Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień Dobry :p

 

Jest dobrze moi kochani:P

 

Zimą ma być śnieg a latem słońce... Chociaż mi przeszkadza ta ujemna temperatura w kładzeniu rurek, to ja jestem zadowolona....

 

Muszę rozejrzeć się za rurkami do centralnego odkurzacza i wod-kan....

Ale mi się nie chce....

Rozglądam się już ponad miesiąc i nigdzie się nie rozejrzałam, po za 1 hurtownią i 1 sklepem... W hurtowni drogo jak diabli, a w sklepie nie mieli tyle rurek i czekam chyba ze 3-4 tygodnie....

 

Wy też macie takiego lenia??????????

 

Muszę się zebrać i jechać z młodym do lekarza... ten kaszel.....

Ale w/g mnie jest zdrowy... tylko ten kaszel....

 

 

Coolibeer... proszę podaj mi info o tych rurkach.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dzisiaj napiszę.... Budowlano też....

 

Najpierw z młodym byłam u lekarza.... ZDROWY.... :evil:

 

To z kąt ten cholerny kaszel :evil: Dziecko buzi nie zamyka.... Męczy się strasznie przy tym....

Syropek dawać, i może przejdzie....

Dostał skierowanie do alergologa..... Idą więc razem ze starszym... tylko młodszy jeszcze nie ma ustalonej wizyty.....

Jutro ustalę......

 

Rurki do centralnego odkurzacza zakupię jutro.... bo odezwali się łaskawie panowie od rurek.... Dobrze, ze zadzwoniłam do ich szefa, czy już są dla mnie te rureczki..... i się znalazły i mam po nie przyjechać.... :roll:

 

Rozmawiając o rurkach do wody i kanalizie..... pojechaliśmy do TTW zobaczyć Rocca jak w naturze wygląda....

Tylko powiedzcie dlaczego podoba nam się to co jest troszkę przesadzone z cena... Wybrałam wstępnie Rooca Dama Senso , Albo Hall.... :roll: Tylko te ceny....

 

Popatrzyłam na Grohe i Geberita... i pomacałam... Nie myślałam, że Grohe tak lata... jest mniej stabilny niż geberit....

 

Więc będzie Geberit Duofix Basic.... :roll: Grohe niech dopracują...

 

Miałam w mieszkaniu Geberita przez 10 lat, nie musiałam wkładać kostki zapachowej do spłuczki, nic się nie urwało, nic nie skrzypiało. i nawet żadna woda nie ciekła i żadnej uszczelki nie zmienialiśmy....

Wiec zostanie najprawdopodobniej Geberit...

Jaka kobieta zmienną jest....

 

Zaszłam też do sklepu z meblami... oj podobało mi się parę rzeczy tylko metka była z jakiś innych... bo chyba nie z tych... :roll:

Zaszłam też zobaczyć kuchnie... ale niestety nie robią projektów... chyba, że kupimy, albo zlecę wstępny projekt... ale na dzień dobry 200zł... A jak na własność to 600zł...

 

A z kąt ja będę wiedziała, czy za te 200zł to mi coś do gustu przypadnie :roll:

Jeszce zapytałam paniusi czy mają blaty granitowe... a ona mi pokazuje konglomerat... A ja jej mówię, że chodzi mi o granit, a nie o konglomerat... A paniusia do mnie z tekstem... a co nie ładny ten konglomerat, przecież ładny... Tylko, że za cenę 1800zł to ja mam 2m2 granitu, a nie metr konglomeratu... :roll: :-?

 

 

Boże jak pozmieniało się w sklepach meblowych.... :roll: :roll: :roll:

 

Ja nie chodziłam wcale po takich sklepach, bo wszystko miałam... A ostatni remont 2,5 roku temu jak robiłam to zakupiłam nową kuchnię i komodę i biurko młodego... I tak miałam kolorowy zawrót głowy....

Jesuuuu to ja teraz dopiero kręćka dostanę, jak muszę tyle wszystkiego kupić.... :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień dobry

Arnika bo Roca w sklepach normalnych strasznie droga ale jak już pobuszujesz troszkę na allegro czy na ceneo popatrzysz to już o niebo milej to wyglada można też trafić zestawy stelaż, kibelek i deska :wink:

 

No i tak też szukam....

Ale w sklepie dostałam rabat = 22% :roll: i już było lepiej...

Ale na Allegro... transportu do nas nie mają... tylko na terenie W-wy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytaj na allegro zosia142 o ceny

 

OK popatrzę...

Żeby było śmiesznie nasz znajomy jest jednym z kierowników, czy dyrektorów od czegoś tam w Roce...

Mąż dzwoni do niego wczoraj i mówi co i ile chcemy...

Oni nie mają sprzedaży detalicznej...

I odesłał nas do TTW ...

Pooglądałam i zbladłam na sam widok...

 

Ni na darmo wykańczanie nazywa się wykańczanie...

Ale muszę wykończyć, zanim sama się wykończę....

 

Na Allegro znalazłam dobre ceny Roci Dama Senso i Hall i to są moi faworyci..., a, że mężuś jedzie w sobotę do Pruszkowa, to może ja skoczę i zakupię w dobrych cenach....., bo przesyłki tak daleko nie mają..., tylko teren Warszawy i jak coś to odbiór osobisty.....

 

Tylko po co mi te kibelki i bidet i umywalki teraz...

One będą później potrzebne... a nie teraz.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...