Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do dziennika Arniki


Recommended Posts

Pomyłam u mojej babci okna, poprałam jej duuużo prania, powiesiłam czyste firanki i zasłonki.... Czyli posprzątałam.....

 

Biorę się u siebie za mycie okien i porządki.....

 

Zabrałam dziadków na działkę pokazać cośmy narobili...

Podobały im się zmiany :D

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O zmianach w domku i na działce w dzienniku 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Arnika

    8418

  • TAR

    2586

  • wu

    1633

  • markoto

    1360

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Drzwi jeszcze na składzie od listopada/grudnia i czekają na sygnał kiedy montować. A, że są z drewna to szkoda je jeszcze teraz montować, bo będą jeszcze poprawki tynków robić, więc szkoda ich ....

 

 

Kocioł zamówiony i czeka na telefon kiedy ma do nas dojechać.... Myślę, że w tym tygodniu przywiozą go....

 

Czyli za tydzień - dwa będzie odpalone ogrzewanie.....i CWU :p

 

 

Oj będzie się działo.................. :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Aniu, Wusiu i Nituś :p :P :p

 

 

Salon rzeczywiście zyskał... ale do zrobienia nie na już....

 

 

 

 

Na razie robią się ścieżki wysypane tłuczniem a docelowo ma być granitowa kostka... ale to nie w tym roku... niestety ... :(

Z drugiej strony granit tańszy zimą jest, to zakupimy go za parę miesięcy i zrobimy kosteczkę na przyszłą wiosnę....

Taras też będzie wyłożony kostką granitową, ale ciętą, żeby było równo.

 

 

Plan na teraz to kończyć wnętrza, zrobić sufity, kafelki w WC i łazience, panele w pokojach, i kafle w przedpokoju i wiatrołapie.

Salon poczeka na swoją kolejność... czyli gdzieś do lipca, aby wszystko wyschło i można było ocieplać poddasze i założyć deski...

Dlatego też nie będziemy ściągać tych belek do momentu, aż nie będziemy robić góry. Belki posłużą za rusztowanie, później się je zniesie....

Dopiero po skończeniu góry zrobimy parkiet w salonie.

 

Na już trzeba zrobić odwodnienie działki... raczej połapać wszystkie rynny i odprowadzić deszczówkę...

 

 

Zastanawiam się nad ociepleniem domu.... Co lepiej dać na ściany budynku... wełnę czy styropian? i ile cm, żeby było bardzo ciepło???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tylko ciągle ekip robiących to dobrze, jak na lekarstwo ,no i różnica w cenie dość znacząca.

 

Kuźwa patrzę na ceny wełny i nie są większe od dobrego styro...

 

Chyba, że nie na te patrze co potrzeba.....

 

A technika kładzenia wełny jest inna niż styro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...