Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Efilo styropian mi przyjeżdża i folia.... i obrzeża....

 

Jak zadzwonią, że jadą to wsiadam w cytrynkę i pędzę......

I rozładunek :roll:

 

Pracownika dzisiaj nie ma, bo i nie miał co robić, od jutra się biorą od rana za pracę.....

Oj wyzywał małżonek, że nie zna się na tej robocie.... :roll:

No przecież specjalnie nie jest to skomplikowane......

 

Najgorsze, ze mróz jest i jakoś nie chce odpuścić.

Sprawdzałam teraz pogodę, i niestety mróz do końca lutego trzyma , a co nam w marcu pokaże?? A wczoraj było już tak ciepło.... mogło już tak pozostać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

doberek :D

 

jak fajnie, że tak dużo się u ciebie dzieje :D zazdroszczę po cichu, bo u mnie to tylko wiatr hula po domu :evil: .

 

Jest jednak światełko w tunelu, bo dostałam wczoraj wycenę okien i może w końcu je zamówimy

 

Lidziu spokojnie.... U mnie jak to u choleryka musi się coś dziać, ale nie wiem czy to do końca dobre, bo mróz trzyma... i aż się boję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

układanie styropku to właściwie sama przyjemność. pod warunkiem że nie jest za twardy i za gruby. :D

 

to ja za was trzymam kciukasy. moje zajecia na budowie w tej chwili ograniczaja sie do smigania na mopie

 

 

Nie wiem czy jest twardy, czy nie.... ale na podłogę i jakiś E 38..... Cokolwiek to znaczy.....

 

A grubości mam 3 : 5cm, 2cm i 8cm..... Dlatego aby wodę dać w warstwie styropiany czyli najpierw 5, potem rurki i 2cm, potem wszystko przykryć 8cm....

W sumie warstwa styropianu ma być 15cm oraz 6cm wylewki......

 

 

Ja też już chciałabym śmigać na mopie, ale to za chwilkę...... :wink:

 

 

Jak ja się boję tej hydrauliki ....... :roll:

 

Już chciałabym, żeby wylewki wylewać..... :roll:

 

 

Nie powiedziałam, że zamówiłam stelaże pod bidet i geberity..... powinny już przyjść....... Dzisiaj.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie sie dlatego pytam bo ten 38 to sie nie nadaje na podlogi

 

marta

sprawdziłam. faktycznie robią 0,38 na podłogi. choć on 'zimny' jak na podłogówke. wychodzi 0,05 lambdy różnicy z moim.

 

http://sklepy.allegro.pl/item871112910_styropian_eps_100_038_fs_20_eps100_fs20_podloga.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...