Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oczywiście na wczasy na mazury zapraszam:yes:

Mnie na Mazury nie trzeba zapraszać:D, uwielbiam tą krainę pięknych lasów i jezior:yes:

My od lat żeglujemy po mazurskich jeziorach( mamy swoją łódź, tzn. mój teść), teraz przez 3 czy 4 lata była przerwa ( moja ciąża, potem małe dziecko), aaalllle w tym roku zamierzamy pływać :lol2:

Moja córka miała 2 lata jak była pierwszy raz, a teraz będzie drugi mały majtek się przyuczał:D

 

Mam nadzieje że mały złapie bakcyla, bo córka to tak średnio złapała.

 

 

edit. z jakich rejonów jesteś?

Edytowane przez MarJel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

hej mariomili, bardzo dużo macie zrobione, wiadomo,że smaczkiem i przysłowiową wisienką na torcie jest wykończeniówka ;)

Mimo,że nieco męcząca i pełna wyborów dla mnie najmilsza, już nie moge się doczekać rozpoczęcia naszej budowy, ale to dopiero we wrześniu ;) badzo fajne masz pomysły i już nie mogę się doczekać ich wprowadzenia w życie :)

Ja też kredytom mówię stanowcze NIE ;)

 

P.S

Kiedyś pytałaś o docieplanie pianką i koszty znalazłam baaardzo dobrą sprawdzoną firmę która daje piankę odpowiadającą 30cm wełny za 65złm2 :)

 

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Emilko!:D Wpadłam z rewizytą i nie mogłam opuścić Waszego dziennika:yes: dopóki nie doszłam do ostatniego wpisu. Właśnie takie domki podobają mi się najbardziej. Piękny, zwarta bryła, nie wiem jaką ma powierzchnię, ale sprawia wrażenie małego, przytulnego gniazdka. Moje wielkie uznanie dla Twoich pomysłów.:bye:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak jak kiedys obiecałam wpadłam z rewizytą. Przeczytałam dziennik ale juz brakło sił na napisanie czegokolwiek (te wylewki mnie wykończą, wrr....). Teraz mała zasnęła więc mam chwilunię dlatego piszę. Jestem pod ogromnym wrażeniem schodów - przepiękne wstęgowe się szykują. I chciałam Ci powiedzieć, że to zdjęcie schodów, które wkleiłaś (z tą pełną drewnianą balustradą na górze) było i inspiracją dla mnie. Taką właśnie zamówiłam u stolarza pokazując mu właśnie to zdjęcie znalezione gdzieś w necie :)

 

Pozdrawiam i do kolejnego razu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mariomili, bardzo dużo macie zrobione, wiadomo,że smaczkiem i przysłowiową wisienką na torcie jest wykończeniówka ;)

Mimo,że nieco męcząca i pełna wyborów dla mnie najmilsza, już nie moge się doczekać rozpoczęcia naszej budowy, ale to dopiero we wrześniu ;) badzo fajne masz pomysły i już nie mogę się doczekać ich wprowadzenia w życie :)

Ja też kredytom mówię stanowcze NIE ;)

 

P.S

Kiedyś pytałaś o docieplanie pianką i koszty znalazłam baaardzo dobrą sprawdzoną firmę która daje piankę odpowiadającą 30cm wełny za 65złm2 :)

 

 

Pozdrawiam!

 

Hej Karola, 65 zł za ocieplenie pianką to chyba nie tak strasznie, a trochę o tej metodzie czytałam i ludzie nie narzekali, przy wełnie jest chyba trochę wiecej pracy.

Co do wykończeniówki to sama wiesz że pomysłów jest sporo i wszystko się podoba a gdy przychodzi do podjęcia decyzji to pustka w głowie;). Jak dla mnie najgorsze jest zdecydowanie się na określony materiał, płytki, itp boję się że odwidzi mi się po zakupie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Emilko!:D Wpadłam z rewizytą i nie mogłam opuścić Waszego dziennika:yes: dopóki nie doszłam do ostatniego wpisu. Właśnie takie domki podobają mi się najbardziej. Piękny, zwarta bryła, nie wiem jaką ma powierzchnię, ale sprawia wrażenie małego, przytulnego gniazdka. Moje wielkie uznanie dla Twoich pomysłów.:bye:

 

Witaj Rocia, dziękuje za miłe słowo:yes: Pomysły czerpię z internetu i kombinuje gdzie będą pasowały u mnie, jak pisałas domek nie jest wielki i boję się żeby nie przesadzić z efektem końcowym,

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Tak jak kiedys obiecałam wpadłam z rewizytą. Przeczytałam dziennik ale juz brakło sił na napisanie czegokolwiek (te wylewki mnie wykończą, wrr....). Teraz mała zasnęła więc mam chwilunię dlatego piszę. Jestem pod ogromnym wrażeniem schodów - przepiękne wstęgowe się szykują. I chciałam Ci powiedzieć, że to zdjęcie schodów, które wkleiłaś (z tą pełną drewnianą balustradą na górze) było i inspiracją dla mnie. Taką właśnie zamówiłam u stolarza pokazując mu właśnie to zdjęcie znalezione gdzieś w necie :)

 

 

 

Pozdrawiam i do kolejnego razu :)

 

1976pinacolada witaj, wierzę Ci że jesteś zmęczona po takich pracach jakie wykonałaś u siebie spokojnie możesz zakładać firmę typu X/Y ;)

Już nie mogę sie doczekać twoich schodów i już mi się podobają;) Jaki kolor będziesz miała i kiedy montaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy do października;)

Masz już jakieś inspiracje kuchni?

 

 

Tak. Kuchnia ma być jasna. Początkowo byłam za białą , potem myślałam o waniliowej ale teraz znów skłaniam się ku białej. Fascynują mnie ostatnio białe wnętrza i chciałabym, żeby w moim domu ten kolor był kolorem dominującym. Będzie kuchnia z Ikea - fronty lakierowane. Co nie dobiorę z Ikea to dorobi stolarz. Blat zrobię u stolarza bo chcę żeby stanowił jedność z parapetami. Blat będzie ciemny, chyba derwniany. Wyspa też. Przekazałam moje "wizje" koleżance Dominice (jest architektem ) i czekam na projekt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie gustuje w jasnych wnętrzach, a kuchnia biała musi być. Tylko zastanawiam się nad blatem, początkowo miał być drewinany, potem biały, znowu drewniany i już nie wiem:bash: Teraz chodzi mi po głowie granitowy czarny, chciałabym mieć jakies dodatki drewniane i nie wiem sama czy to dobra kompozycja dać po trochu wszystkiego:eek:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie gustuje w jasnych wnętrzach, a kuchnia biała musi być. Tylko zastanawiam się nad blatem, początkowo miał być drewinany, potem biały, znowu drewniany i już nie wiem:bash: Teraz chodzi mi po głowie granitowy czarny, chciałabym mieć jakies dodatki drewniane i nie wiem sama czy to dobra kompozycja dać po trochu wszystkiego:eek:

 

Emilcia ja w obecnym mieszkaniu mam biala kuchnie i blaty z czarnego granitu z domieszka popielu ( IMPALA ) , odradzam czysto czarny granit ... bardzo znac na nim wszystkie zabrudzenia , natomiast taki jak moj np. uwazam , ze jest rewelacyjny ...... w domu kuchnia nie wiem jaki bedzie miala kolor , ale raczej jasna bedzie ..... blaty zdecydowanie granitowe !!!!! pod kolor kuchni ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oba są fajne star galaxy wygląda na bardziej wypolerowany i świecący

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...