Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Arnika

spokojnie

wszystko sie da połapać.

dobrze że hydraulik poprawia teraz niż jakby miało wyjść po wylewkach. ułożycie wszystko na spokojnie. najwyzej sie przesunie o dwa dni wylewke. za to nie ma wyroku śmierci. nie takie poślizgi bywały.

 

a kartki szukaj na luzie - sama przyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak... to było po świętach... i nie wiem gdzie jest ta kartka...

Liczyłam z Jerzym i wszystko grało... szans bez Jerzego nie mam.... Zostały tylko kartki, gdzie co i ile kupić....

 

Trzeba będzie jeszcze raz liczyć :cry: :cry:

 

Nie na darmo tak bardzo bałam się tych wszystkich rurek... i hydraulik też do rurki jest.... :x :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cze....

 

czytam o tym Twoim hydrauliku i tak sobie myśle czy nie lepiej pana wymienić... ja się cieszę że poprawia SWOJE fuckapy, ale skoro wciąż je robi i do tego z czasem tez jest do tyłu.... a Ty sama piszesz, że on nie ma pojęcia....

 

Ja bym wzięła na luz... wszystko przesunęła o dwa tygodnie i panu podziękowała....

 

Pamiętaj nie ma się co spieszyć.... jak juz Ci zaleją wylewki fuckapy hydraulika będą Cię znacznie mocniej wkurzać i więcej kosztować niż teraz... :wink:

 

U nas tez tak było - pierwszy hydraulik jakiego poznałam z ramienia developerów... się po prostu nie nadawał...miał panikę w oczach jak pytałam go o poszczególne pętle...... drugi - to co innego. Teraz dom grzeję już II sezon i hydraulicznego fucapu nie było ani jednego. ODPUKAĆ :p :P :p

 

no to się wymądrzyłam z ranka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydraulik poprawił część swoich wpadek...

Zrobił następne w garażu..

Najgorsze, że już mu duuużą część zapłaciłam i musi to skończyć.... :x

 

Teraz jeszcze skończyć rozkładać styro w przedpokoju, ułożyć garaż i kotłownie na samym końcu, bo będzie się po niej chodziło....

Więc na jutro akcja ze styropianem po raz kolejny, poprawka hydraulika, i może od czwartku rozkładanie rurek do podłogówki.....

 

Ale już jestem spokojna... Już mnie nic nie wyprowadzi z równowagi.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitu, albo fuckupy, albo fakapy. :lol: :lol: :lol: 8)

 

oj tam czepiata się :p

 

Arnika zrozumiała :)

 

i kochana jedna rzecz... wykonawca nie może mieć zapłacone więcej niż zrobił na budowie, musi mieć niedopłacone.... powód już znasz... gdyby nie kasa nie żal by Ci go było wywalić, nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet z polecenia kuzyna... robi hydraulikę u dewelopera, na osiedlu jest już postawione ponad 100 domków... I jeszcze ma chorą żonę na raka.... Serce mam, ale nerwów mnie kosztowało....

Cena była OK... Ale pozostało jeszcze co nie co do rozliczenia, już teraz naprawdę niewiele......

Ale te wpadki pojawiły się przy układaniu styro... Ni pomierzył wysokości....

i wystawały rurki z wodą ponad styropian... Poprawił to....

Ale znowu dzisiaj zamontował odpływ w garażu i tylko do wysokości styro :roll:

A co z wylewką.... Fakt, że wcześniej nie miało być styropianu w garażu, to zrobił by wtedy dobrze... Ale przez weekend koncepcja się zmieniła i dajemy styro do garażu... Jutro poprawi....

I musi jeszcze poprowadzić wodę od strony garażu... Raz do mycia auta, dwa do podlewania od strony północnej, trzy najważniejsze na teraz do wylewek.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...