Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To napiszę co się dzieje... bo cały dzień biegam...

 

Od wczoraj nie mam mojego autka... Poszedł się leczyć do blacharza.....

Na zdrowie malutki :wink:

 

Zabrałam cytrynkę od teścia (najpierw jemu dałam trzy lata temu, a teraz zabrałam :roll: :oops: ).... Objechałam do Katowic odwiedzając po drodze BRW w Będzinie.... Bożżeeeeeeeee jak poszły do przodu sklepy z meblami i dekoracjami :roll:

Kolorowy zawrót głowy :roll: :roll: :roll:

 

Ile rzeczy mi się spodobało... ale trzeba posprawdzać czy to nie badziewie, czy coś lepszego...

Młody ma z BRW komodę i biurko i jest to badziewie... Starszy też swoje wykończył, ale potrzebował na wykończenie paru lat....

 

Zakupiłam rury i kształtki do centralnego odkurzacza...

I trzymetrowe rury weszły do cytrynki :p Myślę, że w moim byłby problem ze spakowaniem....

Dojechałam do domku... Jak tam mi się podoba... Już chcę do domku.....

 

W drodze powrotnej zajechałam po chleb.... bo by rodzinka nie miała... i wsiadam z chlebem.... za stacyjkę... i nie odpaliłam już bruma....

Klapnęłam drzwi... poszłam do domu... telefon do męża gdzie stoję... i za jakiś czas akcja pod tytułem... akumulatror...

Sprawdziłam u znajomego na warsztacie czy alternator czy akumulator... i pojechałam kupić nowy..

Bo przecież nie będzie mnie mąż ściągał z każdego zakątku.....

No to w cytrynce jeden organ transplantowany... jeszcze troszkę wymienię i będzie jak funfel nówka nie śmigany :wink:

 

 

Markotko pytałaś o białe pojemniki... Mają w Będzinie... tylko już nie pamiętam do czego... tyle było tych pierdół....

 

I spodobał mi się pojemnik porcelanowy na chleb... Ładne to było... i wiele rzeczy innych też ładnych tam było...

 

 

No to teraz wiem gdzie mnie możecie znaleźć.... :oops: :wink:

 

 

Wusia Patrzyłaś na allegro?

Nie wiem czy pojadę do tej Warszawy... bo teściowa bardzo krzywo patrzy i nie chce z młodym zostać.....

Zajrzyj tutaj http://www.maxlazienki.pl/ i ja patrzyłam i Efilo później też mi pisała, że tam coś od nich brała.... Chyba mają niezłe ceny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :p

 

Pączusia jeszcze nie jadłam...

Może teściówka mi da, bo smaży... :wink:

Wczoraj w Auchan było tyle ludzi za pączkami, a pączki to takie kluchy, że nawet jajka chyba nie widziały, że odechciało mi się ich nawet jeść....

 

Malka zapraszała na oponki... ale pewnie tylko tak mówiła.... :wink:

 

Dzisiaj robię wielkie sprzątanie i jadę do hydraulika... cokolwiek by to nie oznaczało.....

 

Na jutro jestem umówiona z panem od wylewek....

No to zaczynamy w końcu budowlano coś działać......

 

Markotko w BRW to kolorowy zawrót głowy... tylko co jest dobre i funkcjonalne i dobre jakościowo to tego nie wiem... Ale dawno nie chodziłam po sklepach za meblami... Bo i o co jak miałam wszystko..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie zjadłam żadnego pączka...

Ale starszy przyniósł takie dobrusie od teściowej :D

 

Ja dzisiaj za wiedzą hydraulika biegałam....

 

Jutro pan od wylewek przychodzi poumawiać się.....

Zajrzę jeszcze dopytać o kuchnie... bo nie wiem gdzie dać zlew... jakby co.....

Jaka ja niezdecydowana jestem na tą kuchnię.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...