Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Arniko, masz niesamowite tempo.... szkoda ,że u mnie robota tak nie idzie

 

pewnie dlatego ze nie mam takiego p. Bogdana a nawet drugiej połówki chętnej do pomocy :(:(:(

 

trochę obawiam sie o te róże przed domem...tam chyba śnieg będzie spadał z dachu..popraw mnie jeśli mylę się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tak syie z przodu.. a róże są bardziej po prawej stronie dachu, tuż poza zasięgiem spadającego śniegu...

Patrzyłam na to jak wsadzałam róże.

A co Byś posadziła Alu z przodu ... Tam spada śnieg...

Przymierzyłam w kącie kilka różnych funki, kosodrzewinkę i rozchodnika... Co jeszcze co by przetrwało pod spadającym śniegiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze sporo żurawek z jasnozielonymi listkami i bordowe liście...

Nie chcę biegać wokół rabatek... Ma rosnąć i być kolorowo...

Jeszcze może wsadzę kosaćce....

 

A co byś dała wzdłuż ścieżki do domu?

Po lewej stronie będą 3 latarenki.. wystają tylko czarne kable z ziemi.

 

DSC08669.JPG

Przydało by się coś kolorowego stale kwitnącego ozdobnego....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mąż rano już skrobał szyby w samochodzie... ja jeszcze nie, bo mój maleńki turbolot był całkiem schowany za mężowym....

 

Wykopałam więc cany... i ukopałam marcinka dla Kali... W poniedziałek wyślę, bo gdybym jutro wysłała, to by uschły na poczcie....

Wpadłam zjeść... idę dalej dumać... i kopać i wsadzać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo tak... wczoraj nadeszła wiekopomna chwila ... i odzyskałam swoje autko... ale dziś je chwilowo zabrał, bo gdzieś dalej jechał.. ale ja mam jego ;)

W końcu jestem zmotoryzowana...

Nawet wczoraj w kasko kupiłam kilkadziesiąt płytek chodnikowych... Pan nam ładnie na palecie do autka wsadził.... tylko później ja... JA musiałam je rozładować... bo ślubny pracować musiał....:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo sklep z cebulami, kłączami itp http://cebule-kwiatowe.pl/?gclid=CMDZr_2d6KsCFYeFDgod_h6VIA

 

Arniko, przy ścieżce może tuje Danica, a między nimi płożące niskie jałowce Blue Chip plus płożący berberys Green Carpet, który pięknie wybarwia się jesienią na czerwono),albo irga Dammera Major. Zamiast kulistych tujek możesz wsadzić stożki - świerk Conica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu busz powiadasz????????

 

Danika powiadacie?... Nie znam... muszę popatrzeć....

 

Dobrywieczorek Wszystkim :)

 

Właśnie wróciłam... Kopałam do wieczora... znaczy się przed 19.00 skończyliśmy.... i odwiozłam p. Bogdana.... i małe zakupy w markecie... Świeczki mam z głowy ;)

 

Chodniczek zrobiony z głównej ścieżki do nowej drewutni...

Rabatka pod północnym oknem zrobiona....

Posadziłam kosodrzewinkę, cisa, kolekcje funki, rozchodnik okazały, kosaćca, i duuuużo żurawek zielonych i bordowolistnych... jak się rozrosną i będę wiedziała jakie są docelowe to przesadzę ...

 

Jutro rabata od południowego zachodu, tam gdzie przesadziłam hakuro i kosodrzewinę........

Macie jakieś pomysły...?

 

Plan na jutro dokończyć dwie płytki przed blaszanym garażem... zastanawiam się nad opuszczeniem 4 dzisiaj położonych przed starą drewutnią.... czy aby za wysoko nie są posadowione, bo jak mróz podniesie to może być kłopot z otwieraniem drzwi garażowych.... Podnieść garaż blaszany o jakieś parę cm...

I dalsza część rabatek....

 

Miałam zamówić korę na te rabaty... ale kamaz to jest mało... A i boję się że je wywieje...

Zastanowię się nad tym w poniedziałek... dzisiaj nie mam czasu ;)

 

Szczerze mówiąc padam, choć zrobiłam tylko kilka dołków....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...