Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

Blat polerowany:yes: a co to ten plomieniowy, bo ja pierwszy raz o takim słyszę :o

 

Z tymi frontami to różnie , ja jestem zdania ze jaki by się nie wzięło to i tak bedzie widać paluchy, czy bedzie się budził. Sprzątatac trzeba przy każdym :sick::bash:

 

 

 

Zla dziś jestem:mad: bo chciałam zamówić moja ukochana umywalke i co... Wycofali ja z katalogów :mad::cry::bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 5 weeks później...

mariomili ja oddaję swój głos na kuchnię z półwyspem, po pierwsze więcej blatu roboczego, po drugie fajnie łączy szarości na przeciwległych ścianach, po trzecie w pewien sposób zamyka kuchnię.

 

Chciałam podkreślić, że projekt jest bardzo fajny i kuchnia wygląda super w jednej i drugiej odsłonie, także wszystko zależy od tego co do Ciebie bardziej przemawia. Uważam, że dobrym rozwiązaniem jest to, abyś spróbowała funkcjonować bez półwyspu, a w razie potrzeby go dorobiła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Zaraz spalę się ze wstydu :oops:

Zawsze zaglądam do Twojego dziennika, ale tam cichutko, więc nie zaglądałam do komentarzy, a tymczasem tu się tyle dzieje :). Dzisiaj pokazałaś u mnie deski, więc wlazłam i zobaczyłam piękne wizualizacje kuchni :). Jestem miłośniczką prac Agnieszki :). Każda bez wyjątku mi się podoba :).

Masz bardzo podobny układ do mojego. U mnie będzie barek, ale w zasadzie nie mam wyjścia by oszukać mój słup na środku kuchni. U Ciebie bez barku wygląda super :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...