Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzwieczyny, a co myslicie o kolorkach, nie wiemczy zauwazylyscie wysoka zabudowa ma jasniutki szary i fronty sa matowe tak samo jak wiszace szafki, dolna zabudowa to bialy polysk hmm:popcorn:

 

Emilko o meblach sie nie wypowiadam bo ja zupelnie nie jestem nowoczesna :p..... nie przemawiaja do mnie swiecace meble kuchenne ( a pewnie i tak takie beda w Stylku ) jestem bardziej za klasyka ( ktora do mojego domu jakos nie pasuje ) .... jedynie musze powiedziec jasne kolory to jest to , dzieki nim zachowasz przestrzen w pomieszczeniu . W obecnym mieszkaniu mam biale szafki + czarno-szare granitowe blaty .... .... biale szafki TAK !!! czarne blaty NIE !!!! , ale zdecydowanie polecam granit !!!!!!! ... generalnie nastawiona jestem na praktyczne rozwiazania .... nie zawsze sie to udaje bo np. bede montowala szklana barierke bo ta pasuje do wnetrza , trudno powiedziec zeby byl to wybor praktyczny :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :bye:

 

Napisze chyba to samo co poprzedniczki - półwysep się przydaje, ale jak będziesz mieć w pobliżu stół - to wersja bez :yes:

 

Co do kolorów musiałam się wrócić żeby poszukać tej różnicy o której wspomniałaś :lol2:

 

Ja bym chyba nie kombinowała ;) - wszystkie białe w połysku.

Nie widziałam takiego rozwiązania na żywo - więc ciężko mi się do takiego połączenia przekonać - chyba za mały kontrast w kolorach

ale jeśli Cię ciągnie to tą szara zabudowę też zrobiłabym w połysku :)

 

Masz jakąś inspirację tego typu połączenia?

 

Buziaki zostawiam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko dołączę się do Agi i napiszę, że ciężko jest doradzić w sprawie kolorów jeśli nie widzi się tego połączenia na żywo- tez nigdy nie widziałam takiego mixu:p Osobiście wolę jednokolorowe - całe białe, albo całe szare:yes: Ja mam całe białe i uwielbiam je i nie żałuje:no:

Jeśli Ty widząc to połączenie kolorów czujesz te motyle w brzuchu to się nie zastanawiaj bo Ty masz być zadowolona:yes: Często jak dziewczyny piszą jakieś swoje pomysły, nie do końca się zgadzam a potem często jestem bardzooo pozytywnie zaskoczona jak to super wyszło:yes::yes:

 

Właśnie doczytałam co napisała Aga.... faktycznie jeśli bardzo chcesz też tą szafą zabudowę to może jednak wszystko w połysku.....;)

Czekam na Twoją decyzję:D

Powodzenia:hug:

Edytowane przez Magdzinska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko o meblach sie nie wypowiadam bo ja zupelnie nie jestem nowoczesna :p..... nie przemawiaja do mnie swiecace meble kuchenne ( a pewnie i tak takie beda w Stylku ) jestem bardziej za klasyka ( ktora do mojego domu jakos nie pasuje ) .... jedynie musze powiedziec jasne kolory to jest to , dzieki nim zachowasz przestrzen w pomieszczeniu . W obecnym mieszkaniu mam biale szafki + czarno-szare granitowe blaty .... .... biale szafki TAK !!! czarne blaty NIE !!!! , ale zdecydowanie polecam granit !!!!!!! ... generalnie nastawiona jestem na praktyczne rozwiazania .... nie zawsze sie to udaje bo np. bede montowala szklana barierke bo ta pasuje do wnetrza , trudno powiedziec zeby byl to wybor praktyczny :rolleyes:.

 

 

Czesc Edyta:bye:

 

jak nie jesteś nowoczesna, u ciebie wszystko nowoczesne jak narazie :yes:

 

Ja tez stawiam na jasne meble, ogólnie wnętrza, bo w takich najlepiej się czuje:cool: ja raczej zdecyduje się na czarny granitowy blat, kiedyś zawsze myślałam ze biały ale już mi przeszło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :bye:

 

Napisze chyba to samo co poprzedniczki - półwysep się przydaje, ale jak będziesz mieć w pobliżu stół - to wersja bez :yes:

 

Co do kolorów musiałam się wrócić żeby poszukać tej różnicy o której wspomniałaś :lol2:

 

Ja bym chyba nie kombinowała ;) - wszystkie białe w połysku.

