Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do DZIENNIK EMILII & MARCINA. NASZA BELLA


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 747
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hejka EMILKA

Fajnie , ze jestes ........ z fotek wnioskuje , ze to byly WLOCHY :wiggle:( moge sie mylic ) jakos tak ten klimat suszonego prania w oknach przypomina mi wloskie filmy !!!! ;) albo , albo .....

HISZPANIA ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WELCOME HOME :)

Piękne widoki pokazałaś w swoim dzienniczku. Możesz napisać w którym mieście byliście? Uwielbiam te klimaty;) :)

 

 

Cześć Sylwia

 

Tak naprawdę zdjęcia nie oddają widoku w rzeczywistości,na żywo jest coś pięknego!! Miejsce godne polecenia, jezeli ktoś lubi takie klimaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka EMILKA

Fajnie , ze jestes ........ z fotek wnioskuje , ze to byly WLOCHY :wiggle:( moge sie mylic ) jakos tak ten klimat suszonego prania w oknach przypomina mi wloskie filmy !!!! ;) albo , albo .....

HISZPANIA ......

 

 

 

Trafiony zatopiony:rolleyes: Oczywiście to Italia, miasteczko bardzo urocze. Turkusowe morze, złocista plaża, góry , piękny port, restauracje, winko;) i stare miasteczko na wzgórzu, Bomba klimacik bardzo romantyczny.

 

Ciao Bella

Edytowane przez mariomili
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiony zatopiony:rolleyes: Oczywiście to Italia, miasteczko bardzo urocze. Turkusowe morze, złocista plaża, góry , piękny port, restauracje, winko;) i stare miasteczko na wzgórzu, Bomba klimacik bardzo romantyczny.

 

Ciao Bella

 

Che questo giorno sia veramente speciale! :) i swietuj jeszcze ...... :wiggle:

A presto!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lody rewelacja. Pamiętam jak się nimi objadałam. A moja znajoma włoszka specjalnie mnie zabierała do lodziarni, lubiła patrzeć jak z uśmiechem na buzi jak dziecko się obiadałam włoskimi pysznościami. Tęsknię za tymi klimatami.

 

Sylwia, nie wszystko stracone!! A w jakim regioniei byłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...