Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Arnika, coś wymyślisz :)

Mozaikę i płytki chcesz razem na ścianie z indukcją? Mi się takie łączenie nie widzi, ale to nie moja kuchnia :)

Już chyba lepiej wszędzie mozaika.

 

A może mozaika szklana? Taka jak u mrówki?

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?181488-2-2-na-51m2/page3

Tylko nie wiem, czy nie będzie naciapane.

 

Albo taka cała czarna, bez wzorków.

Jak znajdę, to wkleję.

 

Za lekarza i Emila trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A jkakby dać tylko mozaikę od indukcji do okapu i resztę białych kafli??? Już tak kiedyś rozmawiałyśmy??????

 

 

Ty juz wiesz co chcesz mieć :lol: chcesz tylko by "forum' klepnęło ta mozaikę z kaflami.

Więc rób mozaike +kafle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, mnie tam też jakoś żadne z tych płytek nie pasuję :rolleyes: może faktycznie jakieś szkło w kolorze ściany lub szkło i tapeta, która pasowałaby do klimatu Twojej kuchni?

 

ALe gdybyś się jednak na płytki zdecydowała, to będziesz je wkuwać, żeby zlicować ze ścianą czy będą odstawały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malcia... tylko, że ja naprawdę nie mam pojęcia co tam dać... nie to, że forum ma klepnąć... Bo jeśli coś chcę i mnie się podoba to się nawet nie pytałam i nie mówiłam , żeby mi nikt nie namieszał... Tak było z elewacją np.

Jak będą kafle to raczej nakładane na tynk... Wiem, wiem... kiepsko to może wyglądać.... Ale jakoś nie widzę kłucia ścian, żeby zlicować kafelki ze ścianą.....

Szyba ... też będzie odstawać.....

 

Malcia a co byś oprócz szyby widziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiola, szkło, albo mozaika, np taka z nadrukiem jakimś fajnym, delikatnym, ale na pewno nie duże ciemne, ciężkie kafle, które na dobrą sprawę będą ciapnięte na kawałku scian, ni przypiął ni wypiął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika, poza płytkami i szybą można jeszcze dać porządną farbę. Podobno Benjamin Moore jest tutaj mercedesem. I machnąć na jakiś energetyzujący kolorek (np. czarny :lol2:)

A może blacha? Płyta laminowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytę ładna widziałam w Casto na dziale z boazerią... Ale boję się, że przy wodzie będzie "puchła"

Podoba mi się jeszcze stal... ale to chyba bym pojechała z ceną....

Z drugiej strony mój dom - raczej salon- to nie jest nowoczesny wytwór ....

Będzie kominek w kaflach piecowych, stoi duży tykający i bijący zegar, skórzane fotele ciemnobrązowe, bynajmniej nie nowoczesny wzór....

I do tego kuchnia... nie za bardzo nowoczesna, ale i nie rustykalna... do której jest wejście i z salonu i z przedpokoju, ale ani z jednego ani drugiego wejścia nie widać mebli... dopiero trzeba wejść do środka....

 

Znalazłam przed chwilą mozaikę szklaną 10X10cm... w rożnych kolorach Dunin Carat... Muszę popatrzeć jeszcze...

A teraz spadam do lekarza z młodym... mam nadzieję, że dostanę skierowanie na nauczanie indywidualne, oraz jakieś leki.... Trzymajcie kciuki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za kciuki :) Można puścić...

Wniosek na nauczanie indywidualne przez lekarza wypisany. W PPP terminy natychmiastowo ustalone ( szkoła już rozmawiała z PPP ) i to wszystko w przyszłym tygodniu... do końca miesiąca będzie wszystko załatwione. Z tym że indywidualne będzie realizował w szkole i cześć zajęć z dziećmi.

Leki przepisane... zobaczymy co to za cudo... Ma łykać 3X1 tabl. w szkole też. Zlecenie do pielęgniarki podane....

Kolejna wizyta u psychiatry za miesiąc ustalona.

 

Zobaczyłam teraz jakieś płytki z Tubądzin seria Domino na I.... nie pamiętam ale mam katalog.... tylko tyle, że one są beżowe... i tak było by wszystko beżowe... A nie wiem czy chciałabym jeszcze beż... Urzekły mnie dekory... może dlatego...

