Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Nasza libra-dom Ani i Sebastiana


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 324
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

niestety nie :( jeszcze rok musi zostac w domku ze względu na swoja wadę.(urodziła sie z refluksem moczowym i ze zdwojeniem moczowodu.w tej chwili po dwoch zabiegach wada się cofnęła,ale przez rok jeszcze musi byc pod ochrona.czyli zadnych publicznych toalet itp)

 

uuu to nie wesoło :( ale najwazniejsze ze wszystko dobrze sie skończyło :D

moja Julia też nie chodzi do przedszkola,bo ja siedzę w domu z młodszą córką.

Pojdzie za rok 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie córeczki-Ola trzynascie lat i Nastusia 4 latka :D

 

 

to fajnie :D u nas tez przewaga kobitek :wink:

 

kobiety górą! :D

a może tak pora na chłopa...tak dla oczyszczenia atmosfery :roll:

która pierwsza sie zgłasza :)

 

ja mogłabym się zgłosić ale trochę się boje że blizniaki by były-kolejne :o a ja nie mam tyle pokoi w nowym domu :roll: chyba że zacznę budowe drugiego domku :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żesz!! :evil: :evil: znowu leje i grzmi :cry: a było juz tak ładnie.zdążyłam na szczęście opielic te nieszczesne tuje.tylko,że zamierzalismy z mezem jeszcze dzis zrobic oswietlenie ogrodu i wsadzic troszke roslin.no nic trzeba przełożyć to na jutro.

ale ponoc w przyszłym tygodniu maja zawitac do nas upały 8) wiec mysle,ze lezaczek wystawie :lol:

 

kobiety górą!

a może tak pora na chłopa...tak dla oczyszczenia atmosfery

która pierwsza sie zgłasza

 

ja juz wszystkich mam w rodzinie :lol: :lol: ale Wy dziewczynki możecie próbować :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj u nas blizniaków pełniutko

 

a u nas w rodzinie blizniaków nie było.Ale pamiętam jak byłam z Ola w ciązy i w nocy przed kontrolnym usg śniło mi się,że jade z wózkiem szerokim jak chodnik.Obudziłam sie wtedy zlana potem i podczas badania kilka razy upewniałam sie czy aby napewno nosze jedno dziecko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj u nas blizniaków pełniutko

 

a u nas w rodzinie blizniaków nie było.Ale pamiętam jak byłam z Ola w ciązy i w nocy przed kontrolnym usg śniło mi się,że jade z wózkiem szerokim jak chodnik.Obudziłam sie wtedy zlana potem i podczas badania kilka razy upewniałam sie czy aby napewno nosze jedno dziecko :D

 

to rzeczywiście masz piękne sny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj u nas blizniaków pełniutko

 

a u nas w rodzinie blizniaków nie było.Ale pamiętam jak byłam z Ola w ciązy i w nocy przed kontrolnym usg śniło mi się,że jade z wózkiem szerokim jak chodnik.Obudziłam sie wtedy zlana potem i podczas badania kilka razy upewniałam sie czy aby napewno nosze jedno dziecko :D

zamiast się cieszyć podwójnym szczęściem to Ty spocona sie budzisz :roll: :D

a tak naprawdę ja bym sie podłamałą jakbym dowiedziała się że mam urodzić blizniaki :roll: Stracha miałam bo od strony małża zdarzaja się :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak,ciepło sie zrobiło i o dzieciach gadają :wink: i to jeszcze bliźniakach!!! :o

oj,ja bym nie chciała! przy jednym dziecku tyle pracy,a przy dwójce! rany...no,ale jakby były no to cóż,podójne szczęście :D

aniuja wczesniej nie pisałam jeszcze,ale ogródek robi się super.Jak jeszcze trawka sie zazieleni to juz będzie pieknie,bo dla mnie trawa duzo daje.

A pokoik Twojej panny ekstra (czemu ja takiego nie miałam...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...