Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

Kolejny Sylwester lecz życzenia te same - byś w przyszłym roku zbudował(a) zamek

duzo szczęścia, dobrego zdrowia, powodzenia i aby troski życia zaginęły w mroku, podczas nadchodzącego Nowego 2011 Roku.

:hug:
:hug:
:hug:
:hug:
:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://lh3.ggpht.com/_HrvOiKIpqLY/TR7-uvDGRoI/AAAAAAAACYI/xkL9Ky07cZA/252.jpg

 

Marzeń o które warto walczyć.

Radości, którymi warto się dzielić,

przyjaciół z którymi warto być

i nadziei bez której nie da się żyć.

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2011

oby nie był gorszy od minionego

ale decydowanie lepszy

w sprawach finansowych i zawodowych życzy - Jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Dawno tu nie zaglądałam :oops::oops::oops: Ale to dlatego, że trochę się dzieje i mam dużo na głowie, mam nadzieję że już niedługo wszystko wróci do normy i nadrobie zaległości!!!

 

Oczywiście bardzo dziękuje za wszystkie życzenia i odwiedziny.

 

Hejka Emilko ...... znam ten bol !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM, od kilku miesięcy śledzę wasz watek, domek śliczny . Robiąc naszą elewację wzorowaliśmy się na waszym domku. Również nie mamy jeszcze koloru elewacji. Nie mamy także zrobionych balkonów i stąd moje pytanie jak wykonaliście obróbkę balkonów , czy ta niebieska listwa (wystająca lekko)to jakaś blacha i jak ją przymocowaliście do czoła balkonów.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM, od kilku miesięcy śledzę wasz watek, domek śliczny . Robiąc naszą elewację wzorowaliśmy się na waszym domku. Również nie mamy jeszcze koloru elewacji. Nie mamy także zrobionych balkonów i stąd moje pytanie jak wykonaliście obróbkę balkonów , czy ta niebieska listwa (wystająca lekko)to jakaś blacha i jak ją przymocowaliście do czoła balkonów.

Pozdrawiamy

 

Witaj IWONAARTUR,

 

Fajnie, ze nasze prace sa inspiracja dla innych. Jesli chodzi o obrobke balonow to nie dawalismy zadnej blachy ( za wszelka cene chcielismy tego uniknac ) Ta niebieska listwa to tzw kapinosek - znajdziesz w kazdym sklepie budowlanym. Sami jej nie mocowalismy wiec nie bardzo wiem, ale nie wygladalo na bardzo skomplikowane.

 

Zapraszam do komentarzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mariomili !!!

śledzę budowę waszego prześlicznego domku. Masz fajne pomysły, które mogą być dla innych inspiracją. Czekam na kolejne zdjęcia. My naszą bellę zaczynamy budować w lutym, dlatego bardzo pomogły mi twoje zdjecia, teraz przynajmniej wiem konkretnie jak wygląda salon czy kuchnia.... itd. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Emilka czy moglabys zdradzic jakiej firmy dawalas kleje i grunt na swoja Belle,slicznie jej w tym bialym kolorku.Ja planuje Knaufa , moj byc moze przyszly wykonawca od ocieplenia robi na Ceresicie.I jestem w kropce jak ten styropian Termoorganiki :bash:Pozdrawiam .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Edyta M

:)

Emilka czy moglabys zdradzic jakiej firmy dawalas kleje i grunt na swoja Belle,slicznie jej w tym bialym kolorku.Ja planuje Knaufa , moj byc moze przyszly wykonawca od ocieplenia robi na Ceresicie.I jestem w kropce jak ten styropian Termoorganiki :bash:Pozdrawiam .

Mało czasu poświęcam dzienniczkowi ponieważ w domku jeszcze do kwietnia postój a życie codzienne przejeło góre:yes:, to takie wytłumaczenie na spóznioną odpowiedz. Przed zagospodarowaniem działki Bella miała być bez puderu na licu, a wyglądać jakoś musiała, prawda?:DStąd taki biały podkład, był w tej samej cenie co szary smutny. Ocieplenie oparte na systemie TYTAN, tak twierdzi wykonawca i faktury ale jak to w życiu nic nie wiadomo:D. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

makawel

Siemka

wpadłem sie dowiedziec co u ciebie na budowie sie dziaje a w dzienniku pustki.... numer do wylewkarza się przydał??

pozdrawiam

Racja w dzienniku pustka ale to tylko do momentu utopienia marzanny:yes: Z wylewkarzem trwają pertraktacje, raczej na tak. U Ciebie teraz terakota, trzymają sie poziomy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on tylko przyjeżdża dwa razy --zobaczyc` co bedzie robił i pomieżyc co jego pracownicy zrobili :D

a nie kłame u mnie przyjechał jeszcze maszyne wciagnac pod górke(wjeżdzał pod górke jakies 200 metrów na wstecznym na pół sprzęgle no i wracał na cholu bo spalł sprzęgło jak mówił poźniej 5 tys w plecy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...