Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do przygody z Zośką


Istana

Recommended Posts

Dzieki Piątka, cieszę się, że podoba Ci się Zośka :lol: :lol: :lol:

Wciąż się martwię, czy podołam ze wszystkim, czy dam radę, ale otacza mnie grono wspaniałych pomocnych ludzi więc WIERZĘ, że się uda. Ale każde dobre słowo jest dla mnie pociechą i motywacją.

O uzytkowym poddaszu myślałam, ale ostatecznie zrezygnowałam... na dzień dzisiejszy mam dość biegania po schodach :roll: Gdybym rozpatrywała uż. poddasze szukałabym pewnie innego projektu. W Zośce kąt nachylenia dachu wynosi 25 % i podwyższenie go spowodowałoby z pewnością utratę tego bungalowskiego wyglądu. Ale dzięki za sugestie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zgrabny domek :wink: Kiedyś też zastanawialiśmy się z mężem nad podobnym projektem,ale dla nas (czwórka)musiałby być odpowiednio większy a co za tym idzie -dach kosztowniejszy.Mąz tak truł cały czas o kosztach dachu,a teraz biorąc pod uwagę pow.dachu domu +budynku gospodarczego wyszło by podobnie i bez schodów.

 

Zyczę Ci powodzenia i trzymam kciuki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

no widzę, że u Ciebie prace idą pełną parą! u nas narazie czekanie na reszte papierów, ale za to zamówiliśmy ogrodzenie:-)

Świetna ta czerwona sypialnia. Teraz w domu gdzie mnieszkamy też mamy czerwoną z beżem, bardzo lubie te kolory, ale ostatnio widziałam śliczny zestaw brązowo turkusowy i sie zakochałam...chyba te kolory będą dominować w sypialni i łazience przy niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście trochę się dzieje :lol: a mi buzia się śmieje :lol:

przeżywam tą budowę jak stonka wykopki :lol: :lol: :lol: ale to chyba zrozumiałe :)

ostatnio widziałam śliczny zestaw brązowo turkusowy i sie zakochałam...chyba te kolory będą dominować w sypialni i łazience przy niej.

justka jeśli masz jakieś fotki to zarzucaj, chętnie zobaczę Twoje inspiracje. Choć całe życie myślałam, że turkus jest zimnym kolorem i do łazienki nie bardzo... oblukamy, zobaczymy, ocenimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

justka, przez przypadek natrafiłam na pościel do Twojej sypialni turkusowo - brązowej :lol:

http://www.calvado.pl/dane/full/eb7cdb54i3928i4ed9i98c3i8fb8de0a9bbcbraz_turkus.jpg

 

a tu tapetki:

http://www.selectwallpaper.co.uk/store/images/uploads/Florence/w213-07.jpg

 

http://www.selectwallpaper.co.uk/store/images/uploads/Florence/w211-06.jpg

 

coraz bardziej podoba mi sie to zestawienie kolorów :)

[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Asaf domek saunowy ma wymiary 6 x 4 m.

Pomieszczenie po lewej to taki pokoik gościnny z łóżkiem, stołem i minikuchnią, ok.14 m2, natomiast wejście z prawej to malutka łazienka z WC i prysznicem- myślę, że ma ok. 4 m2 i dalej sauna ok. 6 m2. Taras również 6 x 4 m.

Twoje ranczo REWELACJA! Świetny projekt i piękna działka, a sad owocowy i winortośla cud miód :p

Życzę powodzenia i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kami-lla dzięki za odwiedzinki, pędzę do Ciebie z rewizytą :p

 

PS. Rzeczywiście ekipa p.Karola bystra, dziś pokryli już folią cały dach, zamontowali łaty i kontrłaty, na całości rozłożyli dachówkę do jutrzejszego jej montażu. Fotki zarzucę jutro, bo było zbyt ciemno, gdy wpadłam na budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...