Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Tak sobie myślę.........., że jak my tak długo na FM on line... to to FM jest niezłym środkiem antykoncepcyjnym.... Zanim dojdę spać (jako jedna z pierwszych z forum), to mój mąż już dawno śpi....

 

I jak Wy możecie mieć następne dzieciaczki, jak Wy tak po wątkach latacie????

Ja to już chociaż mam 2 chłopczyków..... i na tym niech zostanie, więc ja na FM mogę troszkę dłużej posiedzieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość coolibeer
Jeszce raz przepraszam :( że mnie nie było. Z dagullki odwiedzin też nic nie wypaliło a wiem że spagetii było już gotowe. Obiecuje poprawę i trase już obczaiłem. Widziałem coś dużego dymiącego :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj spokój

 

był niesamowicie wyrozumiały i cierpliwy. które dziecko by wytrzymało 3 godziny gadki o porodach :wink: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll: :roll:

 

Opowiem ....

 

3 lata temu pyta się mnie z kąt się biorą dzieci... no ja, że z brzuszka :o :roll: Jak to? pyta Emil....

No najpierw w brzuszku mamusi jest taka mała fasolka, potem coraz bardziej rośnie i przemienia się w dziecko, i jak już nie ma miejsca w tym brzuszku, to rodzi się....

 

MAMO TO TY MNIE ZJADŁAŚ!!!!!!!!!!!!! :o Krzyczy zdziwiony Emil....

 

A dzisiaj się dokształcał... Ciekawe kiedy mi coś wypali... najlepiej przy kasie jak jest wielu słuchaczy , a ja pod ziemię nie mam się gdzie zapaść, tak jak przedwczoraj....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce raz przepraszam :( że mnie nie było. Z dagullki odwiedzin też nic nie wypaliło a wiem że spagetii było już gotowe. Obiecuje poprawę i trase już obczaiłem. Widziałem coś dużego dymiącego :)

 

To dobrze widziałeś... I tak blisko byłeś i nie wpadłeś?!

 

Przecież do mnie to po drodze....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika wpadłam serdecznie podziękować za przemiłe spotkanko i pyszne jedzonko! :wink:

 

Mam nadzieję, że Emil nie odchoruje tych naszych duszonek, bo miałabym wyrzuty sumienia... :roll:

 

Kaszle jak cholera.... :evil:

Lekarka zbadała go i jest niby wszystko OK... może było :-? A może to rzeczywiście alergia....?

Ale gdyby było mu źle to on już wcześniej by wołał, albo zakańczał wizytę :oops:. Za co przepraszam.

A tak chłopak popilnował ognisko, bardzo to lubi i nie miał konkurenta w postaci męża i nie daj Boże brata, i dokształcił się trochę...

Uszy miał jak Jambi... ale chyba nie wszystko pokumał...

Duży jest, ale rozumku ma jak tygrysek, tak na 5-6 latek...

http://www.e-gify.strefa.pl/gify/kreskowki/kubus_puchatek/kubus_puchatek21.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniczko quada to po moim trupie mieć będzie :lol:

 

 

Ja też tak mówiłam :-?

 

Ale mój mąż lubi zabawki... takich w dzieciństwie nie miał :evil:

I na qłada młodego się zgodził... Ale nas ponad dwa lata mordował... codziennie... Już nie mogłam. W końcu po dwóch latach mąż uległ, i w końcu to dziecko dostało kasę na komunię :evil:

 

A Ty tak nie mów....

Nigdy nie wiesz co będzie za 10 lat....

Moje ani jedno nie miało autka na akumulator...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...