Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Woda odmarzła.....

 

Jedna łączka nie trzyma ... ta co dali ją wowociągowcy....

 

Rurki kończą się kłaść .... jutro może być koniec z wodą... i pozostanie rozkładanie styropianu....

Czyli myślę, że od soboty zaczynamy kłaść podłogówkę.....

Mam nadzieję, że zdążymy.... :roll:

 

 

Ania bałagan jak nie wiem....

 

Na jutro umówiłam się z p. architekt w domku... niech poogląda i powie czy dobrze czy coś poprawić....

Nie mam pojęcia jak rozwiązać zamknięcie jaskółki nad wejściowym daszkiem... Została wolna przestrzeń niczym niezabudowana... A chcę wiedzieć co i jak....

 

Markotka i Efilo Jak mam sprawdzić te 3%?

Jakieś spadki są ale nie wiem ile? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiosennie :D

 

Zaraz zmykam na budowę...

Trzeba tylko młodego zaopatrzyć w jedzenie, co by mi chłopaczek z głodu nie umarł...

 

Wczoraj ledwo wyjechałam z działki, telefon... Mamo przyjedź po mnie, bo mi się chce jeść....

Mężuś dał mu dychę i poszedł do sklepu..., a, że sklep daleko to z kilometr, to długo go nie było... I później narzekał, że trzeba tak daleko iść do sklepu....

Alleluja.... Nareszcie nie będzie latał po czipsy.... :roll:

 

Dzisiaj zaprosiłam do domku moją panią architekt.... niech poogląda co i jak... niech zobaczy dom.... Musimy się zastanowić nad pewnymi rozwiązaniami...

A i papierki trzeba zacząć zbierać....

W końcu będę się za niedługo przeprowadzać.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę miała problem w kuchni.... Tu nie będzie 3% spadku...

Bo kilka razy ją przenosiłam i z tego powodu nie mamy odpływu zrobionego w kuchni...., Więc przeciągnęliśmy odpływ z kuchni do łazienki.... Jest daleko... ale zrobić kazałam rurą fi 75, żeby się nie zatkało nigdzie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ma wiecej, obstawiam 15 :)

 

si seniorita

2+5+8

 

no to ja nie wiem jak spadek nie wychodzi. chyba że pion jest w innej wsi ;)

 

efilo napisał:

ale fakt że tak z pamieci (choć ciezko sie rozeznac bo w tym domu można sie zgubic ) to faktycznie łazienka jest spory kawałek od kuchni

 

 

Tak mamy 15 cm styro..

W kolejności 5, 2, 8cm...

I się pod styro nie zmieścił odpływ z kuchni...

Wylewka zaleje ten odpływ... nie ma innej rady....Może będzie odrobinkę wychodzić ponad posadzkę, albo i nie.... ale jak co to tylko pod ścianą a tam będą meble....

 

 

Przez moje zmiany kuchnia jest tam gdzie powinna być a nie z widokiem na drogę.... Za to w salonie mam zaślepiony odpływ..... :wink: :roll:

 

 

Mąż wyzywa mnie że wymyśliłam sobie 3 warstwy styropianu.... :roll: 8)

Za to mostków nie będzie, bo dajemy bardzo różnie i wychodzi dobrze...

Ale co się mężuś naklnie na mnie to lepiej nie słuchać.... Ale za to ta plątanina rurek będzie lekko zgubiona pomiędzy dwu centymetrowym styro.... a 8cm...

 

Wsypywałam już perlit w miejsca docinek styropianu...

Bardzo mądre to było....

 

Pan hydraulik prawie skończył.... Zrobił wszystko w domu, a został mu tylko odpływ w garażu i wyjścia porozprowadzać na zewnątrz...

Ale muszę się zastanowić co i jak dać, bo na razie nie mam pojęcia....

A chciałabym taki żeliwny zlew ogrodowy, żeby było gdzie ręce opłukać.... A na razie nie wiem w którym miejscu byłoby najbardziej optymalne..... :roll:

 

Więc rozprowadzenie na zewnątrz za jakiś czas, a w garażu w przyszłym tygodniu i koniec z wodą....

 

I nie napisałam, że nigdzie nie leje się :p

Poczekamy jeszcze do jutra.... :wink:

Efilo, nie mów, że się i Ty zgubiłaś w domku u mnie :lol: :roll: :wink:

Ale w tym tygodniu zgubiło się kilka osób :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...