Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Efekt finalny pewnie dopiero w wakacje bo niestety deski na skosach mokre i troszkę pleśń wychodzi( jak robili deskowanie strasznie padało) więc teraz tylko robie sufity do folii a z karton gipsem czekam aż wyschną skosy. Powiem tak nie jest to trudne chociaz na początku tak sie wydaje ale jest jeden dobry temat na forum i tam wsio ładnie pokazane http://forum.muratordom.pl/showthread.php?82372-Ocieplam-poddasze-krotkie-pytania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
mariomili widzę, że jesteśmy na podobnym etapie:):) poczytać nie zdążyłam, ale w wolnej chwili na pewno nadrobię;)

z zewnątrz domek prezentuje się świetnie, a po Twoich inspiracjach widzę, że wnętrza zapowiadają się boskie.......:rolleyes::)

 

Cześć Oldzia,

 

My teraz szykujemy się do wylewek i musimy kupić stelaże, w czerwcu myślimy ruszyć z poddaszem a wtedy to już z górki :rolleyes:

Wstaw kilka swoich fotek jestem ciekawa jak wygląda Twój dom, bo projekt fajny.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
wpadłam z rewizytą i podziwiam jaka Ty jesteś zorganizowana.. już masz sprzęt agd wybrany i tyle pięknych inspiracji.. ale Ci tego zazdroszczę. U nas tak jakoś wszystkow w zwariowanym tempie przebiega że niestety nie mam tak wszystkiego przemyślanego, dopracowanego jak u Ciebie. Dopieszczaj Bellę i zamieszczaj zdjęcia. Powodzenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłam z rewizytą i podziwiam jaka Ty jesteś zorganizowana.. już masz sprzęt agd wybrany i tyle pięknych inspiracji.. ale Ci tego zazdroszczę. U nas tak jakoś wszystkow w zwariowanym tempie przebiega że niestety nie mam tak wszystkiego przemyślanego, dopracowanego jak u Ciebie. Dopieszczaj Bellę i zamieszczaj zdjęcia. Powodzenia.

 

Część,

 

Chyba muszę obejrzec mój dziennik od początku i sprawdzić z tym zorganizowaniem :rolleyes:

Może tylko tak wygląda że wszystko mam zaplanowane ale w rzeczywistości pustka!!! Oczywiście mam wizję jak bym chciała urządzić dom i te zdjęcia maja mi pomóc ale wszystko się tak szybko zmienia a mi się dużo rzeczy podoba że ciężko nadązyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

i jak wylewki zadowolona?? czy mam sie bac bo cos zle zrobili i bedzie na mnie :(

Pozdrawiam

 

Hej,

Wylewki zrobione i już suche :wiggle:

Narazie nie chwalę zobaczymy jak płytki będziemy kłaść.

Ekipa spoko jeden dzień i zrobione, wylweki wygladaja na równe więć jest spoko. Dzięki za namiar:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Cześć:)

Oglądałam Twoje inspiracje w dzienniczku. Powiem Ci że jestem coraz ciekawsza efektów wykończeniówki w Twoim domu. Zapowiada się coraz fajniej.

Pisałaś że zamierzasz zrobić białą kuchnię. My też chcielibyśmy taką. Mój pomysł jest żeby ją zrobić w połączeniu z szarością. Tylko nie bardzo wiem co ze sprzętem. W większości będzie pod zabudowę, ale okap i płyta będzie widoczna. Gdybyś posiadała jakieś fajne inspiracje, wdzięczna bym ci była bardzo za każde zdjęcie.

A panowie od docieplenia poddasza zaczęli już u Was pracę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...