Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

LISTA Chętnych na ZLOT FORUMOWY 2009


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 679
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

1. Smoczyca daggulka - sztuk 1

2. Nefer

3. Barranki

4. Lidszu

5. nitubaga-

6. ghost34

7. dandi3

8. pasie

9. 78mysz

10. Zeljka- 3 sztuki

11. Maluszek - 3 sztuki

12. tomek1950 - 1 sztuka

13. Aga J.G

14.monikach

15. sharoon z mężczyzną- 2 sztuki

16. Joola - sztuk 1

17. Irma

18. gawel

19. jea

20. BetaGreta- 4 sztuki

21. wu - 3 sztuki

22. Gosiek33

23. Gwoździk - sztuk 2

24. lump praski - być może

25. GLAMOURMUM

26. EDZIA

27. azalka - być może

28. Jezier

29. amalfi - sztuk max.3 - być może

30. skaba- sztuk 1

31. zuz@nka

32. Tedii - mówisz i masz

33. Anetina - 2 pełnoletnie i inwestor małoletni

34. Anoleiz- szt max 4

35. Tosinek - szt4

36. OK - szt 1

37. GLOWAC - sztuk 4

38. Bożena030100

39. stukpuk

40. mcmagda - szt.1,5

41. verunia

42. Nelli Sza

43. Kruela- max.sztuk4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anetino, w tym roku zlot będzie na otwartej przestrzeni, podobnie jak dwa lata temu. Będzie chyba jakieś 150 - 200 osób. Niby je znasz, ale większości na oczy nie widziałaś. Znasz je tylko z postów na forum, czasami z jakiejś fotografii. Tworzą się mniejsze i większe kółka, trwają rozmowy na różne tematy. Redakcja urządzała różne konkursy i występy. Rozdawała nagrody w różnych kategoriach - dyplomy, kubki Muratora i inne gadżety.

W tym roku postaramy się zorganizować jakieś zabawy i konkursy, ale z prezentami i nagrodami może być krucho.

Zawsze było też wspaniałe żarełko. Jak będzie w tym roku zobaczymy.

Dzieci zawsze jest sporo, tu musisz sama decydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Smoczyca daggulka - sztuk 1

2. Nefer

3. Barranki

4. Lidszu

5. nitubaga-

6. ghost34

7. dandi3

8. pasie

9. 78mysz

10. Zeljka- 3 sztuki

11. Maluszek - 3 sztuki

12. tomek1950 - 1 sztuka

13. Aga J.G

14.monikach

15. sharoon z mężczyzną- 2 sztuki

16. Joola - sztuk 1

17. Irma

18. gawel

19. jea

20. BetaGreta- 4 sztuki

21. wu - 3 sztuki

22. Gosiek33

23. Gwoździk - sztuk 2

24. lump praski - być może

25. GLAMOURMUM

26. EDZIA

27. azalka - być może

28. Jezier

29. amalfi - sztuk max.3 - być może

30. skaba- sztuk 1

31. zuz@nka

32. Tedii - mówisz i masz

33. Anetina - 2 pełnoletnie i inwestor małoletni

34. Anoleiz- szt max 4

35. Tosinek - szt4

36. OK - szt 1

37. GLOWAC - sztuk 4

38. Bożena030100

39. stukpuk

40. mcmagda - szt.1,5

41. verunia

42. Nelli Sza

43. Kruela- max.sztuk4

44. anetina

45. kasiorek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam , że staramy się o szybkie uzyskanie informacji o wiosce w Urzucie. Zuz@nka ma podjechać w tygodniu i zorientować się w kosztach i warunkach- dziękujemy jej za pomoc, wiadomo że zawsze lepiej osobiście porozmawiać niż przez telefon.

I ja i Tomek mieszkamy ponad 300 km od Warszawy- ale bardzo chcemy żeby to spotkanie się odbyło, więc dołożymy wszelkich starań - niestety tylko przez internet i telefon możemy załatwiać różne sprawy nie będąc na miejscu, więc wszelka pomoc miejscowych będzie jak najbardziej potrzebna.

 

Potrzebujemy inwencji wszystkich chętnych forumowiczów - prosimy o wszelkie pomysły, propozycje odnośnie spraw organizacyjnych , konkursów i ewentualnych upominków nagrodowych :wink: .

 

Jesteśmy kochani forumowicze zdani w tym roku tylko na siebie, więc dołóżmy wszyscy wszelkich starań żeby było suuuuper :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam , że staramy się o szybkie uzyskanie informacji o wiosce w Urzucie. Zuz@nka ma podjechać w tygodniu i zorientować się w kosztach i warunkach- dziękujemy jej za pomoc, wiadomo że zawsze lepiej osobiście porozmawiać niż przez telefon.

