Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj, z tego co wiem to ty masz wakacje:) Ja jeszcze nie ogarniam tego forum, ale robię postępy a to dobry znak:)

Jutro zaczynamy z tynkami!!

 

Dokladnie ja mam przerwe swiateczna i to dosc dluga, ale jutro wracam do domu i do swoich obowiazkow.

Jak masz pytania odnosnie forum to pytaj.

Powodzenia z tynkami. U nas moze w maju beda. W srode przychodzi hydraulik.:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie ja mam przerwe swiateczna i to dosc dluga, ale jutro wracam do domu i do swoich obowiazkow.

Jak masz pytania odnosnie forum to pytaj.

Powodzenia z tynkami. U nas moze w maju beda. W srode przychodzi hydraulik.:D:D:D

 

 

To szczesliwej podróży życze, sama wracasz ?

Czekam na nowe fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :)

Gratuluję rozpoczęcia tynków! Tynki sprawią,że pomieszczenia będą o wiele bardziej domowe :)

Na jaki rodzaj tynków ostatecznie się zdecydowaliście ??? Trzymam kciuki za szybkie i gładkie tynkowanie ;)

Pozdrawiam!!!

 

Czesc Karolinko.

 

Tynki będą gipsowe, zobaczymy jak to wyjdzie.

Lece do Ciebie, bo juz dawno mnie tam nie było:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szczesliwej podróży życze, sama wracasz ?

Czekam na nowe fotki :)

 

Jestem juz w domu. Sama wracałam, mąż dojedzie później. Podróż najbardziej stresująca od tych dotychczasowych. ale na szczęście już w domu.

Zaczynam ustalać pierwsze termin, kto kiedy ma zacząć. Na razie na budowie cisza.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
8.02

 

Zdjecia kominków:

 

Ostatnio spodobał nam sie taki ( jak niżej) ale nie mogłam nigdzie znaleść :(

 

http://img197.imageshack.us/img197/6056/focuscontemporaryfirepl.jpg

 

http://img197.imageshack.us/img197/9006/72630453.jpg

 

http://img197.imageshack.us/img197/4899/big096.jpg

 

mam pytanie na jakiej stronie znalazl pan te schody i czy one moga byc w projekcie bella 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam:D

 

Fajnie by było zeby były pomalowane:cool: Po tynkach pomieszczenia wyglądają bardziej domowo i czyściej:yes:

 

pozdrawiam

wpadłam zobaczyc co słychać:)

Mario po kolei, przyjdzie czas i na malowanie, masz racje że z tynkami już czyściej, ja też już bym chciała pozbyc się wszędobylskiego kurzu ale nam jeszcze przyjdzie poczekać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam weekendowo

 

A kiedy zamierzacie ruszyć z tynkami?

Przed mani hydraulika ( sierpień / wrzesień ) i też już chciałabym mieć to za sobą potem wylewki i można już pomalutku myśleć gdzie co ma być:cool:

A i jeszcze ocieplenie z zewnątrz:eek: myślimy zrobić w tym roku, to takie grubsze sprawy ( finansowe );)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam weekendowo

 

A kiedy zamierzacie ruszyć z tynkami?

Przed mani hydraulika ( sierpień / wrzesień ) i też już chciałabym mieć to za sobą potem wylewki i można już pomalutku myśleć gdzie co ma być:cool:

A i jeszcze ocieplenie z zewnątrz:eek: myślimy zrobić w tym roku, to takie grubsze sprawy ( finansowe );)

 

witaj Mario, my chyba tynków nie bedziemy robic tylko wszędzie karton gips, chcielibyśmy na jesieni mieć to juz zrobione ale to zależy od urodzaju na maliny czy wpadnie troche gotówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...