Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do "troszkę innego"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 159
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Na fundamentach styrodur i srednio ciezka izolacja, ale to troche dmuchanie na zimne.

 

Warunki okazaly sie nadspodziewanie dobre - przy wykopie pod szambo ogladalem sobie dokladnie profil glebowy - sam piach i zwir. Choc 200 metrow dalej u sasiada podobno wybilo zrodlo przy kopaniu piwnicy...

 

Witam forumowiczow i forumowiczki :-) Wasze dzienniki tez sledze - poznaje po ikonkach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...

Dzięki za miłe komentarze :-) Paru osobom dom się nie podobał, więc Wasze teksty podtrzymują mnie na duchu :-)

 

Izolacji (raczej styropian - zainspirowały mnie teksty z forum) planuję 12 między krokwie (zostaje 4 na wentylację pod poszyciem) i 10-12 pod. Podłoga podniesie się tylko o ok. 5 cm - wylewka wyrównująca i deski - wygłuszenie planuję pod sufitem. Wysokość będzie wtedy przy ścianie ok. 235, a pod kalenicą 310. Sądzę, że powinno być ok - podobają mi się przytulne pokoje :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witaj.,

bardzo podoba mi sie twoja filozofia budowania, zwlaszcza myslenie o "gonym starzeniu sie" domu.

 

JA co prawda nie planuje budowy domu, zbyt dobrze mieszka mi sie w centrum miasta. Niemniej jednak potrzeba posiadania kawalak zielonego jest silna:-) i mysle o budowie rekreacyjnego domku calorocznego w stylu modern barn, bo mi sie dzialka 40 km od miasta marnuje:-)

 

bede zagladala do Twojego dziennika, wiec prosze uzupelniaj regularnie:-)

 

zafrapowal mnie fragment o przesuwnych okiennicach.

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...