Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

Hej, hej :wave:

Zastanawiamy sie co robic z ogrzewaniem, czy grzac przez zime w domu. :confused:

 

Pozdrawiam :hug:

 

 

Moim skromnym zdaniem ...... GRZAC http://emotikona.pl/emotikony/pic/0laughing.gif

nastawic temperaturke na minimum i wygrzewac BELLUNIE :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam :)

 

Ujawnia się kolejny wierny czytacz powieści o Waszej "Belce";)

Bardzo ładny domek.

Od razu widać, że macie wszystko przemyślane i dopracowane w najdrobniejszym szczególe.

 

Ale, ale... ja nie do końca tu tak bezinteresownie:rolleyes:

 

Mam pytanko o nazwę i rodzaj kleju zastosowanego na elewacji. Jest taki fajny bielutki.

Czy na balkonach, ta listwa to jest jakiś okapnik, czy tylko taka ozdoba? Z czego to jest zrobione?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam

 

 

 

Witaj MAJRA!!!

 

Przepraszam, że musiałaś tak długo czekać na odpowiedz :oops::oops:

Na balkonach chcąc wyeliminować blachę zastosowaliśmy ozdobną listwę balkonową " kapinosek ".

Klej i grunt do elewacji to TYTAN - ZAPRAWA KLEJOWA - SZPACHLOWA E128. Biały kolorek mieliśmy w cenie szarego, akurat trafiliśmy na promocję ;)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że jeszcze mnie odwiedzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Bella jak na królowe przystało w białej szacie wygląda imponująco.Super że macie za sobą ocieplenie i podbitke. Będę jak pozwoli czas zaglądac do Ciebie.

Pozdrowionka :)

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?150997-Nasza-rozbudowa-i-przebudowa-starego-domu

 

Hej!

Oczywiście nieobecność jest usprawiedliwiona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilcia hejka

Czekam na dalszy ciag prac u Was ..... :yes: .... no i te " moje " drewniane sufity .............

Buziaki

 

Te drewniane sufity siedzą mi w głowie jakiś obłęd ;) Koncepcji mam dużo co raz coś nowego wymyślam az strach pomyśleć jak w rzeczywistości będzie to wyglądało!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te drewniane sufity siedzą mi w głowie jakiś obłęd ;) Koncepcji mam dużo co raz coś nowego wymyślam az strach pomyśleć jak w rzeczywistości będzie to wyglądało!!!!!!

 

Ja sie nie boje ...... wymyslaj , wymyslaj ............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...