Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

co masz na mysli mowiac wentylacja mechaniczna bez rekuperatora?? hybrydowa?? ty masz parterowke wiec sie dobrze zastanow nad wentylacja

koszt reku to 70 zl miesiecznie u nas przynajmniej

 

czy ja dobrze wyczytalam, ze sie zastanawiasz nad odwodnieniem w garazu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Markotka....

Myślę o wentylacji mechanicznej, ale zastanawiam się nad reku... Moze damy, może nie... zobaczymy... ale wentylacja musi być, a czy hybrydowa to nie mam pojęcia co to jest :oops:

Chodzi mi o taki wiatrak na prąd, i do każdego pomieszczenia wywietrznik - anemostat.... A odzysk ciepła, to jest sprawa wtórna.... Zobaczymy...

 

Odwodnienie w garażu już mam... Tzn. mam dziurę 110 i do niej wsadzimy kratkę z syfonem, taką dużą, żeby zbierała z garażu wodę....

O odwodnieniu mówiłam terenu i przede wszstkim o odwodnieniu z rynien, bo nie jestem podłączona do burzówki... W zamyśle naszym było , żeby zbierać wodę deszczową do podlewania... Ale trzeba zbiornik wykombinować jakiś....

 

 

 

Coolibeer...

Rurki już są, częściowo zamontowane, ale muszę jeszcze poćwiczyć podpięcie do jednostki centralnej, ale raz że zabrakło trójnika, dwa, że nie wiem czy zrobić dodatkowe gniazdko w garażu tak po środku....

 

 

Lidszu... Witaj, i jak masz dużo to nie nadrabiaj, bo oczy bolą ....

Na razie woda zrobiona, odpływy i centralny odkurzacz... Ale styro trzeba układać i dalej rurki. Gdyby nie grzebek hydraulik, to już dziś rozkładalibyśmy podłogówkę.... A tak dopiero połowę zrobione...

A w poniedziałek następny wylewki :roll:

 

 

Proszę napiszcie mi czy dawaliście styro w garażu i ile?

My założyliśmy, że nie damy styro, i tak jest policzona brama.....

Już sama nie wiem.....

A jak damy styro to mogę nie mieścić z bramą, a ona już czeka na nas i na wylewki w Bramoncie.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli mowiac wentylacja mechaniczna bez rekuperatora?? hybrydowa?? ty masz parterowke wiec sie dobrze zastanow nad wentylacja

koszt reku to 70 zl miesiecznie u nas przynajmniej

 

czy ja dobrze wyczytalam, ze sie zastanawiasz nad odwodnieniem w garazu??

 

zapewne nawiewno-wywiewna mechaniczna ale bez odzysku ciepła. to troche nietrafiony pomysł imho bo za centrale wentylacyjną też trzeba zabulić a piździ. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer
Coolibeer...

Rurki już są, częściowo zamontowane, ale muszę jeszcze poćwiczyć podpięcie do jednostki centralnej, ale raz że zabrakło trójnika, dwa, że nie wiem czy zrobić dodatkowe gniazdko w garażu tak po środku....

 

Podeślij mi według którego projektu kładłaś instalacje i czy moje rysunki w paincie coś pomogły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co masz na mysli mowiac wentylacja mechaniczna bez rekuperatora?? hybrydowa?? ty masz parterowke wiec sie dobrze zastanow nad wentylacja

koszt reku to 70 zl miesiecznie u nas przynajmniej

 

czy ja dobrze wyczytalam, ze sie zastanawiasz nad odwodnieniem w garazu??

 

zapewne nawiewno-wywiewna mechaniczna ale bez odzysku ciepła. to troche nietrafiony pomysł imho bo za centrale wentylacyjną też trzeba zabulić a piździ. :roll:

 

Efilo... na dzień dzisiejszy muszę zrobić wentylację, a reku mogę dołożyć jesienią...

Nie mam kasy na razie... I to bardzo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu :p

 

 

 

Przeklinam hydraulikę... Wyzywam na hydraulika....

Nie skończył... Poprawił, ale nie wszystko.... Więc wyszły jeszcze inne kwiatki jeszcze...

 

Ten facet nie miał pojęcia o kładzeniu wody! :evil: :evil: :evil:

 

Jestem wściekła... jak nie wiem... Połowa domu nie ma styro... bo chodzi hydraulik i niszczy... więc po co układać....

Nie mam rurek do podłogówki nic a nic.....

A w poniedziałek wylewki....

 

Wściekam się, i krzyczę jak nie wiem :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...