Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie było mnie przez całe popołudnie i .... kto zgadnie gdzie byłam?.............

 

 

 

 

 

W OBI i LM.... i co oglądała Arnika z mężem i młodym....?

Panele, parkiety... i kafelki....

W OBI nic nie ma! w LM już troszkę więcej....

 

Spodobały nam się panele za jedyne 22zł i to AC4 dębowe... Jutro rano nabędę je do sypialni i gościnnego/gabinetu.... w sumie do 4 pokoi....

 

Kafelki pooglądałam wczoraj w Max Flizie i takich u nas nie widziałam.....

Treba w inne województwa jechać, zeby coś fajnego nabyć.....

W LM nabędę kafelki do średniej łazienki.... i może do WC.... A duża łazienka poczeka... Niestety.....

 

Burza mózgu nad kafelkowaniem garaży minęła po wiadomościach, że musimy wygrzać wylewki..... No to sobie nie zawracamy głowy na razie kafelkami w garażu... A LM mają promocje za 15 zł... coś kole tego gres szkliwiony... Może gdyby był w innym kolorze było by cudownie.... ale jest taki pomarańczowy beżyk :roll: ... Zobaczymy co nabędziemy.... jak przyjdzie czas kupowania kafli do garażu...

Na razie nie mamy gdzie tego magazynować.....

 

Wracając do paneli... nie lubię jak mi stukają gdy chodzi pies... :-? :x

Jestem trochę zmuszona przez podłogówkę i przez brak kasy....

 

Ale.... tak pogadałam z moim mężusiem, że najprawdopodobniej nabędziemy parkiet na cały przedpokój i salon..... :D :D :D

Szkoda, ze wyjdzie tego 75m2 + zapas jakiś trzeba kupić....

A drewno niestety nie jest tanie... ale trudno... nie lubię paneli... a zawsze później można wymienić jakby co....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tez mozna zobaczyc sporo ciekawych kafli

Musisz pojechac do sanimexu w katowicach w rozdzieniu albo w gliwicach

potem quadro w rawie kolo ikei i jest jeszcze adari w katowicach kolo casto ale oni w niedziele nie maja czynne, jest jeszcze soga w chorzowie zdaje sie, domus i combikol w ttw opex

 

Ja myslalam ze ty chcesz sie szybko wprowadzic ale twoj wybor kafli jest zaskakujacy powiem np le rable :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość coolibeer
dzień dobry

Arnika jedź do Częstochowy do CMB tam mają duuuuuuuuuuużo kafli :lol: :lol: :lol: ładne i w różnych cenach :D

 

Ja tam mam rzut beretem i często tam zaglądam :) Spisuję sobie numery płytek i zamawiam przez internet dużo dużo taniej :)

 

I jak będziesz w tej Częstochowie to zapraszam na kawę. Budowa jest 2 km od CMB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary Markotko.

 

Pojadę sprawdzić i pooglądać.....

Ale już dwie mam załatwione... tzn mała?średnia łazienka i WC... zostaje jeszcze duża łazienka, chociaż obydwie łazieneczki nie są duże :roll:

 

Jednak cały czas kołacze mi się koncepcja parkietu, salonu, przedpokoju i kuchni :-? :roll: :roll: :roll:

 

Oj jakie to trudne....

 

 

Chyba już niedługo będzie ciepło.... Jak myślicie?????????

 

 

Już mam dość tej zimy......

Na wstawienie parapetów czekam i nie mogę się doczekać, bo zimno jest, a one cierpliwie leżą u sprzedawcy....

 

Jutro mam spotkanie z dwoma panami od kafelek i ma przyjechać pan od reklamacji okien.... Robi już chyba 3 czy 4 podejście :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popytaj tez kafelkarzy o ceny przy szlifowaniu brzegow

 

Ile placilas za le rable?

 

A są różne ceny?

 

U mnie będą tylko szlifować przy oknie.... i nie wiem czy przy drzwiach też....

Jak u was się otwierają drzwi do łazienki? Do środka, czy na zewnątrz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...