Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

tak wentylacja mechaniczna....

 

Ale na jaki kominek się zdecyduję i jak go postawię to konia z rzędem.....

Nie mam pojęcia...

A jakie Fi ma być ta rura?

I czy metalowa czy coś innego...?

Bo jak co to wykłuję dziurę i zaleję betonem.... ale jak nie wiem co i jak to może na razie nie dawać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arnikuś pogrzebałam i mam takie... niezbyt wyrażne, ale może pomoże

 

 

oto stan sprzed tynków i wylewek...

 

http://lh3.ggpht.com/_83tmosUe46o/S31UJLu5UiI/AAAAAAAAC-o/2QdqULbI7Y4/s720/IMG_6352.JPG

 

w rogu jak się przyjrzysz zobaczysz dekielek... to jest własnie czerpnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nituś dzięki za zdjęcie...

 

Czyli mam przebić ścianę peszlem Fi 160 jakimkolwiek, i gdziekolwiek, ale przy ziemi i dać kolanko na 90stopni....... a jest to zależne jak ustawię kominek?

 

Ja myślałam, że przebiję ścianę jak już będę miała kominek i będę wiedziała na jakiej wysokości będzie dopływ powietrza, i w jaką stronę go postawię....

 

 

 

Dodam tylko, że jest to trzecie miejsce kominka w naszym domu i już raz majstry wymurowali już, a potem rozbierali i stawiali na nowo.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o :o :o 160 :o

I z pcv może być? :o

 

próbowałaś kiedyś zgnieść rurke pcv? :lol: jakby co to powodzenia :wink: u mnie była jakaś biała.

 

 

nie chcesz moich wylewkarzy? wszyscy mdleją na widok mojej wylewki z parkieciarzami włącznie

 

A kto Ci robił wylewki?

 

Jestem już umówiona z wylewkarzami i też ich polecają.... Ale może to ci sami, albo zawsze można zmienić..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co....

 

Już padnięta jestem... Przeziębiona latałam od 7.50 po dworze z maleńką przerwą o 13.00, żeby nakarmić młodego....

 

Nie macie pojęcia ile nerwów kosztował mnie dzisiejszy dzień....

I jeszcze przez katar i z nerwów nie spałam całą noc :evil:

 

I wiedziałam dlaczego mam sie denerwować....

Wkroczyłam e etap, którego nie wiem jak ugryźć.... i jestem zła :evil:

Tego etapu bardzo się bałam i wiem dlaczego.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro przychodzi pan pracownik, pan hudraulik, i rozpoczynamy od 6.50 .....

Później przyjedzie Jerzy i powie co i jak, bo temu panu hydraulikowi nie dałabym w ręce mojego buforu......

 

Nie pochwaliłam się... widziałam kupę żelastwa, z którego powstaje mój bufor ciepła.... Olbrzymie to jest :o

3 facetów ledwo dało sobie z nim radę na przyczepce...... :o :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arnika

 

jak nie Ty to kto? :wink: wyluzuj. Ty sobie spokojnie rób swoje a my Cię będziemy strzec :D

 

P.S. to raczej ostatni moment kiedy można się decydować na miejsce kominka. i tak w końcu kiedyś ta decyzja musi zapaść :D rura przy podłodze kolanko i rura w pionie. jak im nie spasuje to sobie podkują i zrobią żeby było dobrze. jedyne na co musisz uważać to żeby kolanko nie wypadło pod nóżką wkładu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wusia rękami nie obejmiesz, a na wysokość tak jakoś ze 2,3m :roll:

 

w tym mają iść zasobniki z nierdzewki na wodę użytkową..... z wyjściami na podłogówkę, grzejniki, i CWU, oraz wyjście na solary i zasilanie kominkiem z płaszczem... , oraz dodatkowe ogrzewanie grzałką elektryczną w razie kataklizmu.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...