Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lubię takie rzeczy, choć synowie protestują, że nie chcą czuć się jak w muzeum...

 

Mata rozłożona, Hakuro przesadzone, róże przesadzone... Jutro dalsza część sadzenia...

Rozłożyć jutro trzeba matę na opasce...

Drewutnia załadowana drewnem na rozpałkę... Jest tego ze 3m sześcienne... Bale uprzątnięte...

Robi się powolutku i z tyłu i z boku porządek....

Już nie mam tarasu z palet... zostały pocięte na opał... mamy teraz tylko kamienie... Niusia nie lubi teraz po nich chodzić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabatka od zachodu a pod betonowym płotem.. to jakby pośrodku działki, ale i od strony południowej, ale że pod płotem to tak jakby od północy... zresztą rosną...

A teraz od zachodu i północy posadziłam w rogu domu... będą miały światło od wschodu i po południu od zachodu...

Pstryknę zdjęcia później to wieczorkiem wkleję....

 

Mam żwirek... :wiggle: załatwiłam w ciągu 15 minut :wiggle: Jest nieco żółtawy, ale.... dosypię grubszego białego gresu i będzie git....

 

Boguś wkopał wcześniej wyczyścił pospawane przez męża w zeszłym roku kątowniki na wieszanie prania... Wreszcie będę miała gdzie suszyć bieliznę... Powiecie, ze nie trendy... ale ja to pitole, lubię pranie ze słonka wiaterku.... Wreszcie będzie miało swoje miejsce ;)

Teraz pan ma kolejną robotę... obsypywać opaskę żwirkiem ;)

 

Bogactwo taki p. Bogdan... bylibyśmy w ciemnej dziurze bez niego.... Ile pracy zostało popchnięte przez te kilka dni....

Aaaa i nie kłóci się, że trzeba rabatkę przekopać, że tu czy tam kopnąć dziurkę... Bosko się z nim sadzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze obsypywanie opaski zakończone umyciem żwirku...

Tak domek teraz wygląda.... Alu w prawym rogu domu są róże....

 

DSC08667.JPG

 

DSC08668.JPG

 

DSC08669.JPG

 

DSC08670.JPG

 

DSC08672.JPG

 

DSC08674.JPG

 

DSC08676.JPG

 

DSC08678.JPG

 

Żwirku zostało mi jeszcze jakieś 2 tony.. sporo.. ale rabat też jest sporo. ;)

Kupiliśmy na jutro w Casto płytki chodnikowe ... Będzie skończona ścieżka do blaszanego garażu i do nowej drewutni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Służbowo z racji Rady szkoły złożyłam w szkole u młodego Dyrekcji i nauczycielom życzenia....

potem z trójką chłopców wszystkim nauczycielkom, które uczą ich klasę...

Uważam , że dzień nauczyciela był udany....

 

 

 

 

A teraz idę sprawdzić, jak p. Bogdanowi idzie zakładanie chodniczka i wchodzę w rabatki... Ale nie wiem co zdziałam, bo mi się nic nie chce...

Też tak macie...?

Chyba cierpię na brak słonka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...