Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

szklany stół w jadalni


froshka

Recommended Posts

Ja nie mam takowego stołu ale sąsiadka ma i narzeka bardzo że trzeba czyścić i pucować no stop i że drugi raz to napewno by nie kupiła takiego.

Jak już nie ma siły to zakłada na niego obrus i cały "czar "szklanego stołu pryska.Apowiem szczerze że też miałam chrapkę na szklany stół ale potym co widzę u sąsiadki to jestem na NIE dla szklanych stołów.

MOŻNA PATRZEĆ ALE NIE DOTYKAĆ!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w kuchni to mamy stół z ikei (dostępny jest w 4 kolorach).

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/00116265 - przy rozłożeniu siada przy nim swobodnie 10 osób :) i jeszcze jest miejsce (220cm dł.)

 

do salonu kupiliśmy taki, można zamówić w różnych bejcach.

http://images44.fotosik.pl/105/f7bc1b7f1aa3964dm.jpg

pięknie rozsuwa się na prowadnicach, bardzo solidny i ciężki (zresztą z ikei też ciężki ;) )

 

to taka alternatywa dla szklanych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ja co prawda dopiero od roku uzytkuje szklany stol w jadalni i szklany (czarne szklo) stolik w salonie i podobnie jak poprzedniczka :) - zadnych problemow z czyszczeniem nie mam - pianka do mycia okien, sciereczka i stol jak nowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda dopiero od roku uzytkuje szklany stol w jadalni i szklany (czarne szklo) stolik w salonie i podobnie jak poprzedniczka :) - zadnych problemow z czyszczeniem nie mam - pianka do mycia okien, sciereczka i stol jak nowy :)

 

Zdaje sie, ze wczesniejsze wypowiedzi nie tyczyly sie problemow z czyszczeniem stolow szklanych (z tym to akurat nie ma chyba problemow), a po prostu o to, ze na nich zostaja bardzo widoczne (szczegolnie na czarnych) slady czy to od palcow, czy to z kurzu. Osobiscie uzytkuje stolik szklany przy sofie i mimo, iz nie jest to czarne szklo, to widac wszelkie slady, uzytkowalam tez kiedys stol szklany w jadalni i nigdy wiecej, chocby nie wiem jak ladnie wygladal (wyczyszczony oczywiscie :)). Problemem tez jest dla mnie to, ze szklo sie po prostu rysuje (wczesniej czy pozniej pojawia sie rysy), a szkoda taki ladny stol obkladac serwetkami/podkladkami. A zeby nie bylo, ze nie posiadam stolika z czarnym blatem :wink:, to zakupilam wlasnie maly stolik-dostawczy, ktory ma wlasnie szklo czarne, ale ten bedzie bardziej na pokaz :wink: niz do masowego uzytku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szklaną ławę, bo w moim wielkim mieszkaniu każdy inny stół wyglądałby kuriozalnie. Szklany nadaje wnętrzu lekkości. Użytkuje się fajnie. Psik, psik i już czysty. Jest porysowany, ale mam go już 10 lat - nie ma dziwne - robi za stół w jadalni, biurko, stół warsztatowy jak trzeba coś naprawić ... Dla mnie bomba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szklany stoliczek przy fotelach i sofie. Czyści się łatwo, ale brudzi się jeszcze latwiej... Mam go od półtora roku i jest już bardzo porysowany. Synek często z niego korzysta przy oglądaniu telewizora (lubi coś sobie podjadać), czasem bawi się zabawkami. Pewnie gdybym mu zabroniła, stoliczek byłby w lepszym stanie :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...