Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

Hejka Mariomili:D

W tym tempie, to kochana do 30 sierpnia zapomniesz co to ocieplenie i jaki styropian kupowałaś:D:D:D

A sorki, nie zapomniesz, bo foteczki są;)

P.S. ale mi apetytu narobiłyście na pizzę, chyba sobie upichcę:stirthepot::stirthepot::stirthepot: co prawda nie prawdziwą włoską, ale jak się nie ma co się lubi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka Mariomili:D

W tym tempie, to kochana do 30 sierpnia zapomniesz co to ocieplenie i jaki styropian kupowałaś:D:D:D

A sorki, nie zapomniesz, bo foteczki są;)

P.S. ale mi apetytu narobiłyście na pizzę, chyba sobie upichcę:stirthepot::stirthepot::stirthepot: co prawda nie prawdziwą włoską, ale jak się nie ma co się lubi.....

 

Cześć,

 

Masz racje, jeśli styropianowi będą tak się uwijać to za kilka dni koniec. Tym bardziej, że w tym roku zostawiamy dom bez kolorku.

A pizzę by się zjadło:popcorn:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Emilka

Wcześniej oglądając u Ciebie zdjęcia z etapu Ocieplanie zastanawiałam się jak panowie sobie poradzą z Waszym ładnym łukiem. No i muszę ci powiedzieć że wyszło super. Ze zdjęć wynika że chyba są 2 łuki nad drzwiami wejściowym i z drugiej strony. Chyba się nie mylę.

A skrzynka alarmowa nie jest za bardzo schowana? Czy to tylko tak na zdjęciach wygląda?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Emilka

Wcześniej oglądając u Ciebie zdjęcia z etapu Ocieplanie zastanawiałam się jak panowie sobie poradzą z Waszym ładnym łukiem. No i muszę ci powiedzieć że wyszło super. Ze zdjęć wynika że chyba są 2 łuki nad drzwiami wejściowym i z drugiej strony. Chyba się nie mylę.

A skrzynka alarmowa nie jest za bardzo schowana? Czy to tylko tak na zdjęciach wygląda?

Pozdrawiam

 

Czesc Sylwia,

 

Masz racje, luki sa dwa jak zauwazylas. Zobaczymy jak im wyjdzie po nalozeniu tynku.

Sygnalizator od alarmu zostal zdjety dzisiaj rano ( czujne oko wszystko wypatrzy ;) ) Zamontujemy go spowrotem jak bedzie juz tynk.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Emilka, powiedz mi bo nie doczytałam czy sami ocieplaliście styropianem domek, czy ekipa? ile kosztował materiał? może byc na priv, my planujemy uzbierać pieniądze przez zimę na ocieplenie i nie wiem nawet orientacyjnie jakie beda koszty.

 

 

Czesc Karolina,

 

Ocieplenie robi nam ekipa, ta sama ktora budowala nasz domek;) Prawdopodobnie beda robili nam poddasze, ale to zobaczymy.

Materialy zamawia nam nasz budowlaniec bo na znizki;) Jeszcze nie mamy rachunku, ale sprawdze i przesle.

 

Milego weekendu.

 

:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Emilko! :)

 

Domek wygląda SUUUPER! w nowym ubranku ;) :)

 

Rzeczywiście zima Wam już nie straszna! ;) Takie docieplenie to WIELKI KROK NA PRZÓD!

 

Bardzo szybko się ekipa z dociepleniem uwija!

 

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego weekendu! :) :) :)

 

Witaj, fajnie ze wpadlas

 

To fakt, dom wyglada inaczej, mam nadzieje ze jeszcze tydzien i bedzie skonczony ( tyle ile ma byc )

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Edyto

 

Grubosc styropianu to 14, mam nadzieje ze nie zmarzniemy

 

Pozdrawiam

 

Hejka u mnie w planach 15 i pewnie taki bedzie ...... bede probowala przeforsowac 20 , ale cos Kierownik kreci nosem .... moze uda sie 18 .

 

Pozdrowionka :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko na 100% będziecie mieli cieplutko! :)

 

U nas w projekcie docieplenie miało być 10 cm, ale daliśmy 15 i nie żałujemy :) Belit też jest 30cm a nie 24cm, duża warstwa wełny mineralnej i teraz mam nadzieję,że nie zmarzniemy ;)

 

Na ociepleniu nie wolno oszczędzać , bo zainwestowane pieniążki szybko się zwrócą i zaprocentują :) :) :)

Edytowane przez Karolina i Artur :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupiliśmy tego Dalmateńczyka 12 żeby ocieplić przed położeniem dachówki fragment ściany domu nad garażem. W projekcie mamy też 12, ale jeszcze nie wiemy czy na całości będzie 12 czy 10 :rolleyes:

 

Acha, ponoć te kropki to są "ciepłe kropki".

 

Pzdrawiam - Jola :)

 

Mam nadzieję, że te ciepłe kropeczki ogrzeją nas zimową porą :wiggle:

 

Pozdrawiam

Edytowane przez mariomili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka u mnie w planach 15 i pewnie taki bedzie ...... bede probowala przeforsowac 20 , ale cos Kierownik kreci nosem .... moze uda sie 18 .

 

Pozdrowionka :cool:

 

Ktoś chyba lubi ciepełko ?:rolleyes: Wydaje mi się, że 15 w zupełności Ci wystarczy. Ale masz jeszcze trochę czasu do namysłu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...