Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

Jezdem :D

 

Mam rozumieć, że zaproszenie jest związane z tym aby projekt kuchni skomentować:cool:

 

Emilko, zacznę od kolorków, podoba mi się pomysł wysokiej zabudowy i wiszących szafek w szarości , a dół w bieli, ale żeby nie przekombinować to chyba wszystko w połysku. Bałabym się jak ten mat będzie się miał do otrzymania go w nienagannej czystości :rolleyes: Druga sprawa wizualnie też ładniej sam połysk. Cała biała też oczywista oczywistość będzie piękna, ale wiadomo oklepana, a tak byś miała modnie, jasno, ale inaczej :D A jeszcze napisz jaki będzie kolor ścian, podłogi, i płytek ewentualnie szyby przy blacie(o ile w ogóle planujesz jakieś zabezpieczenie?) Chodzi o to żeby się też za szaro nie zrobiło ...

Barek :rolleyes: Chyba wizualnie lepiej bez, alleee blatów kochanieńka to ty dużo nie masz i ten kawalątek dodatkowy w postaci barku pewnie by się przydał. Na Twoim miejscu wstrzymałabym się na razie z barkiem , z tego co widzę w każdej chwili można go dorobić. Jeśli będzie Ci brakowało miejsca to sobie po czasie zamówisz i też będzie ładnie:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No i to chciałam usłyszeć :)

Co do utrzymania czystości to ja sie nie obawiam tego, najwyżej będę ze sciera latala co 5 minut. Plyteczki na podłodze oczywiście bedą Twoje, ściany białe ewentualnie na ścianie nad blatem biały lacobel. Nie chciałabym dawać wszystkiego w połysku bo juz sama podłoga będzie świecila sie jak psu j... Bliżej jestem pól matu, ale muszę zdobyć próbki ;)

Co do barku to tak jak piszesz zawsze mogę dorobić i chyba tak zrobim :)

Thanks

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko :bye:

Skoro kręci Cię "inność" w kuchni i czujesz że to jest to i że w takim połączeniu będziesz się dobrze czuła - a to najważniejsze to jestem na tak :yes:.

Koniecznie pokaż próbki :yes:.

 

Jesli wybierzesz miksa to ja bym była jednak za całością w połysku :yes:

Nie bój się świecenia - u mnie wszystko się świeci :lol2: - i na żywo wygląda to dobrze :yes:

Nie widać żadnej przesady :no:.

Z czyszczeniem tez jest rewelacyjnie a wręcz lepiej niż byłoby przy macie ;)

Mnie dużo osób odradzało, najpierw błyszczące fronty(ale to chyba za względu na klasyczną formę :p)

potem granitu w połysku - zaryzykowałam i to połączenie moim zdaniem jest rewelacyjne :cool:

 

Buziaki zostawiam i życze miłego weekendu :hug"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko :bye:

Skoro kręci Cię "inność" w kuchni i czujesz że to jest to i że w takim połączeniu będziesz się dobrze czuła - a to najważniejsze to jestem na tak :yes:.

Koniecznie pokaż próbki :yes:.

 

Jesli wybierzesz miksa to ja bym była jednak za całością w połysku :yes:

Nie bój się świecenia - u mnie wszystko się świeci :lol2: - i na żywo wygląda to dobrze :yes:

Nie widać żadnej przesady :no:.

Z czyszczeniem tez jest rewelacyjnie a wręcz lepiej niż byłoby przy macie ;)

Mnie dużo osób odradzało, najpierw błyszczące fronty(ale to chyba za względu na klasyczną formę :p)

potem granitu w połysku - zaryzykowałam i to połączenie moim zdaniem jest rewelacyjne :cool:

 

Buziaki zostawiam i życze miłego weekendu :hug"

 

Czesc Agus,

 

tak jak piszesz kręci mnie "innosc" może dlatego ze opatrzyly mi się białe kuchnie :cool: Niemniej nadal bardzo mi się podobają :yes:

Narazie muszę zdobyć próbki i ceny i wtedy będę mogła mówić o konkretach .

 

Buziaki i dzięki za glosik :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariomili głosuję za kuchnią bez wyspy,wydaje mi się że masz za mało miejsca na ten barek;)

Ja tez myśle ze szarośc i biel w kuchni to dobre połączenie.:)Świetne wizualki kuchni !!!

 

czesc Lea , gdzie Ty się podziewalas ?

Dzieki za glosik, narazie zostajemy przy wersji bez wyspy :yes: Tak jak piszesz może być za ciasno:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Emilko,

przepiękny projekt - szafki do sufitu są o wiele praktyczniejsze, ale też ładnie wyciągają pomieszczenie w górę - ja bym dodał czarny półwysep jeszcze:rolleyes: jako przedłużenie blatu - no i strasznie podoba mi się Twoja trójkolorowa wersja: biało + czarno + szaro - pięknie i nieszablonowo - cholera, to brzmi jak mój tytuł wątku!!!!!:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emilko,

przepiękny projekt - szafki do sufitu są o wiele praktyczniejsze, ale też ładnie wyciągają pomieszczenie w górę - ja bym dodał czarny półwysep jeszcze:rolleyes: jako przedłużenie blatu

- no i strasznie podoba mi się Twoja trójkolorowa wersja: biało + czarno + szaro - pięknie i nieszablonowo - cholera, to brzmi jak mój tytuł wątku!!!!!:lol2:

:lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...