Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Emilko:)

 

Jak tam przeglądanie wyposażenia AGD do kuchni? Ja codziennie coś wynajduję i zmieniam koncepcję.

 

Pozdrawiam - Jola http://emotikona.pl/emotikony/pic/0flirt.gif

 

 

Cześć JOLU:hug:

 

Myślę, że z tym nie będzie większego problemu ale czas pokaże bo za techniką nienadążymy. Kuchnię chcę mieć białą i sprzęt również chciałabym dobrać w tym kolorze. Nie wiem jak to się bedzie sprawdzało z codziennym użytkowaniu.

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Emilko:)

Coś cichutko u Ciebie ostatnio.

Pozdrowienia i miłej reszty weekendu:)

 

Cześć Sylwia,

 

Nikt nie zagląda to cisza ;)

Na budowie cisza i nie mam zabardzo co pisac, a zdjęc tych samych po dwa razy nie ma co wklejac.

Narazie szukam i szukam jak ma wygladac moja kuchnia i łazienka ale jest tego wszystkiego że co raz zmieniam zdanie. Chodz co do kuchni to na 95% będzie biała na wysoki połysk i blat drewniany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko ja też szukam inspiracji i przy okazji wykonawców. Na początku budowy miałam jakiś plan jak mają wyglądać wnętrza mojego domu a teraz już nie jestem tak zdecydowana. Co do kuchni nie wiem czy zamówić w sklepie czy u stolarza?! Problem też będzie z sprzętem. Ach same tylko decyzje. Z jednej strony to dobrze że musimy wszystko kupić od podstaw ale z drugiej trudno jest wybrać spośród tylu towarów jakie są dostępne na rynku, ten jeden właściwy. A najbardziej jest denerwujące że trzeba porównywać ceny w różnych sklepach. Te same towary a w tak różnych cenach.

Na szczęście mam jeszcze sporo czasu więc jakoś to będzie.

Buźka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariomili

u nas w centrum atu fajne kuchnie(nobilia) robią(skręcają bo wsio z niemiec przyjeżdża). Jak macałem to całkiem porządnie są wykonane i fajne mechanizmy maja. Ja chyba na nich się zdecyduje bo nawet cena nie przestraszyła ..... pewnie dlatego ze zakładałem ze będzie droższa.

Pozdrawiam w ten słoneczny poranek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko ja też szukam inspiracji i przy okazji wykonawców. Na początku budowy miałam jakiś plan jak mają wyglądać wnętrza mojego domu a teraz już nie jestem tak zdecydowana. Co do kuchni nie wiem czy zamówić w sklepie czy u stolarza?! Problem też będzie z sprzętem. Ach same tylko decyzje. Z jednej strony to dobrze że musimy wszystko kupić od podstaw ale z drugiej trudno jest wybrać spośród tylu towarów jakie są dostępne na rynku, ten jeden właściwy. A najbardziej jest denerwujące że trzeba porównywać ceny w różnych sklepach. Te same towary a w tak różnych cenach.

Na szczęście mam jeszcze sporo czasu więc jakoś to będzie.

Buźka

 

Ja też nie mam pojęcia gdzie zamawiać kuchnię, bo w sklepie przewaznie gotowe a o dobrym stolarzu w swoim mieście nie słyszałam :bash:

Ostatnio dla Teściowej zamawialiśmy kuchnię u stolarza i oczywiście nie wywiązali się z terminu ani za pierwszym razem ani za drugim razem. Dziś mają poskręcać już całość zobaczymy jak to wyjdzie.

Co do cen to masz rację. W każdym sklepie coś innego, a towar ten sam.

 

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również planuję białą kuchnię (teraz mam waniliową), zawsze podobały mi się jaśniutkie. Świetna jest ta biała z IKEA ale nie wiem czy dopasuję rozmiarowo do długości ścian.

 

ja też uparłam się na białą i mam nadzieję ze nie będę kiedyś płakała z tego powodu;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariomili

u nas w centrum atu fajne kuchnie(nobilia) robią(skręcają bo wsio z niemiec przyjeżdża). Jak macałem to całkiem porządnie są wykonane i fajne mechanizmy maja. Ja chyba na nich się zdecyduje bo nawet cena nie przestraszyła ..... pewnie dlatego ze zakładałem ze będzie droższa.

Pozdrawiam w ten słoneczny poranek

 

Cześć Arek,

 

Ja też je oglądałam i naprawdę wyglądają super :jawdrop:i na solidne meble. Decyduj się szybko bo mogę być pierwsza ;)

U nas jeszcze trochę zejdzie zanim dojdzie to wyboru " tej jedynej" więc nie masz co się martwić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Pokaże wam kawałek kuchni mojej Teściowej która jest w trakcie urządzania, ale mi już teraz się podoba. Kuchnia jest dosc mała więc nie ma pola do popisu, staraliśmy się zagospodarować każde wolne miejsce.

 

 

http://img600.imageshack.us/img600/6338/dsc055530.jpg

 

http://img600.imageshack.us/img600/1862/dsc055550.jpg

 

http://img600.imageshack.us/img600/4597/dsc05556.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...