I ja i Tomek mieszkamy ponad 300 km od Warszawy- ale bardzo chcemy żeby to spotkanie się odbyło, więc dołożymy wszelkich starań - niestety tylko przez internet i telefon możemy załatwiać różne sprawy nie będąc na miejscu, więc wszelka pomoc miejscowych będzie jak najbardziej potrzebna.

 

Potrzebujemy inwencji wszystkich chętnych forumowiczów - prosimy o wszelkie pomysły, propozycje odnośnie spraw organizacyjnych , konkursów i ewentualnych upominków nagrodowych :wink: .

Jesteśmy kochani forumowicze zdani w tym roku tylko na siebie, więc dołóżmy wszyscy wszelkich starań żeby było suuuuper :D .

 

Podpowiadam.........może jakieś zawody wędkarskie :roll: .no i jak nagrody chcecie rozdawać to tak tylko, nie żebym coś sugerował ......

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.....kołowrotek mi sie zapsuł......... :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ja po prostu nie przyjmuję do wiadomości że Ciebie nie będzie :wink: :lol:

 

 

ja też :D

 

 

Stuku, musisz być :D

 

 

A jakieś fajne babeczki to tam bedą? :wink: :roll: :oops:

 

Stuku, na każdym zlocie wspaniałych "kobiałek" wiele, ale... czy dostaniesz od zony przepustkę jak sie dowie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle nie 6-7 czerwca to tez chcę... a zbierze mnie ktoś z trasy katowickiej :oops: :roll: :wink: i potem odstawi do tych Młocin ? po poprzednim zlocie nie chcę rodziny bo trza rodziny pilnować zamiast z ludźmi gadać

:wink: :roll: piesa niewychowana jeszcze troszkę ale spokojna to lepiej nie brać 8) ?

 

A jak w Urzucie to ja nawet na piechotę mogę :) albo rower od dziecka pożyczę albo mąż mnie podrzuci.. tylko błagam nie 6-7 czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-? :roll: W związku z rozwodem (tylko nickowym) muszę zgłosić osobno? czy trzeba osobiście ? :roll:

to zgłaszm gotowość przyjazdu na zlot 2009 an-bud, Gosia-Anbudowa, i jeszcze jeden problem do kogo dopisać Lolka :-? :lol:

 

Zgłaszacie sie oddzielnie, każde jako forumowicz, a jedno z Was dopisuje Dziedzica. Chodzi o to, by forumowicze dostali identyfikatory ze swoimi nickami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle nie 6-7 czerwca to tez chcę... a zbierze mnie ktoś z trasy katowickiej :oops: :roll: :wink: i potem odstawi ? po ubiegłorocznym zlocie nie chcę rodziny bo trza rodziny pilnować zamiast z ludźmi gadać

:wink: :roll: piesa niewychowana jeszcze troszkę ale spokojna to lepiej nie brać 8) ?

 

Psa nie radzę. Duzo ludzi, będzie musiał byc cały czas na smyczy, a ponieważ nie wiemy jeszcze, czy w miejscu w którym będzie zorganizowane spotkanie mozna wprowadzić psa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle nie 6-7 czerwca to tez chcę... a zbierze mnie ktoś z trasy katowickiej :oops: :roll: :wink: i potem odstawi ? po ubiegłorocznym zlocie nie chcę rodziny bo trza rodziny pilnować zamiast z ludźmi gadać

:wink: :roll: piesa niewychowana jeszcze troszkę ale spokojna to lepiej nie brać 8) ?

 

Psa nie radzę. Duzo ludzi, będzie musiał byc cały czas na smyczy, a ponieważ nie wiemy jeszcze, czy w miejscu w którym będzie zorganizowane spotkanie mozna wprowadzić psa...

 

Co ja słysze? :o Zwierzaki można zabrać? :D :D Super!

To prosze dopisać :rybki, kota, szczura, chomika,raki,.............itd.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byle nie 6-7 czerwca to tez chcę... a zbierze mnie ktoś z trasy katowickiej :oops: :roll: :wink: i potem odstawi ? po ubiegłorocznym zlocie nie chcę rodziny bo trza rodziny pilnować zamiast z ludźmi gadać

:wink: :roll: piesa niewychowana jeszcze troszkę ale spokojna to lepiej nie brać 8) ?

 

Psa nie radzę. Duzo ludzi, będzie musiał byc cały czas na smyczy, a ponieważ nie wiemy jeszcze, czy w miejscu w którym będzie zorganizowane spotkanie mozna wprowadzić psa...

 

Co ja słysze? :o Zwiorzaki można zabrać? :D :D Super!

To prosze dopisać :rybki, kota, szczura, chomika,raki,.............itd.....

 

Stuku, wszelką zwierzynę radzę zostawic w domu. Równiesz moje: super łagodny i przyjazny pies, oraz ostra kocica zostana w "komturii".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...