Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

szklany stół w jadalni


froshka

Recommended Posts

W stosunku do mojego poprzedniego wpisu zmieniło się tyle, że w domu mam nie tylko ławę ale doszedł stół w jadalni z czarnego szkła i przezroczysty stół w kuchni. I mam gdzieś, że się rysuje :):) I nie przeszkadza mi, że zostają ślady paluchów (woda leci ze ściany). I nikt mnie nie przekona do innego materiału i już :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hihi nefer :D na taką opinię liczyłam ;) moja znajoma ma szklaną ławę i stół z przezroczystego szkła, w małym mieszkaniu, którego i ja niebawem będę posiadaczką takie rozwiązanie jest świetne, bo nie zagraca optycznie wnętrza :)

 

znalazłam stół za niecałe 500zł, zastanawiam się czy przy tak niskiej cenie stół jest "wyględny" a jakość szkła nie jest taka jak w butelkach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój do kuchni kupiłam za chyba mniejsze pieniądze - nie rysuje się o dziwo, ale się kiwa - no zamocowanie nóg to on ma wyjątkowo bezsensowne. Na szczęście nie jest jakoś niezbędny - jak mnie wkurzy to go podmienię :) Szkło to szkło - tego bym się nie bała. Raczej wykończenie innych elementów może nie zwalać z nóg. Ponadto szkło zawsze można przeszlifować pastą jak komuś przeszkadzają rysy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały off....jak się robi kotu zakaz? Posiadam od 2 dni takowego i chętnie się dowiem :)

Mam szklaną ławę w salonie, strasznie porysowana, ale to pikuś z porównaniem do poprzedniej drewnianej. Zostawały odparzenia po imprezie od alkoholu, od goracej kawy...stawiam na szkło. Nefer, co to za pasta do szlifowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szklany stol - stanowczo mowie nie! mam jeden od 6 lat - tragedia! kwestia czyszczenia oraz oddzwiekow. do domu zamowilismy drewniany.

ale

pewnie zalezy z jakiego szkla masz. my mamy bialy ze szkla mrozonego. nawet solidne czyszczenie nie zawsze usuwa plamy nawet po samej wodzie! dodatkowo kazdy dzwiek jest bardzo glosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe ma sprawy :)

 

Oczywiście miało być Nefer, sorki za literówkę.

 

Co do brudzenia się bardziej niż inne stoły to nie odnotowałam, bo czy szklany czy drewniany, to brudny jest i tak brudny, to raczej kwestia tego, że na szkle bardziej widać. Dla mnie to niczego nie zmienia, bo czy drewniany, czy szklany trzeba często przecierać by utrzymać czystość ;)

 

U mnie problemem jest to, że brudzi się od spodu, psy traktują ławę jak budę i mam mazy od nosków, teraz mi dojdą kocie łapki. Mimo wszystko w nowym domu prawdopodobnie ława tez będzie szklana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

na moje nieszczęście posiadam w kuchni szklany stół i odradzam zakup takiego. Jest zimny, widać na nim najmniejszą plamkę oraz każdy odcisk dłoni, poza tym jest bardzo głośny, stawiając talerz lub puszczając sztuciec robi się strasznie dużo hałasu.

Stanowczo polecam meble drewniane, mają rodzice są ciepłe, ciche i nie są brudzące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...