Nie widziałam takiego rozwiązania na żywo - więc ciężko mi się do takiego połączenia przekonać - chyba za mały kontrast w kolorach

ale jeśli Cię ciągnie to tą szara zabudowę też zrobiłabym w połysku :)

 

Masz jakąś inspirację tego typu połączenia?

 

Buziaki zostawiam :hug:

 

Czesc Aga, fajnie ze zajrzalas do mnie ze swojego ogródka 8)

 

a wiesz, ze ja lubię kombinować tak jak Ty:-P Mi ten szary już dawno chodzi po głowie , ale ja bym chciała taki bardzo jasniutki szary i nie wiem czemu ale ten mat siedzi mi w głowie :p Wiadomo ze w rzeczywistości kuchnia będzie wyglądała inaczej niż na wizce. Najpierw muszę zdobyć próbki każdego koloru i przekonać się, oby tylko cena nie odstraszyla mnie:sick: Potem wystawie fotkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko dołączę się do Agi i napiszę, że ciężko jest doradzić w sprawie kolorów jeśli nie widzi się tego połączenia na żywo- tez nigdy nie widziałam takiego mixu:p Osobiście wolę jednokolorowe - całe białe, albo całe szare:yes: Ja mam całe białe i uwielbiam je i nie żałuje:no:

Jeśli Ty widząc to połączenie kolorów czujesz te motyle w brzuchu to się nie zastanawiaj bo Ty masz być zadowolona:yes: Często jak dziewczyny piszą jakieś swoje pomysły, nie do końca się zgadzam a potem często jestem bardzooo pozytywnie zaskoczona jak to super wyszło:yes::yes:

 

Właśnie doczytałam co napisała Aga.... faktycznie jeśli bardzo chcesz też tą szafą zabudowę to może jednak wszystko w połysku.....;)

Czekam na Twoją decyzję:D

Powodzenia:hug:

 

A wiesz, ze ja tez nie przepadam za takimi połączeniem kilku kolorów :p No ale coś mi gdzieś świta i z głowy nie chce wylecieć :bash: Mi całe białe tez się bardzo podobają i takiej opcji nie wykluczam , jednak chciałabym u siebie " coś innego" I bądź tu mądry :bash:

 

:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurczę, Emilka!!!!

Witam się w ogóle:D - masz kuchnię b. podobną do mojej, albo ja do Twojej:lol2: - moją też projektowała Agnieszka.

 

Piękny, spójny układ, oszczędna kolorystyka - ja jestem za wersją z półwyspem - nawet nieduży się przyda, blatu roboczego raczej nigdy za dużo, a tak ładnie "doprawia" całość i oddziela optycznie kuchnię od jadalni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurczę, Emilka!!!!

Witam się w ogóle:D - masz kuchnię b. podobną do mojej, albo ja do Twojej:lol2: - moją też projektowała Agnieszka.

 

Piękny, spójny układ, oszczędna kolorystyka - ja jestem za wersją z półwyspem - nawet nieduży się przyda, blatu roboczego raczej nigdy za dużo, a tak ładnie "doprawia" całość i oddziela optycznie kuchnię od jadalni!

Czesc Sharlotko!!

Chyba ja mam podobna do Twojej, bo Ty pierwsza mialas projekt:)

Dzięki za głosik w sprawie wyspy, narazie chyba zrobię bez, ale to jeszcze do przemyslenia;) zawsze mogę dorobić ;)

 

Sharlotko a co myślisz o kolorkach, bo jeśli nie zauważyłas wysoka zabudowa i szafki wiszące są lekko szare. Jak Ci sie to widzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko, jestem :hug:

Czesc Wszystkim:bye:

Emilko, wizualnie bardziej podoba mi sie bez wyspy (wlasciwie półwyspu) ale blatu roboczego jest troszkę mało:rolleyes: a on naprawde sie przydaje. Czy myslalas o wydłuzeniu blatu i tym samym dolnych szafek?

wkleje na chwile swoja kuchnie, bo wydaje mi sie, ze gdyby nie mój półwysep, to miałybysmy tyle samo blatu roboczego.Mnie półwysep uratował:)

 

No i nie wkleje tylko wysle na maila, bo nie mam jakiejs wtyczki i fotosik nie dał rady:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...