Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Macie lekarstwo Kobitki

Leitmotiv_-Best-of-2012-Żyrandol-„Large-Bottle”-1465-13653-1.jpgLeitmotiv_-Best-of-2012-Żyrandol-„Wine-Bottle”-1466-33653-1.jpgLeitmotiv_-Best-of-2012-Żyrandol-„Vino-Glass-XL”-1466-73653-1.jpg

Oryginalne i praktyczne lampy z recyklingu. Też pięknie rozpraszają światło. 3-cia jest znakomita gdy opadnie nas chmara gości i wytłucze szkło z kredensu

:rotfl:Poza tym można je wyprodukować osobiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już łazienkę wychwalałam wcześniej więc nie będę się powtarzać, że będzie super:rolleyes::rolleyes:

Jutro już jedziemy do rodziców na święta, tak więc dziś przychodzę z życzeniami bo oni odłączyli internet więc będzie zero forum:mad::mad:

......

CHCIAŁAM ŻYCZYĆ UDANYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT, SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA!!!!!!

:hug::hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie lekarstwo Kobitki

[ATTACH=CONFIG]179612[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]179614[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]179613[/ATTACH]

Oryginalne i praktyczne lampy z recyklingu. Też pięknie rozpraszają światło. 3-cia jest znakomita gdy opadnie nas chmara gości i wytłucze szkło z kredensu

:rotfl:Poza tym można je wyprodukować osobiście

 

:rotfl:

Dobre, ze tez wszystkie butelki wywalam:bash:;)

Ludzie to maja pomysły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko:hug::bye: Wizualki śliczne:yes: i Ty wiesz, dlaczego to tak podkreslam:lol:

Widze, ze wątek ruszył z kopyta, wiec bede wpadac w wolnej chwili (czyli nigdy:rolleyes: zartuję:lol::hug:)

;)

 

Widze , ze mało coś cię ostatnio na fm, ale jesteś usprawiedliwiona ofkors. Ktoś te zamówienia musi poskładac w całość .

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już łazienkę wychwalałam wcześniej więc nie będę się powtarzać, że będzie super:rolleyes::rolleyes:

Jutro już jedziemy do rodziców na święta, tak więc dziś przychodzę z życzeniami bo oni odłączyli internet więc będzie zero forum:mad::mad:

......

CHCIAŁAM ŻYCZYĆ UDANYCH, SPOKOJNYCH ŚWIĄT, SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO DYNGUSA!!!!!!

:hug::hug:

 

Madziulku, dziękuje za życzenia. Wam rownież udanych świat życzę!

 

odezwij sie jak tylko wrócisz :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko, miałam zajrzeć wcześniej ale wisiałam na telefonie z Hazelką , musiałyśmy dziś ustalić ostatnie szczegóły ;)

Ale ja nie o tym chciałam:rolleyes:

Łazienka zapowiada się cudownie!!!! Prosta, z klasą, ciepła, jasna, ponadczasowa:rolleyes: Też mi się podoba pomysł z kryształową lampą jako główne oświetlenie, pod prysznicem widzą mi się zwykłe oczka, takie tradycyjne jakich się używa w tym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starki padali, ze w tym dniu

slonce skoko z wielgigo szczynscio.

Jo wom zycza gryfnych geszenkow od Hazoka,

kupa maszkietow i by colki swiot Was pszajal!

A w lony poniedzialek

by wszyjskie gryfne frelki lozily ganz mokre!

Takie życzonka dostałam i popycham dalej, bo fajne (choć nie do końca rozumiem).

pisanki_B&W.jpg

 

Rychłej wiosny Wszystkim zaglądającym tutaj, a jaja wstawiam black&white,

zgodnie z tryndami na fm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...