Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Chodnik i podjazd ........


manykes

Recommended Posts

dlatego napisalem teoretycznie najtanszy

a tak powazniej skoro masz piach ale masz i samo zaparcie to proponuje albo wylewke betonowa po uwczesnym zrobieniu kraweznikow albo dac kostke brukowa a jak juz chcesz miec bardzo ladny podjazd to mozna zrobic cos co sie nazywa beton stemplowany wzor

..................... a jaki chcesz

piaskowiec deski kamien naturalny co tylko sobie zamazysz i czym dysponuja firmy pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beton stemplowany , przyznam się że nie słyszałem , możesz dać jakieś namiary ,no i ile to kosztuje.....??

Dziękuję i pozdrawiam

P.S

Ja tak po cichu myślałem o eko- kratkach , ale nie wiem jak to wygląda od strony wykonania bo cena samych kratek jest dość wysoka . Jak przygotować podłoże..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmmmmmmmm szczeze to co eko kratek zabardzo nie wiem jak przygotowac podloze ale napewno na spod jakis gruzik kamyszek co uniemozliwi osiadaniu tych kratek potem piasek zeby bylo rowno i kaladzie sie kratki mam nadzieje ze chcesz wiekszosc prac zrobic samemu bo inaczej to i tak niewielka roznica w cenie

co do betonu stemplowanego to byl kiedys artykul w muratorze ale nie pamietam kiedy a co to jest a otoz mniej wiecej wyglada to jak kostka brukowa betonowa czyli

do 2/3 sam czysty beton a potem warstwa z kolorem i potem ale to juz na twojej drodze czy tarasie r sie to stempluje jak juz troszke podeschnie lub jak sie rozsypie ostatnia warstwe z suchobetonu stemple sa dosc duze i maja ciekawa strukture po ukonczeniu prac wystarczy tylko zagruntowac i masz piekny podjazd imitujacy kamien czy drewno

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...