A może biała Majolika...?

 

Muszę u Zuzy znaleźć tą szybę... bo jakoś nie kumam....

 

 

edit. chodzi o Idyllę z Paradyża seria Domino....

Edytowane przez Arnika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi... Bo przeszkadzał sobie i innym , przeszkadzało mu absolutnie wszystko... nawet wzrok koleżanki/kolegi... cokolwiek. Nawet jak nic się nie działo.... Do tego agrysja, że masakra...

Agresja wywodziła się z tego, że nie umie czytać i pisać.... A tu trzeba.... I najgorsze jest to, że może nie być lepiej... Ale zobaczymy.

A byliśmy u dr Słaboń... młoda fajna doktórka... Wysłuchała porozmawiała z Emilem ( wcześniej ze mną) stwierdziła, że bez leków sobie nie poradzi... i wprowadziła jakieś na P... nie pamiętam, do odbioru po południu....

Będzie miał 8 godzin indywidualnie z nauczycielami w szkole w osobnym pomieszczeniu. Nie wyraziłabym zgody na nauczanie indywidualne w domu. Nigdy... on już wcale by się nie uczył... I na resztę lekcji wchodzi z siatki godzin.... czyli nie jest z klasy wyautowany....

 

.....popatrzymy.... Ale jedno można stwierdzić, że za dużo Aspergerów jest i autystyk w jednej klasie wszyscy sprzężeni i kilka innych dzieci sprzężonych... w sumie 9 dzieci na jedną klasę to za dużo, i to bez opiekuna... w razie rozrywania dzieciaków.... Mam nadzieję, że ta ciasnota która jest w szkole minie i presja ich zachowań też wraz z przeprowadzką do nowej placówki.

I jeszcze na terapie indywidualną prywatną go zapisałam... Może damy radę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałam właśnie Majolikę... Jakby dać białe... ładne są... Mnie ta seria, nawet zielone i te białe, podoba mi się...

Ale jak to by wyglądało...

Szkło też ok...

Mam kołowrotek...

 

I nie wiem kiedy to zrealiziję... bo dziś rano mój mąż po raz klejny nie wyjechał do pracy.... Poszło sprzęgło... i zobaczymy co ze skrzynią.....

Kuźwa... mam dość.....

Chcę normalnej wypłaty.... cokolwiek to oznacza, ale takiej którą bym dostała danego dnia miesiąca, ale i też odpowiednio wysoką co by mi wystarczyło do kolejnej wypłaty... Brrrrr

Nic się nie odzywałam... no bo i co powiem.... sam facet wku..ny...

Jedyny plus dzisiejszego zepsucia się samochodu to to, że mógł ze mną pojechać do lekarza z Emilem i popilnować go na korytarzu jak ja z panią musiałam porozmawiać.... inaczej by nie usiedział na korytarzu....

Tylko na jak długo będziemy o jednym małym turbolocie... Dodam , że chyba najmniejszym na forumie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesiedziałam wczoraj kilka ładnych godzin przy kompie... raz szukając czegoś do kuchni, dwa wyczytując jaki to lek dostał Emil.... bo dziwnie po dwóch i pół godzinie padł...

Wiem, że może być śpiący... ale żeby mi dziecko nie spało w szkole... I ile osób tyle opinii...

Aż się tego boję....

Dziś już nie śpię od 4.20.... jakiś czas już buszuje po domu, a trochę już siedzę przed kompem, żeby się dzieciom i mężowi nie trzaskać....

Oczy mnie bolą i pewnie będę miała dzień do tyłu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, tak nie można :hug: Spać trzeba... A znalazłaś coś chociaż?

A Emil może emocjami się zmęczył? Stres związany z wizytą u lekarza?

 

Arnika, a może jakiś graficzny wzór na tej tapecie? Lubisz paski, kratkę? Ja bardzo :)

Bo tapeta z widoczkiem, to u Ciebie chyba nie podejdzie.

 

PS. Małe turboloty mają dużą zaletę - mało palą. Chyba, że masz jakiś super-hiper-odlotowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...