Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze do Dziennika "Domu z płaskim dachem"


Recommended Posts

Ciężko mi to pisać ale od wczorajszego wieczoru nie ma naszego Teosia :cry: Został wypuszczony przez małża, jak zwykle na wieczór i od tego czasu się nie pokazał :(

 

 

http://lh5.ggpht.com/_rI_-_j0BlTk/SxRP6rfWONI/AAAAAAAAB-g/fkrpxfOQiDY/s640/SDC10819.JPG

 

jeju ależ on piękny!

cudowny!

 

Nie mam za bardzo teraz czasu ale nie mogę się powstrzymać. Jest Teodor - znalazł się

 

:D :D :D :D :D

 

super ze się znalazł!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jeju ależ on piękny!

cudowny!

 

 

super ze się znalazł!!!!

 

Ba! Nawet bardzo bardzo super :D I uczciliśmy ten powrót nomalnie butelką pysznego krymskiego wina z Massandry. :p

http://www.alma24.pl/pr_images/4820002762203.jpg

Ale tą jego piękność ( na wszystkich naszych ciemnych ubraniach ) to czasem w przypływach złego humoru mam ochote ogolić :lol: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Problem w tym, że tego dobrego zostało naprawdę bardzo niewiele. A moja wrodzona wrażliwość nie pozwala mi w pełni smakować i delektować się życiem w takim otoczeniu.

A może to ja zbyt wysoko ustawiłem poprzeczkę i zbyt dużo wymagam od innych? :roll:

Jasne, że świat nie jest idealny, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby do tego ideału dążyć. Choćby w myśl zasady "nie czyń drugiemu co Tobie niemiłe".

 

Widzimy świat tak jakbyśmy chcieli go widzieć. Jakaś gorycz przez Ciebie przemawia.

Oczywiście, że podana przez Ciebie zasada jest bardzo prawdziwa i potrzebna. Widzisz w jednej z stacji radiowych usłyszałam takie mądre zdanie, że "Na początek trzeba zrobić 200% normy we własnej sprawie a później dopiero oczekiwać na resztę."

 

Już tak jestem skonstruowany, że jeśli zabieram sie za coś, to robię to z całym zaangażowaniem, wkładam w to serce, niejednokrotnie robię to kosztem własnego życia prywatnego, kosztem bliskich, nie oczekując żadnych pochwał i poklasku. Po prostu tak mam.

Do czasu rozpoczęcia budowy byłem czlowiekiem pełnym optymizmu i wiary w ludzi. Wierzyłem, że inni też starają się wykonywać swe obowiązki uczciwie i rzetelnie. I tu nastąpiła fala rozczarowań. Budowa otworzyła mi oczy na rzeczywistość i ukazała stan rzeczy. Nawet ludzie, których (jak mi się wydawało) dobrze znałem okazali się zwykłymi naciągaczami. Rzeczywiście stałem się przez to nieco zgorzkniały i pewnie trochę czasu minie, nim wrócę do równowagi.

Ponieważ wychodzę z założenia, że nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny, więc z każdego zdarzenia staram się czerpać naukę. Dalsze życie pokaże, dlaczego otrzymałem taką naukę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dziecina w zeszłym tygodniu skończyła 11 lat. Mogę pisać normalnie, że mam już nastolatkę :o Wiesz co zastosowałam to co nam ostatnio przy podobnej chorobie zapisała nasza Pani doktor:

Groprinosin

syrop Ambrosol

wit. C

Gorączke ponad 39 stopni zbijałyśmy pyralginą(czopki) z recepty

 

 

widze, ze ja podobnie stosuje tylko do nasmarowania Wicka stosuje :wink:

dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tą jego piękność ( na wszystkich naszych ciemnych ubraniach ) to czasem w przypływach złego humoru mam ochote ogolić :lol: :oops:

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Mysmy mieli dalmatynczyka (Dot dostal zawal w tamtym roku majac 12 lat) na czarnych ubraniach bylo widac biale wlosy (szczegolnie ciezko bylo cholerstwo wyskubac z plaszczow zimowych :roll: :roll: ) a na jasnych rzeczach widac wszedzie bylo czarne wlosy z ciapek....

Ten problem to wszyscy wlasciciele czworonogow maja :lol: :lol: :lol:

 

Koc jest ciagle wlochaty inaczej - ciezko to wyczyscic nawet po czasie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa pieski i kotki bez siersci tez. :lol: :lol: :lol: :wink:

 

Moj maz tez jest lysy :lol: :lol: :lol:

tzn. wlochaty inaczej :lol: :lol:

 

Wole jak wlosy naturalnie sie gubia badz linieja.....bezsiersciowca rozmyslnie bym nie wziela :lol:

 

Ja tez nie, ale zawsze jest jakas opcja jak sie komus wlosy na ubraniu nie podobaja. :lol: :wink:

 

Jesssssuuuuuuuu, nawet przy poniedzialku nie dasz mi pomarudzic troszeczke

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Paniom i Panom także jeśli tu podczytują cichaczem :)

 

Co do niechcianych włosów to można się przyzwyczaić (duża ilość rolek czyszczących wskazana)

Do ich braku też (przykładem również mój małż) :wink:

Tak czy siak miłość do zwierzyny bierze górę nad instynktem morderczym :D

 

Hehe Małgoś ja już gdzieś na zwierzętach pisałam, że szybciej by wyszło laminowanie od impregnacji, tylko trochę by był sztywny :lol:

 

Niestety muszę iść już :-? Popisałbym sobie dzisiaj a tu jak na złość małż się wścieka i mnie na odwyk od kompa chce dać :roll:

Pozdrawiam wieczornie tylko więc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...