Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do przygody z Zośką


Istana

Recommended Posts

  • 1 month później...

no tak, domek się zmienia, co mnie bardzo cieszy, ale niestety wewnątrz zupełnie nic się nie dzieje. Z dalszymi etapami ruszę pewnie dopiero na wiosnę. Z prostej przyczyny - brak środków finansowych oraz zawirowania w życiu osobistym.

kala67 - mogę wrzucić kilka fotek ze środka, ale chcesz oglądać same dechy ???

:) :) :)

pozdrowionka :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 3 years później...
  • 1 month później...
Na budowie wiele się nie dzieje, ekipa walczy z fundamentem. Dziś miał dojechać styrodur (na obrzeża) ale firma W. zawaliła sprawę i będzie dopiero jutro.

Wczoraj wieczorkiem siedziałam i podliczyłam dotychczasowe koszty, począwszy od aktu notarialnego po dzień dzisiejszy. Suma mnie ciut podłamała :( :o :(

 

Witam właśnie stoję przed wyborem projektu i właśnie zośka jest jednym z moich faworytów czy można by prosić o przesłanie zdjęć domku już w pełni wykończonego i taki pytanie czy po pewnym czasie dokonała by pani jakiś zmian ? Pozdrawiam Joanna R oto mój meil [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
Witam właśnie stoję przed wyborem projektu i właśnie zośka jest jednym z moich faworytów czy można by prosić o przesłanie zdjęć domku już w pełni wykończonego i taki pytanie czy po pewnym czasie dokonała by pani jakiś zmian ? Pozdrawiam Joanna R oto mój meil [email protected]

 

Asiu, aktualne zdjęcia są w dzienniku, domek jeszcze nie wykończony na zewnątrz, wewnątrz już trochę można pooglądać. Co do zmian, na tą chwilę (nie mieszkamy jeszcze) nic bym nie zmieniła, większość zmian (a było ich sporo) dokonaliśmy w fazie adaptacji projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...