Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Za dużą ilością kabelków to Ty sie nie martw. Zawsze możesz je wkuć w tynk i zagipsować :D A z podprowadzaniem to już nie jest tak prosto :-?

 

Sarenki cudne. Aż za gardło chwyta :)

 

I pomyśleć, że te sarenki są codziennie....

 

A rozprowadzam teraz centralny odkurzacz i kujemy ściany....

Do hydro też kujemy... ale to i tak za kaflami będzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużą ilością kabelków to Ty sie nie martw. Zawsze możesz je wkuć w tynk i zagipsować :D A z podprowadzaniem to już nie jest tak prosto :-?

 

Sarenki cudne. Aż za gardło chwyta :)

 

I pomyśleć, że te sarenki są codziennie....

 

A rozprowadzam teraz centralny odkurzacz i kujemy ściany....

Do hydro też kujemy... ale to i tak za kaflami będzie....

Jak ja zaczełam podkuwać ściany to się zastanawiałam, czy ten styropian to dlugo mur utrzyma ;)

Hejka Arniko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczorek:P

 

Ania - przy lesie..... :wink:

Taki mam widok z okna....

Efilo. Wusia.... też sobie nie wyobrażam takiej cieniuśkiej ściany.... :roll:

Przecież dom by nie wytrzymał dla naszych dzieci i do remontu.....

 

Myszka... styropian mi muru nie będzie podtrzymywał... Ale o jakim styro Ty mówisz?.... Tym na podłogi, czy tym zewnętrznym.....

 

 

 

 

* Rozkładania styro część dalsza.....

* Rozkładania wody część dalsza....

* Prawie skończony odkurzacz centralny.... Ale jest to nasze wykonanie..... Więc raz, że dokładne, dwa, że po raz pierwszy to robimy i u nikogo nawet nie widziałam jak to jest zrobione.....

* Wycinanie folii z pod desek tych na suficie.... po raz pierwszy.... I pomyśleć, że daliśmy deski i folię nad deskami po to aby zrobić szczelny dom.... I nie zdało to egzaminu... Deski poczerniały, skraplała się woda, nic nie wyschły.....

Jestem zła na tego jegomościa co nam tak doradzał.... :evil: To jest tak jak się jest teoretykiem, a nie praktykiem.... I jest to szanowany jegomość z Forum....

Ale dobrze, że dało się powycinać folię, deski wyschną, czymś tam je się wymaluje... i będzie dobrze...... Szkoda, że folia paro ta żółta 200m2 jest do wyrzucenia.....

* Spinki zamówione do podłogówki... pewnie przyjdą.....

 

 

 

Od 3 dni mamy codziennie kilka odwiedzin znajomych....

Powiem, że wszyscy gubią się w domku.... :wink:

A ja nie wiem dlaczego :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka sie smiala że jakby zrobić bruzdy przez całą cegłę to by się dom na styropku - tym zewnętrznym musiał trzymać :)

 

W odkurzacz ważne jest głównie aby poza gniazdkiem nigdzie nie zastosować kolanka 90st. Zróbcie sobie próbę szczelności przed zalaniem wylewki bo jak się okaże post factum że gdzieś jest szczelina to cała instalacja do wyrzucenia - ale to pewnie wiecie.

 

Wycinania folii współczuję. Na szczęście żółta to koszt znikomy w porównaniu do membran więc potraktuj ją jak folie malarską - używasz i wyrzucasz ;) trza patrzeć do przodu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek :p :P :p

 

Folia zdjęta... i wyrzucona....

Hydro robi się.....

Woda wylatująca z głównego zaworu zamarznięta.... :evil:

Robili to wodociągowcy.... :evil:

 

I co teraz :-?

 

Szczelności odkurzacza nie robiłam, bo nie wiem jak..... Ale jest w miarę dobrze zrobione....

Sami robiliśmy... wolno i dokładnie....

Jutro może próba szczelności wody... jak odmarznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...