślin były suprajsy od p. Wiesia ogrodnika....

Ale nic to... bogatsza w doświadczenia i wiedzę co mam przesadzę tu gdzie trzeba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...