Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Emilko!!! :)

Byliście w PIĘKNYM miejscu!!! Na pewno wakacje się udały :)

Super ,że ruszacie z ociepleniem! To duza zmiana, mimo,że kolorek dojdzie troszeczkę później ;)

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

P.S 30 sierpnia mam USG 4D i mamy się dowiedzieć czy będzie córeczka czy synek :)

Już nie mogę się doczekać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomóżcie !! Co to za materiał na ścianie - łupek :confused::confused: Chciałabym zrobić tym jedną ścianę i muszę wiedzieć CO TO?

http://img29.imageshack.us/img29/8766/fffdz.jpg

 

 

Emilko dla mnie to wyglada jak plytki taka mozaika .......:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Emilko!!! :)

Byliście w PIĘKNYM miejscu!!! Na pewno wakacje się udały :)

Super ,że ruszacie z ociepleniem! To duza zmiana, mimo,że kolorek dojdzie troszeczkę później ;)

 

Pozdrawiam serdecznie :)

 

P.S 30 sierpnia mam USG 4D i mamy się dowiedzieć czy będzie córeczka czy synek :)

Już nie mogę się doczekać!

 

 

Cześć Karolina,

 

Też się cieszę, że coś będzie się działo na budowie. Jutro mają przywieść materiały i rozstawić rusztowanie.

 

Jak ten czas szybko leci, nie obejrzysz się a już bedzie styczeń! Pewnie brzuszek już jest wiekszy.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emiko, a czy nie jest to przypadkiem kamień elewacyjny?

 

Swego czasu we Włoszech oprócz lodów smakowała mi także pizza podczas wieczornych spacerów ;)

 

Pa, pa :)

 

Dzięki za podpowiedz.

Jak mogłam zapomnieć o pizzy!!! Najlepsza jest zwykła Margarita, zajadaliśmy ją każdego wieczoru.

 

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karolina,

 

Też się cieszę, że coś będzie się działo na budowie. Jutro mają przywieść materiały i rozstawić rusztowanie.

 

Jak ten czas szybko leci, nie obejrzysz się a już bedzie styczeń! Pewnie brzuszek już jest wiekszy.

 

 

Pozdrawiam

 

Ale fajnie! już czekam na Twoją fotorelację !!! :)

Brzuszek jest już zdecydowanie widoczny ;)

 

Pozdrawiam cieplutko!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowo że zaczynacie ocieplać. Mój sąsiad z nad przeciwka też ocieplił i zrobił elewację, podsufitkę, parapety i barierki. I szczerzę mówiąc dom jest nie do poznania. Zrobił się ciepły i przyjemny. A tak jak widać pustaki to jeszcze widać że to budowa a nie dom.

Emilka nie wiem czy wcześniej pisałaś, ale chciałabym zapytać czy zdecydowaliście się już na piec, wiecie jaki będziecie chcieli mieć?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:welcome: Witam w moim dzienniczku:)

 

Dzięki za odwiedziny i oczywiście zapraszam ponownie.

A wasz domek ile ma metrów?

 

Pozdrawiam

 

Nasz domek ma 164 m2 powierzchni użytkowej plus garaż.

 

Zazdroszczę urlopu, my w tym roku bez. Może uda się na zakończenie tegorocznych prac wyskoczyć gdzieś na weekend.

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajowo że zaczynacie ocieplać. Mój sąsiad z nad przeciwka też ocieplił i zrobił elewację, podsufitkę, parapety i barierki. I szczerzę mówiąc dom jest nie do poznania. Zrobił się ciepły i przyjemny. A tak jak widać pustaki to jeszcze widać że to budowa a nie dom.

Emilka nie wiem czy wcześniej pisałaś, ale chciałabym zapytać czy zdecydowaliście się już na piec, wiecie jaki będziecie chcieli mieć?

Pozdrawiam

 

Ja tez mam nadzieje, ze domek sie zmieni na lepsze i bedzie ladnie wygladal:)

 

Co do pieca to wiemy jaki ma byc, musimy tylko skonsultowac sie z naszym hydraulikiem. Piec ma byc z przeznaczeniem na eko groszek.

 

:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Emilka, dawno mnie tu nie było, niby wakacje w pełni a człowiek na nic czasu nie ma.

Doczytałam że macie na najbliższy czas taki sam plan robot jak my, ogrodzenie i ogród równiez zostawiamy na pozniej tylko najgorsze bo nie wiem kiedy to póżniej nastąpi...

 

Czesc:wave:

 

Mam nadzieje, ze wypoczelas i jestes gotowa na dalsze prace w domku;)

Na budowie male postepy, juz pierwszy styropian zostal przyklejony;)

 

Ja o ogrodku narazie nie mysle ( chociaz chcialoby sie posadzic jakies kwiatuszki ) tylko jedno drzewko posadzilismy zeby roslo razem z domem;)

Z ogrodzeniem poczekamy, wolimy zrobic poddasze i wylewki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz domek ma 164 m2 powierzchni użytkowej plus garaż.

 

Zazdroszczę urlopu, my w tym roku bez. Może uda się na zakończenie tegorocznych prac wyskoczyć gdzieś na weekend.

 

Pozdrawiam :)

 

Witaj :wiggle:

 

Wakacje udane i to bardzo, bateryjki naładowane, chęci do pracy są ( nie wiem na jak długo) ;)

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Piękne fotki z wakacji......chętnie sama bym sie wybrała.......

Fajnie ,że zaczynacie ocieplać ,żeby tylko pogoda dopisała,trzymam kciuki.

My ruszamy z ociepleniem 30 sierpnia.......

Pozdrowionka

 

My też się cieszymy, że coś się dzieje. Mam nadzieję że do 30 sierpnia u mnie będzie już po wszystkim:rolleyes:

A z pogodą nigdy nic nie wiadomo:bash: Zwłaszcza przy ociepleniu przydało by sie słoneczko, oby świeciło nam jak najdłużej:wiggle:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...