Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "Domu z płaskim dachem"


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

aka z Ina i aniahubi smutne to były dni zwłaszcza dla naszej małej. Ale już jest dobrze, chociaż Młoda z tego wszytskiego się pochorowała i walczymy dzisiaj od rana z gorączką :-? Mam nadzieję, że jutro bedzie lepiej bo aż się boje myśleć w obliczu tych zachorowań na paskudną, świńską grypę :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie lubię wracać w te same miejsca, nawet jeśli były piękne - jest tyle do zobaczenia, że szkoda mi czasu :wink: Pomysły na wyjazdy wakacyjne mam już teraz na parę najbliższych lat. Chociaż widząc stan naszych finansów obecnie, to chyba będzie paręnaście lat :roll:

 

Ania Niczym u nas też ciagnie w nieznane. Tylko teraz na czas budowy trzeba się zastanwiać nad wyborem typu: przyjemności albo budowa :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszłam spytać- jak zdrówko????mam nadzieje, ze juz lepiej :D

dzień dobry :)

aka z Ina fajnie razem z aniahubi parami przychodzicie do mnie :D

Walczyłyśmy z gorączką i było troche strachu, ale moja kuracja najwyraźniej była dla Młodej skuteczna i wczoraj już było 100% lepiej i obyło się (odpukać) bez lekarza. Wczoraj był bunt i awantura no i Młoda sobie wywalczyła dzisiejszy wyjazd na krótką, mikołajkową wycieczkę z klasą do kina. Mam tylko nadzieję, że jej to nie zaszkodzi, bo miałam mocno mieszane uczucia jak ją zawoziłam dzisiaj rano pod szkołę :-?

Sama się jakoś tak niewyraźnie czułam przez ten weekend ale mam jeszcze dzisiaj i jutro wolne to myślę, ze do środy domniemane choróbsko się nie rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa jest świetnym sprawdzianem rzeczywistości, w której żyjemy. Niestety, obraz jej jest bardzo nieciekawy.

 

Skorpio czy ja wiem czy taka nie ciekawa ta rzeczywistość? Kwestia priorytetów, kompromisów i wyborów. To nam urozmaica życie. Gdyby wszystko było od razu na tacy i gotowe takie cacy i bez wad to stracilibyśmy pewną wrażliwość na smakowanie i delektowanie się życiem i tym co w nim dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszłam spytać- jak zdrówko????mam nadzieje, ze juz lepiej :D

dzień dobry :)

aka z Ina fajnie razem z aniahubi parami przychodzicie do mnie :D

a My sie wcale nie umawiamy :wink:

 

Walczyłyśmy z gorączką i było troche strachu, ale moja kuracja najwyraźniej była dla Młodej skuteczna i wczoraj już było 100% lepiej i obyło się (odpukać) bez lekarza. Wczoraj był bunt i awantura no i Młoda sobie wywalczyła dzisiejszy wyjazd na krótką, mikołajkową wycieczkę z klasą do kina. Mam tylko nadzieję, że jej to nie zaszkodzi, bo miałam mocno mieszane uczucia jak ją zawoziłam dzisiaj rano pod szkołę :-?

Sama się jakoś tak niewyraźnie czułam przez ten weekend ale mam jeszcze dzisiaj i jutro wolne to myślę, ze do środy domniemane choróbsko się nie rozwinie.

 

ile młoda ma? zdradzisz tajemnce czym ja nafaszerwoałas? mój mały coś od wczoraj niewyrażny, nie pusciłąm go do przedszkola, w nocy kaszelek troche go meczył :roll:

 

ciesze się, że u Was lepiej a Ty jeszcze dziś i jutro masz czas na całkowite wykurowanie!!!!!nie zmarnuj tego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budowa jest świetnym sprawdzianem rzeczywistości, w której żyjemy. Niestety, obraz jej jest bardzo nieciekawy.

 

Skorpio czy ja wiem czy taka nie ciekawa ta rzeczywistość? Kwestia priorytetów, kompromisów i wyborów. To nam urozmaica życie. Gdyby wszystko było od razu na tacy i gotowe takie cacy i bez wad to stracilibyśmy pewną wrażliwość na smakowanie i delektowanie się życiem i tym co w nim dobre.

 

Problem w tym, że tego dobrego zostało naprawdę bardzo niewiele. A moja wrodzona wrażliwość nie pozwala mi w pełni smakować i delektować się życiem w takim otoczeniu.

A może to ja zbyt wysoko ustawiłem poprzeczkę i zbyt dużo wymagam od innych? :roll:

Jasne, że świat nie jest idealny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do tego ideału dążyć. Choćby w myśl zasady "nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziecina w zeszłym tygodniu skończyła 11 lat. Mogę pisać normalnie, że mam już nastolatkę :o Wiesz co zastosowałam to co nam ostatnio przy podobnej chorobie zapisała nasza Pani doktor:

Groprinosin

syrop Ambrosol

wit. C

Gorączke ponad 39 stopni zbijałyśmy pyralginą(czopki) z recepty

 

Ale ostatanio stosowaliśmy w rodzine kurację balsamem kapucyńskim ( przy moim bardzo sceptycznym początkow podejściu) i jak na razie większość chorób nas omija a infekcje wirusowe nieznacznie tylko liznęły po piętach.

W każdym razie balsam jesli nawet nie pomoże to i nie zaszkodzi bo to ziołowy specyfik na alkoholu :wink:

http://www.balsamkapucynski.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Problem w tym, że tego dobrego zostało naprawdę bardzo niewiele. A moja wrodzona wrażliwość nie pozwala mi w pełni smakować i delektować się życiem w takim otoczeniu.

A może to ja zbyt wysoko ustawiłem poprzeczkę i zbyt dużo wymagam od innych? :roll:

Jasne, że świat nie jest idealny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do tego ideału dążyć. Choćby w myśl zasady "nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe".

 

Widzimy świat tak jakbyśmy chcieli go widzieć. Jakaś gorycz przez Ciebie przemawia.

Oczywiście, że podana przez Ciebie zasada jest bardzo prawdziwa i potrzebna. Widzisz w jednej z stacji radiowych usłyszałam takie mądre zdanie, że "Na początek trzeba zrobić 200% normy we własnej sprawie a później dopiero oczekiwać na resztę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...